Ενα μπραβο .

Εδώ αναρτούνται αιτήματα & προσφορές βοηθείας με στόχο την αλληλοβοήθεια των μελών μας.

Συντονιστές: ntinoula, Συντονιστές

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
panosgreece
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 2941
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 07, 2008 5:00 am

Ενα μπραβο .

Δημοσίευση από panosgreece »

ενα μπραβο στους φιλους στο site
γιατι πραγματικα πιστευω οτι υπαρχει υψηλο επιπεδο
ειναι σημαντικο ο σεβασμος και η μορφωση που υπαρχει

μπορει η μορφωση να μην ειναι παντα ακαδημαικη [ οπως εγω ]
αλλα κοινονικη ,

Ας εχουμε ενα καλο χειμωνα ολοι μας
«Άγιοι της ημέρας, πρεσβεύσατε υπέρ ημών»
omirosx
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 10, 2008 5:00 am

Re: Ενα μπραβο .

Δημοσίευση από omirosx »

panosgreece έγραψε:ενα μπραβο στους φιλους στο site
γιατι πραγματικα πιστευω οτι υπαρχει υψηλο επιπεδο
ειναι σημαντικο ο σεβασμος και η μορφωση που υπαρχει

μπορει η μορφωση να μην ειναι παντα ακαδημαικη [ οπως εγω ]
αλλα κοινονικη ,

Ας εχουμε ενα καλο χειμωνα ολοι μας
Άν η δική σου μόρφωση δεν είναι καλύ τι να πούμε εμείς που είμαστε μέσα στομ πυρόνα; Μερικές φορές νομίζεις ότι εδώ ήρθαμε να δώσουμε εξετάσεις Ακαδημιακής, και λιγότερο βάρος δίνουμε στην Ακαδημία την άλλη Την Θεολογική Της Γραφής και των Αγίων. Μπορεί να ακούσεις κάποιον να μιλήσει με θαυμασμό για τους αγράμματους ψαράδες, μα μόλις τελειώσει τον λόγο του βρίσκεται σε αντίθετη μεριά. Γιαυτό επειδή κάνω πολλά ορθογραφικά λάθη και επειδη το συντακτικό μου είναι φτωχό, θα ήθελα καλίτερα να με εξετάσει όποιος θα ήθελε να με δει από ψυλα στο θεολογικό όλο μάθημα.
stratos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 2298
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 14, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Ηλίας @ Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από stratos »

Ομηρε καί μόνο πού είσαι φιλόζωος και ευαίσθητος γενικά ,εμένα μου φτάνει. :happy3:
Εικόνα
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25165
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Δημοσίευση από aposal »

Το φόρουμ βοηθάει, με τις γνώσεις που δίνει, να καλλιεργήσουμε τις ψυχές μας που είναι και το πιο σημαντικό. Αν κοντά στην ψυχή πλουτίσουμε και τις γνώσεις μας (το δεύτερο συμβαίνει συνήθως, αλλά για το πρώτο χρειάζεται να έχουμε την απαραίτητη διάθεση), τότε ακόμη καλύτερα.
Ο καθένας μας έχει κάποια πηγή γνώσεων είτε ακαδημαϊκή, είτε βιωματκή και είναι πολύ ωραίο να την μοιράζεται με τα υπόλοιπα μέλη. Νομίζω πως αυτός είναι και ένας από τους στόχους του φόρουμ.
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλοβοήθεια”