Χρόνια Πολλά στην Βιβή μας !

Ευχές.

Συντονιστής: Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
trader21
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1030
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 31, 2011 4:35 pm
Τοποθεσία: Σύμος - Αθήνα

Re: Χρόνια Πολλά στην Βιβή μας !

Δημοσίευση από trader21 »

Χρόνια Πολλά και Ευλογημένα Βιβή μας.
Να είσαι καλά και πάντα Ευτυχισμένη !!!
Άβαταρ μέλους
johnge
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 656
Εγγραφή: Τρί Μάιος 25, 2010 7:35 pm
Τοποθεσία: π. Πρόδρομος, Εύβοια

Re: Χρόνια Πολλά στην Βιβή μας !

Δημοσίευση από johnge »

Χρόνια πολλά, χρόνια καλά κι ευλογημένα Βιβή! Καλό αγώνα!
Άβαταρ μέλους
panagiotisspy
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 7181
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 04, 2009 4:57 am
Τοποθεσία: ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ

Re: Χρόνια Πολλά στην Βιβή μας !

Δημοσίευση από panagiotisspy »

Νάσαι καλά Βίβιαν αδελφή μου, χρόνια πολλά, χρόνια καλά, χρόνια Ευλογημένα, με χαρά κι' Αγάπη Χριστού....
Εάν ταις γλώσσαις των ανθρώπων λαλώ και των αγγέλων,Αγάπην δε μη έχω,γέγονα χαλκός ηχών ή κύμβαλον αλαλάζον. Και εάν έχω προφητείαν και ειδώ τα μυστήρια πάντα και πάσαν την γνώσιν και έχω πάσαν την πίστιν,ώστε όρη μεθιστάνειν,Αγάπην δε μη έχω, ουδέν ειμί.
Άβαταρ μέλους
vivika
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 939
Εγγραφή: Τετ Σεπ 09, 2009 7:39 pm
Τοποθεσία: Βίβιαν@Ν.Φ.

Re: Χρόνια Πολλά στην Βιβή μας !

Δημοσίευση από vivika »

Καταρχήν με συγκινήσατε πάρα πολύ! :8 :8 :8 :8 :8 :8 :8 :8 :8
Να χαιρόμαστε και τη Δόμνα μας που έχει και το όνομα της Αγίας Παρασκευής είναι Δόμνα - Παρασκευή! :8 :8 :8 :8 :8 :8 :8

Κι όσες/οι έχετε κάποια ή κάποιον που να γιορτάζει σήμερα να την/τον χαίρεστε και να έχει τη βοήθεια της Αγίας Παρασκευής!

Αδέλφια μου, σας ευχαριστώ πάρα πολύ από τα βάθη της καρδιάς μου! :8 :8 :8 :8 :8 :8 :8 :8


toula έγραψε:Χρόνια Πολλά και Ευτυχισμένα Βιβή μου!!! Η Αγία Παρασκευή να είναι πάντα βοηθός σου και προστασία στην ζωή σου !!! Σου εύχομαι υγεία πάνω απ΄όλα και ό,τι άλλο επιθυμείς !!! Να σε χαιρόμαστε !!! :8 :8 :8
Τουλίτσα μου, ευχαριστώ πάρα πολύ! :8 :8 :8
Να χαίρομαι κι εγώ εσάς, τα αγαπημένα μου αδέλφια εν Χριστώ! Αντεύχομαι υγεία, να χαίρεσαι κι εσύ την οικογένειά σου και σύντομα πλήρη αποθεραπεία στο σύζυγό σου και να καμαρώνετε την κορούλα σας όπως επιθυμεί στο μονοπάτι Του!
Όλους μας να μας βοηθά η Αγία Παρασκευή!
ΜΙΧΣ έγραψε:Χρόνια Πολλά κι ευλογημένα Βιβάκι! Υγεία ψυχική, πνευματική και σωματική εύχομαι για σένα και όλη σου την οικογένεια! Τις πρεσβείες της Αγίας μας Παρασκευής να έχεις εσύ και οι γονείς σου που σε έβγαλαν το Άγιο όνομά της.
Ευχαριστώ πολύ Μαράκι μου! :8 Αμήν, τη βοήθεια της Αγίας Παρασκευής να έχουμε όλοι! Είναι και το όνομα της γιαγιούλας μου που δεν είχα τη χαρά να τη γνωρίσω αλλά έχω ακούσει τα καλύτερα από όσους την είχαν γνωρίσει...
Αντεύχομαι και σε σένα υγεία σύντομα να ξεπεραστούν τα όποια προβληματάκια, υγεία και σε όλη την οικογένειά σου.
gkou έγραψε:Χρόνια πολλά κι ευλογημένα αδελφή! :8
Γεωργία μου, σε ευχαριστώ πάρα πολύ! :8 Υγεία και τις πρεσβείες της Αγίας Παρασκευής και όλων μας των Αγίων να έχουμε!
Με την ευκαιρία σε ευχαριστώ πολύ και για όλες τις ψυχωφέλιμες αναρτήσεις σου!
Domna έγραψε:Για την ονομαστική σου εορτή εγκάρδιες ευχές, πολύχρονη, τρισευτυχισμένη, υγιής , αγάπη. http://www.youtube.com/watch?v=iVJXHu8yvo0
Συνονόματη Δόμνα - Παρασκευή μου :8 , να χαιρόμαστε τις γιορτές μας και τους αγαπημένους μας ανθρώπους! Να χαίρεσαι τον Μιχαήλ σου και η Αγία μας να σας βοηθά και να σας σκέπει. Να έχεις κι εσύ υγεία, αγάπη, δύναμη, κουράγιο, ευλογία και φώτιση από την Αγία Παρασκευή!
Να μπορέσουμε με τη βοήθειά Του να μιμηθούμε την Αγία μας...
stathis73 έγραψε:Xρονια πολλά και κυρίως αρεστά στον Κύριο μας Παρασκευή, καλό παράδεισο να εχεις.
Σε ευχαριστώ Στάθη μου :8 , αμήν και σε σένα ό,τι καλύτερο επιθυμείς στην σύντομη επίγεια ζωή μας και με τη βοήθειά Του να συναντηθούμε όλοι στον παράδεισο.
stathisekp έγραψε:Χρόνια Πολλά γειτόνισσα, η Αγία Παρασκευή προστάτης και οδηγός σου!!!
Ευχαριστώ σε γείτονα :8 , αμήν ας είναι σε όλους μας η Αγία Παρασκευή προστάτης και οδηγός!
vasilisalt έγραψε:Χρόνια πολλά και από εμένα.
Όμορφα χρόνια όπως τα θέλεις με τις ευλογίες της Αγίας σου.
Βασίλη μου :8 ευχαριστώ σε τα μάλλα! Να χαίρεσαι και να καμαρώνεις την οικογένειά σου με υγεία, πρόοδο και ευλογία των Αγίων μας!
trader21 έγραψε:Χρόνια Πολλά και Ευλογημένα Βιβή μας.
Να είσαι καλά και πάντα Ευτυχισμένη !!!
Σύμο μου :8, σε ευχαριστώ πολύ! Με την βοήθεια των Αγίων μας γύρισες κοντά στην οικογένειά σου και σε μας, να έχετε υγεία, αγάπη και ευτυχία μαζί με ό,τι καλύτερο επιθυμείς για σένα και την οικογένειά σου!
johnge έγραψε:Χρόνια πολλά, χρόνια καλά κι ευλογημένα Βιβή! Καλό αγώνα!
Γιάννη μου :8 , ευχαριστώ πολύ! Αμήν κι επίσης υγεία και καλό αγώνα με τη βοήθειά Του για να τα καταφέρουμε!
panagiotisspy έγραψε:Νάσαι καλά Βίβιαν αδελφή μου, χρόνια πολλά, χρόνια καλά, χρόνια Ευλογημένα, με χαρά κι' Αγάπη Χριστού....
Παναγιώτη μου :8, σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Αντεύχομαι υγεία, οικογενειακή γαλήνη, ευλογία και παντοτινά Αγάπη Χριστού!
«Γρηγορεῖτε καί προσεύχεσθε, ἵνα μή εἰσέλθητε εἰς πειρασμόν» Ματθ. κστ' 41
Ω Θεέ μου, δώσε μου τη δύναμη να αλλάξω αυτά που μπορώ, την υπομονή να αντέξω αυτά που δεν μπορώ,
και τη σοφία για να γνωρίζω τη διαφορά μεταξύ τους.
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 24959
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Χρόνια Πολλά στην Βιβή μας !

Δημοσίευση από aposal »

Παρασκευή μας σου εύχομαι χρόνια πολλά, μαχητικά και ευάρεστα στον Κύριο!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
trader21
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1030
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 31, 2011 4:35 pm
Τοποθεσία: Σύμος - Αθήνα

Re: Χρόνια Πολλά στην Βιβή μας !

Δημοσίευση από trader21 »

Χρόνια πολλά και Ευλογημένα Βιβή μας.
Να είσαι γερή και πάντα ευτυχισμένη !!!
Domna
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6147
Εγγραφή: Τετ Μαρ 29, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Γερμανία
Επικοινωνία:

Re: Χρόνια Πολλά στην Βιβή μας !

Δημοσίευση από Domna »

Χρόνια πολλά , καλά και ευλογημένα , Βιβή !!! :8 :8 :8
Ο αληθινός χριστιανός έχει τρία γνωρίσματα:
1. Διαβάζει τον Λόγο του Θεού (Αγία Γραφή).
2. Τον εφαρμόζει στη ζωή του.
3. Φροντίζει να τον διαδίδει για να σώζονται και οι άλλοι και να γίνονται κοινωνοί του θαύματος που έζησε.
Άβαταρ μέλους
stathisekp
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 7240
Εγγραφή: Τετ Μαρ 02, 2011 10:16 am
Τοποθεσία: Νέα Ιωνία Αττικής

Re: Χρόνια Πολλά στην Βιβή μας !

Δημοσίευση από stathisekp »

Χρόνια σου πολλά Βιβή, κάθε καλό να σου χαρίζει η Αγία προστάτιδα σου!
Δώρησαί μοι του όράν τα έμά πταίσματα και μη κατακρίνειν τον άδελφόν μου
vasilisalt
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6173
Εγγραφή: Παρ Ιουν 19, 2009 12:19 pm

Re: Χρόνια Πολλά στην Βιβή μας !

Δημοσίευση από vasilisalt »

Χρόνια πολλά Βιβούλα!!!! Τα καλύτερα!!!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
ΜΙΧΣ
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5035
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 23, 2012 9:24 am

Re: Χρόνια Πολλά στην Βιβή μας !

Δημοσίευση από ΜΙΧΣ »

Χρόνια Πολλά Καλά κι Ευλογημένα Παρασκευή Αναστασία μας!

Οι πρεσβείες της αγίας μεγαλομάρτυρος Παρασκευής μας, η Χάρις του Κυρίου και Σωτήρα μας και η σκέπη της Παναγιάς μας να σε συντροφεύουν πάντα!
+Η ελπίς μου ο Πατήρ, καταφυγή μου ο Υιός, σκέπη μου το Πνεύμα το Άγιον, Τριάς Αγία, δόξα σοι.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Χρόνια Πολλά”