Η ψυχή

Διάφορα Θέματα που δεν μπορούν να είναι σε άλλη κατηγορία

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
sverkalo
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 17, 2008 6:00 am

Η ψυχή

Δημοσίευση από sverkalo »

Θα ξεκινήσω ένα ντοκιμαντέρ με θέμα τις εκτρώσεις.
Αν νομίζετε πως μπορείτε να βοήθησετε ή γνωρίζετε κάποιον που μπορεί να βοηθήσει δίνοντας κάποια συνέντευξη ή στοιχεία κάντε μου ένα mail στο angeludis@gmail.com
Ευχαριστώ.
lazarr
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 330
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 13, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Λάζαρος @ Περιστέρι

Δημοσίευση από lazarr »

Πρεσβυτέρα Καλυψώ (δεν θυμάμαι ποιος π. είναι ο άνδρας της)Στον ιερό Ναό Παμμεγίστων Ταξιαρχών Περιστερίου(έναντι ΙΚΑ) ιεραπόστολος και ποιήτρια.Διαθέτει εκπληκτικό υλικό το οποίο και διανέμει δωρεάν, και με μεγάλη χαρά και προθυμία.Για περισσότερα μπορεί κανείς να επικοινωνήσει με το ρ/σ της πειραϊκής Εκκλησίας όπου προσφάτως φιλοξενήθηκε σε εκπομπή, ή στον ανωτέρω Ναό.Τα δε ποιήματά της για τις εκτρώσεις ραγίζουν πέτρες...
Χριστός γαρ εγήγερται, ευφροσύνη αιώνιος...
Melpomeni
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1750
Εγγραφή: Τετ Σεπ 28, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: USA

Re: Η ΨΥΧΗ

Δημοσίευση από Melpomeni »

sverkalo έγραψε:Θα ξεκινήσω ένα ντοκιμαντέρ με θέμα τις εκτρώσεις.
Αν νομίζετε πως μπορείτε να βοήθησετε ή γνωρίζετε κάποιον που μπορεί να βοηθήσει δίνοντας κάποια συνέντευξη ή στοιχεία κάντε μου ένα mail στο angeludis@gmail.com
Ευχαριστώ.
Ριξε μια ματια και στο θεμα για τις εκτρωσεις εδω στο φορουμ.
Εχει και αρκετο φωτογραφικο υλικο...
...ΚΑΙ ΙΔΟΥ ΕΓΩ ΜΕΘ`ΥΜΩΝ ΕΙΜΙ ΠΑΣΑΣ ΤΑΣ ΗΜΕΡΑΣ ΕΩΣ ΤΗΣ ΣΥΝΤΕΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΟΣ. ΑΜΗΝ.
sverkalo
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 17, 2008 6:00 am

Δημοσίευση από sverkalo »

Σας ευχαριστώ.
Αυτό που θέλω είναι να ενημερώσω όχι να θίξω κάποιους. Αλλά σαν σκηνοθέτης είμαι προκλητικός, εννοώ πως θέλω να προκαλέσω για να ξυπνήσω και όχι να χαιδέψω. Ήρθα σε επαφή με τον Σύλλογο Αγέννητου Παιδιού (δεν είναι εκπληκτικός ο τίτλος;) και κατα αρχάς φαίνονται να θέλουν να βοηθήσουν. Τους έστειλα 2 ταινίες μου να δούνε.

Αυτή είναι μια παλιά σελίδα μου.
http://users.forthnet.gr/the/angeludis/index.html
evaggelos
Τακτικό Μέλος
Τακτικό Μέλος
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Τετ Δεκ 05, 2007 6:00 am

Δημοσίευση από evaggelos »

Της πρεσβυτέρας Καλυψώς το επιθετο είναι Δημητριάδη σύζυγος του πατήρ Νεκτάριου.
agiografoc
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 102
Εγγραφή: Τετ Ιαν 09, 2008 6:00 am

Δημοσίευση από agiografoc »

evaggelos έγραψε:Της πρεσβυτέρας Καλυψώς το επιθετο είναι Δημητριάδη σύζυγος του πατήρ Νεκτάριου.
ΑΠΟ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΕΣΒΥΤΕΡΑ ΚΑΛΥΨΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡ ΝΕΚΤΑΡΙΟ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ?
sverkalo
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 17, 2008 6:00 am

Δημοσίευση από sverkalo »

Έχετε κάποια διεύθυνση ή τηλέφωνο ή ηλεκτρονική διεύθυνση των εν λόγω ανθρώπων. Εννοώ της πρεσβυτέρας ή του πάτερ;

Ευχαριστώ όλου σας.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα Θέματα”