Περίοδος και θεία κοινωνία..

Πνευματικά θέματα

Συντονιστές: pAntonios, Συντονιστές

aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 24978
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Περίοδος και θεία κοινωνία..

Δημοσίευση από aposal »

toula έγραψε:Μην ακούς τον aposal σε όλα αυτά που λέει. Αν τον άκουγα εγώ με ευλάβεια τώρα θα είχα γίνει ΠΑΟΚτσού.... !! Απαπαπαπα !!!!
Μακριά από μένα τέτοια πράγματα ......
Άννα, μην ακούς την Τούλα. Όταν πρωτοέγραψε στο φόρουμ τα πρώτα λόγια της ήταν ότι μας παρακολουθούσε πολύν καιρό πριν γραφεί και ότι συμφωνούσε σε όλα μ' εμένα. Θα στο επαληθεύσει και η ίδια γιατί είναι φιλαλήθης (ενίοτε).
ΥΓ: Εγώ δεν είπα σε κανένα τι ομάδα να είναι. Ας είναι ό,τι θέλει, αρκεί να μην κοιτάει χωρίς να βλέπει.
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 24978
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Περίοδος και θεία κοινωνία..

Δημοσίευση από aposal »

nickzark έγραψε:
annasar έγραψε:Μην το κάνεις αυτό, εγώ σας έχω ανάγκη :20. Ας βρούμε καλό σε ότι ακούμε. Όταν θα μου πει ο πνευματικός μου θα ξαναποστάρω.
Πλάκα κάνει βρε.δεν μας ξέρεις ακόμα. Μην φοβάσαι
Τελικά ο μόνος σοβαρός εδώ μέσα είμαι εγώ...
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
nickzark
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4403
Εγγραφή: Τετ Μαρ 02, 2011 10:19 am
Τοποθεσία: Νικόλαος@θεσσαλονίκη

Re: Περίοδος και θεία κοινωνία..

Δημοσίευση από nickzark »

Και εγώ και εγώ 8)
annasar
Απλό Μέλος
Απλό Μέλος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τετ Ιαν 13, 2016 10:38 am

Re: Περίοδος και θεία κοινωνία..

Δημοσίευση από annasar »

Λοιπόν ρώτησα και αν μας έρθει μετά δεν αγχωνόμαστε, απλά προσέχουμε να κοιτάζουμε πάντα πριν.
Και ένα ενδιαφέρον άρθρο επ' αυτού : http://proskynitis.blogspot.co.at/2016/ ... .html#more
Απάντηση

Επιστροφή στο “Πνευματικά θέματα”