Μη ντρέπεστε , ας συστηθούμε μεταξύ μας !

Συζητήσεις αλληλογνωριμίας μελών και οργάνωσης συναντήσεων.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
dimitrios35
Απλό Μέλος
Απλό Μέλος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Παρ Σεπ 15, 2006 5:00 am

Δημοσίευση από dimitrios35 »

Είμαι 36 χρονών εέύθερος, ειμαι επενδυτικός σύμβουλος υπεύθυνος πωλήσεων χρηματιστηριακής εταιρειας,,οικονομολόγος
Ioanath
Έμπειρος Αποστολέας
Έμπειρος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 241
Εγγραφή: Παρ Μάιος 05, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Ioanath »

Το όνομα μου είναι Γιάννης και είμαι 41 χρονών. Είμαι ελεύθερος και τον ελεύθερο χρόνο μου τον γεμίζω με γυμναστήριο, εκδρομές και δραστηριότητες στη φύση και αρκετό διάβασμα. Μ αρέσει να διαβάζω πνευματικά βιβλία από κάθε θρησκεία και γενικότερα πνευματικό μοναπάτι και να κρατώ κάθε τι που μου φαίνεται ενδιαφέρον και χρήσιμο.

Έχω σπουδάσει διοίκηση επιχειρήσεων και πληροφορική.

Το email μου είναι ioanath@mail.gr και θα χαρώ να τα πούμε και από εκεί ...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ioanath την Παρ Οκτ 20, 2006 8:10 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Domna
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6147
Εγγραφή: Τετ Μαρ 29, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Γερμανία
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Domna »

Το δικό μου e-mail είναι domna71@yahoo.de
dimitrios35
Απλό Μέλος
Απλό Μέλος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Παρ Σεπ 15, 2006 5:00 am

Δημοσίευση από dimitrios35 »

Το δικό μου email είναι feygas@yahoo.gr
andronikos
Έμπειρος Αποστολέας
Έμπειρος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 279
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 08, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: Περιστέρι

Δημοσίευση από andronikos »

Με λένε Γιώργο και είμαι 43 χρόνων ανύπαντρος στο επάγγελμα είμαι Πυροσβέστης ζώ και εργάζομαι στην Αθήνα. Σαν ασχολίες τις ελεύθερες ωρες μου έχω τη φωτογραφία ,τους υπολογιστές και το διάβασμα .Νομίζω ότι για την ώρα αυτά είναι αρκετά. Το email μου είναι στο προφίλ μου .
πολλά μπράβο σ' αυτόν που είχε την πολύ ωραία αυτή ιδέα , ας την κρατήσουμε ζεστή .. :oops:
Αββά Ισαάκ του Σύρου
ΠΑΝΤΟΤΕ και δια κάθε ζήτημα να πιστεύης πως έχεις ανάγκη διδασκαλίας και εις όλην σου την ζωήν θα αποδειχθής σοφός.
Domna
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6147
Εγγραφή: Τετ Μαρ 29, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Γερμανία
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Domna »

Εγώ πάντως θα χαρώ , εαν μου στήλει κάποιος ένα e-mail .
lovethink
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5014
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am

Δημοσίευση από lovethink »

Domna έγραψε:Εγώ πάντως θα χαρώ , εαν μου στήλει κάποιος ένα e-mail .
Να σου στείλω εγώ ένα να το έχεις σουβενίρ από το φόρουμ :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος lovethink την Δευ Σεπ 18, 2006 12:21 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Dirfys
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 933
Εγγραφή: Τετ Σεπ 28, 2005 5:00 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Dirfys »

.....................
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Dirfys την Παρ Φεβ 23, 2007 1:36 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Domna
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6147
Εγγραφή: Τετ Μαρ 29, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Γερμανία
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Domna »

Γιατι , οχι , lovethink , στηλε μου ! Θα χαρω !!!
ROMFAIA
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 21, 2006 5:00 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ROMFAIA »

ΜΕ ΛΕΝΕ ΖΩΗ, ΕΙΜΑΙ 44 ΧΡΟΝΩΝ, ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΕ ΕΝΑ ΓΥΙΟ 4 ΕΤΩΝ.

ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΑΠΕΡΙΨΑ ΤΟΝ ΔΙΟΡΙΣΜΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΔΑΚΤΕΑ ΥΛΗ. ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ(ΠΟΛΛΑ ΚΟΙΝΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM), ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΤΕΛΙΚΑ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΤΣΑΚΩΣΟΥΝ ΝΑ ΣΕΡΦΑΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΔΙΩΞΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ (ΧΑ!!).

ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ ΠΑΤΡΙΟ ΕΟΡΤΟΛΟΓΙΟ, ΚΑΙ Ο ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΣΦΙΓΜΕΝΙΤΗΣ. ΒΡΕΘΗΚΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΧΡΟΝΩΝ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕΙΡΑ ΕΜΠΕΙΡΙΩΝ, ΕΞ'ΑΙΤΙΑΣ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΗΝ ΘΕΟΤΗΤΑ ΤΟΥ Ι.Χ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΗΝ ΘΕΟΤΗΤΑ ΤΟΥ.
ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΖΟΥΜΕ ΣΤΑ ΕΣΧΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΘΑΥΜΑ (ΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ ΣΤΑ 40 ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ?), ΓΙΑ ΜΑΡΤΥΡΑ (ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ).
ΘΑΥΜΑ ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΩΡΩ ΤΟ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΓΕΡΟ ΣΕ ΠΕΙΣΜΑ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΠΟΥ ΕΠΕΜΕΝΑΝ ΠΩΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ DOWN ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΧΕ ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΠΙΣΗΣ ΤΥΦΛΟ, ΚΟΥΦΟ , ΗΛΙΘΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΤΟΞΟΠΛΑΣΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΓΑ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙ. ΤΕΛΙΚΑ ΑΡΝΗΘΗΚΑ ΤΗΝ ΔΙΑΚΟΠΗ ΚΥΗΣΗΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝΙΣΤΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΚΑΙ ΠΑΝΕΞΥΠΝΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.
ΔΙΑΦΩΝΩ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΟΝΤΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ.
ΕΦ΄ΟΣΟΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ
Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΖΕΙ
ΕΦ΄ΟΣΟΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΕΛΛΗΝΑΣ
ΖΕΙ Η ΕΛΛΑΔΑ
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net”