Χρόνια πολλά Νίκο (nickzark)

Ευχές.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 24979
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Χρόνια πολλά Νίκο (nickzark)

Δημοσίευση από aposal »

Μια χαρά επικοινωνώ και μέσω φόρουμ. Αν θέλω παραπάνω προτιμώ μια συνάντηση.
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
nickzark
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4403
Εγγραφή: Τετ Μαρ 02, 2011 10:19 am
Τοποθεσία: Νικόλαος@θεσσαλονίκη

Re: Χρόνια πολλά Νίκο (nickzark)

Δημοσίευση από nickzark »

aposal έγραψε: Παρ Νοέμ 08, 2019 6:20 pm Γιατί; Για να βλέπω την φάτσα μου;
Τα κιλά μου χαχα
toula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 35855
Εγγραφή: Παρ Δεκ 11, 2009 7:29 am
Τοποθεσία: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑ

Re: Χρόνια πολλά Νίκο (nickzark)

Δημοσίευση από toula »

aposal έγραψε: Παρ Νοέμ 08, 2019 8:53 pm Μια χαρά επικοινωνώ και μέσω φόρουμ. Αν θέλω παραπάνω προτιμώ μια συνάντηση.
Πολλοί φίλοι μας έχουν απομακρυνθεί από το φόρουμ για διάφορους λόγους ...πχ. ο Δημήτρης εκ Σερρών είχε χαρίσει στην κόρη του το τάμπλετ και δεν μπορούσε να μπει καθόλου στο φόρουμ από το κινητό του... τώρα δε κατοικεί μόνιμα στην Γερμανία, άλλοι πάλι αδελφοί μας τους είναι πιο εύχρηστο το facebook που συνδέεται και με το messenger και εκεί μπορούν να γράφουν διάφορα θέματα, φωτογραφίες, κλπ. όχι αποκλειστικά και μόνο θρησκευτικού περιεχομένου. Εγώ προσωπικά το βρίσκω εξαιρετικό!!! Εκεί θα βρεις σίγουρα όλους όσους δεν μπορείς πλέον να δεις εδώ!!!! Σίγουρα εκτός fb στερείσαι διαφόρων πραγμάτων και θεμάτων!! :8

Σέβομαι όμως την γνώμη σου!! :smile:
Άβαταρ μέλους
nickzark
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4403
Εγγραφή: Τετ Μαρ 02, 2011 10:19 am
Τοποθεσία: Νικόλαος@θεσσαλονίκη

Re: Χρόνια πολλά Νίκο (nickzark)

Δημοσίευση από nickzark »

toula έγραψε: Σάβ Νοέμ 09, 2019 11:32 am
aposal έγραψε: Παρ Νοέμ 08, 2019 8:53 pm Μια χαρά επικοινωνώ και μέσω φόρουμ. Αν θέλω παραπάνω προτιμώ μια συνάντηση.
Πολλοί φίλοι μας έχουν απομακρυνθεί από το φόρουμ για διάφορους λόγους ...πχ. ο Δημήτρης εκ Σερρών είχε χαρίσει στην κόρη του το τάμπλετ και δεν μπορούσε να μπει καθόλου στο φόρουμ από το κινητό του... τώρα δε κατοικεί μόνιμα στην Γερμανία, άλλοι πάλι αδελφοί μας τους είναι πιο εύχρηστο το facebook που συνδέεται και με το messenger και εκεί μπορούν να γράφουν διάφορα θέματα, φωτογραφίες, κλπ. όχι αποκλειστικά και μόνο θρησκευτικού περιεχομένου. Εγώ προσωπικά το βρίσκω εξαιρετικό!!! Εκεί θα βρεις σίγουρα όλους όσους δεν μπορείς πλέον να δεις εδώ!!!! Σίγουρα εκτός fb στερείσαι διαφόρων πραγμάτων και θεμάτων!! :8

Σέβομαι όμως την γνώμη σου!! :smile:
Τώρα πέραν της πλάκας το Facebook είναι όντως ένα χρήσιμο εργαλείο . Ανάλογα της χρήσης που το κανεις είναι . Βρίσκεις όντως πολλά άτομα που μένουν μακριά . Επικοινωνείς με αυτά .
Απάντηση

Επιστροφή στο “Χρόνια Πολλά”