Χρόνια Πολλά στον Ευθύμη !

Ευχές.

Συντονιστής: Συντονιστές

aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 24980
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Χρόνια Πολλά στον Ευθύμη !

Δημοσίευση από aposal »

aposal έγραψε: Παρ Ιαν 20, 2017 10:42 am Καλόν αγώνα και χρόνια πολλά ...χαμένε (κυριολεκτικά και όχι μεταφορικά).
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
toula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 35855
Εγγραφή: Παρ Δεκ 11, 2009 7:29 am
Τοποθεσία: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑ

Re: Χρόνια Πολλά στον Ευθύμη !

Δημοσίευση από toula »

Χρόνια Πολλά και Ευλογημένα Ευθύμη μας !!! :8 :8 :8
efthumhs
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1547
Εγγραφή: Δευ Δεκ 18, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Στερεά Ελλάδα

Re: Χρόνια Πολλά στον Ευθύμη !

Δημοσίευση από efthumhs »

Στάθη, Αποστόλη, Τούλα και λοιποί αδελφοί μου στο φόρουμ...

Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας για το όνομά μου... Σας εύχομαι και εγώ με τη σειρά μου να έχετε σωματική και ψυχική υγεία, όλα τα καλά του Θεού σε εσάς και στις οικογενειές σας και καλή μετάνοια... Εύχομαι όλοι μας να αγωνιζόμαστε έτσι όπως πρέπει ώστε μαζί με τις άλλες ευχές, έτσι και η ευχή "καλό παράδεισο" να έχει απήχηση και σε εμάς... Δε σας ξεχνάω, πάντα ως επισκέπτης σας διαβάζω και δε σας κρύβω αυτό που είχα γράψει και πέρυσι νομίζω: ότι συγκινούμαι όταν θυμάμαι (και είναι πολλές οι φορές που τις νοσταλγώ) τις πραγματικά ανέμελες αλλά πνευματικά ωφέλιμες συναντήσεις μας και τις συζητήσεις που διεξάγονταν εδω μέσα, έστω και αν εγώ δεν συμμετείχα ενεργά... Η πιο γλυκιά γεύση μου έχει μείνει μέσα στη ψυχή μου απο όλους εσάς... Δυστυχώς, θέλετε τα χρόνια που πέρασαν, θέλετε η -ας πούμε-ωριμότητα (;), θέλετε οι υποχρεώσεις, θέλετε η διάθεση, ολα αυτά συντελούν στο να απέχω απο την ενεργή συμμετοχή, έστω και ως μέλος...

Υ.Γ 1: Στάθη, αυτό το "που και εσύ πέρασες στους παρελθόντες φίλους" που έγραψες με συγκλόνησε κυριολεκτικά αλλά και με συγκίνησε
Υ.Γ 2: Αποστόλη, σε περίπτωση που έχεις ακόμα την απορία, το golf ακόμα κρατάει γερά..
Υ.Γ 3: Τούλα μου, οι ευχές σου βγάζουν πάντα μια γλύκα και μια πραγματική εν Χριστώ αγάπη...

Ακόμα μια φορά σας ευχαριστώ πολύ όλους σας για τις ευχές σας και σας εύχομαι, με τη βοήθεια του Θεού και της Παναγίας, τα καλύτερα, προσωπικά και οικογενειακά..

Καλή και ευλογημένη χρονιά!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Χρόνια Πολλά”