Χρόνια πολλά στον Αποστόλη και στην Τούλα!

Ευχές.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
vasilisalt
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6173
Εγγραφή: Παρ Ιουν 19, 2009 12:19 pm

Re: Χρόνια πολλά στον Αποστόλη και στην Τούλα!

Δημοσίευση από vasilisalt »

΄΄οποία ημέρα γενεθλιάζοντων μελών του παρόντος δημοσίου χώρου συζητήσεων΄΄

και

΄΄το μεγαλύτερο εκ των ετήσιων προσκυνημάτων των μελών του παρόντος δημοσίου διαδικτυακού χώρου συζητήσεων΄΄

ή όπως θα έλεγε και ο αποσαλ ή ο αποσαλ1

΄΄the largest annual pilgrimage of the members of this government web site forum΄΄

Δεν είναι και άσχημα!!!
Στάθη κεπ ακούς;;;;

Παιδιά πλάκα κάνω, χωρίς καμιά δόση σοβαρότητας...
Ελπίζω να χαμογελάσει και ο παρατηρητής μας.

Τα λέμε
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25022
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Χρόνια πολλά στον Αποστόλη και στην Τούλα!

Δημοσίευση από aposal »

vasilisalt έγραψε:Παιδιά πλάκα κάνω, χωρίς καμιά δόση σοβαρότητας...
Μας έπεισες!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
ΜΙΧΣ
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5035
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 23, 2012 9:24 am

Re: Οποία Ημέρα γενεθλιάζοντες συμφορουμίτες!!!

Δημοσίευση από ΜΙΧΣ »

GeorgiosM έγραψε:"αααα μάλιστα υπάρχει μεγάλο παρελθόν δηλαδή με τον συνάνθρωπό μας αυτόν... μάλλον η διαίσθησής μου δεν έπεσε έξω ειδικά με τέτοιο ψευδώνυμο... μου θυμίζει watch tower & ... ψευδομάρτυρeς του Ι... που άλλη δουλειά δεν έχουν παρά να μάχονται την Αλήθεια. Αν όντως ο λογισμός μου δεν πέφτει έξω"

ευλογημένη Μαρία τον έφαγες τον φίλο μου!!!
αχ αυτες οι γυναικες !!!
στο Αγιον Ορος καλά λένε...ψάρι να φας...τον ψαρά να μη τρως!
και τα λέω έτσι γιατί σήμερα εορτάζω κ ειμαι σε προνομιακή θέση παρακαλώ!
οποτε υπάρχει χαρά να κ τα στριμώγματα...τί να κανουμε στον αγωνα... :mrgreen:
Γιώργη... κάνε ένα τρανσλέισιον αυτών που λες γιατί αν και καταλαβαίνω τα ελληνικά σου... δεν πιάνω το νόημα...και αν είναι φίλος σου ο παρατηρητής μας να σου πω λυπάμαι :mrgreen: ... ή μάλλον... συγγνώμη και δεν σου ξαναγράφω.
+Η ελπίς μου ο Πατήρ, καταφυγή μου ο Υιός, σκέπη μου το Πνεύμα το Άγιον, Τριάς Αγία, δόξα σοι.
Άβαταρ μέλους
ΜΙΧΣ
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5035
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 23, 2012 9:24 am

Re: Χρόνια πολλά στον Αποστόλη και στην Τούλα!

Δημοσίευση από ΜΙΧΣ »

stathisekp έγραψε:Αγαπητέ παρατηρητή, συγνώμη αν σε σκανδάλισα (κι οποιονδήποτε άλλο αδελφό), δεν ήταν στις προθέσεις μου. :oops: :oops: :oops:
Δεν είχα πρόθεση να κακοποιήσω ούτε τη γλώσσα ούτε το συντακτικό, ούτε την αισθητική σου. Και πάλι ζητώ ταπεινά συγνώμη που στη προσπάθειά μου να ευχηθώ σε δυο πολύ αγαπητούς μου φίλους και συνταξιδώτες μας, κατέφυγα σε λεξιπλασίες και ασυνταξίες χάριν ελαφρότητας και αστεϊζουσας διάθεσης!!!!
Παρόλα αυτά και πάλι πολύχρονα τα αγαπητά μας αδέλφια :P :P
(Πω πω, αναστάτωση που έφερα!!!! :o :o :o )

Στάθη καλέ μου αδελφέ, εγώ κι εσύ είμασταν οι πρώτοι μές τα μεσάνυχτα που είδαμε ότι γιόρταζαν τα αδέλφια μας και τους γράψαμε τα χρόνια πολλά! Αισθάνθηκα με πόση χαρά το έγραφες και πόσο πολύ οι ευχές σου ήταν εγκάρδιες! Λυπάμαι που η σκληρότητα συνανθρώπου μας σε κακοκάρδισε, λυπάμαι πολύ! Εσύ καλά έκανες και ούτως ή άλλως εκτός του ότι το ν με το μ πλήκτρα απέχουν ελάχιστα χιλιοστά το ένα από το άλλο typoes συμβαίνουν σε όλους... Εγώ ένιωσα την χαρά σου! Θυμώνω που στην πήραμε πίσω!!! :20
+Η ελπίς μου ο Πατήρ, καταφυγή μου ο Υιός, σκέπη μου το Πνεύμα το Άγιον, Τριάς Αγία, δόξα σοι.
Άβαταρ μέλους
ΜΙΧΣ
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5035
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 23, 2012 9:24 am

Re: Χρόνια πολλά στον Αποστόλη και στην Τούλα!

Δημοσίευση από ΜΙΧΣ »

toula έγραψε:
aposal έγραψε:Δηλαδή δεν θυμάμαι ακριβώς αν είμαι 40, ή 30!
Αποστόλη μου, 30 είσαι, μην μπερδεύεσαι και εγώ είμαι 29, αφού με περνάς ακριβώς έναν χρόνο !!!! :lol: :lol: :lol:


Υ.Γ. Αχ ! και να ήμουν 29 !!!!!! τι καλά που θά' τανε !!!!!! :smile:

Νομίζω 30 ήταν και η Μενεγάκη όταν την άκουσα για μια και μοναδική φορά να λέει καλημερούδια και ξετρελάθηκα με αυτό το καλημέρα! Αποστόλη! 30 είσαι αδελφέ μου και η Τουλίτσα 29! Αϊντε Νιάτα!!! :25 :25 :25
+Η ελπίς μου ο Πατήρ, καταφυγή μου ο Υιός, σκέπη μου το Πνεύμα το Άγιον, Τριάς Αγία, δόξα σοι.
toula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 36490
Εγγραφή: Παρ Δεκ 11, 2009 7:29 am
Τοποθεσία: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑ

Re: Χρόνια πολλά στον Αποστόλη και στην Τούλα!

Δημοσίευση από toula »

Έχετε προσέξει καλοί μου φίλοι ότι το Μαράκι μας που μας ήρθε φορτσάτο από την Αμερική, γράφτηκε πριν 2 μήνες στο φόρουμ μας, έγραψε κιόλας σχεδόν 850 δημοσιεύσεις μέσα σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα, μπήκε στην παρέα μας με αγάπη και ενθουσιασμό και το βασικότερο όλων έχει να πει για όλους τους αδελφούς εδώ κι από μια γλυκιά κουβέντα ;;;!!!!!

Aυτό το κορίτσι το έχω αγαπήσει πριν καν το γνωρίσω..... γιατί μου μοιάζει αυθεντικό πλάσμα!!! Καλή αντάμωση Μαράκι την Κυριακή στην Συνάντησή μας........περιμένω με μεγάλη χαρά να γνωριστούμε και από κοντά!!!!!
Άβαταρ μέλους
ΜΙΧΣ
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5035
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 23, 2012 9:24 am

Re: Χρόνια πολλά στον Αποστόλη και στην Τούλα!

Δημοσίευση από ΜΙΧΣ »

έλααααααααααα, :oops: :oops: :oops:

Κι εγώ σας αγαπώ όλους σας! Ελπίζω να τα πούμε από κοντά, πρώτα ο Θεός!
+Η ελπίς μου ο Πατήρ, καταφυγή μου ο Υιός, σκέπη μου το Πνεύμα το Άγιον, Τριάς Αγία, δόξα σοι.
Άβαταρ μέλους
eleimon
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 3520
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 11, 2008 6:34 am
Τοποθεσία: Ελπίδα-Αθήνα

Re: Χρόνια πολλά στον Αποστόλη και στην Τούλα!

Δημοσίευση από eleimon »

Ααααααα.....Χρονια σας πολλα κι ευτυχισμενα βρε,να τα εκατοστησετε.....μεγαλοι να γινετε με ασπρα μαλλακια.....ο Αποστολης ποσα εφτασε?.......τα πατησε τα εξηντα?. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
«Το θάνατο δεν τον φοβά­μαι, όχι βέβαια ένεκα των έργων μου, αλλά επειδή πιστεύω στο έλεος του Θεού».
toula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 36490
Εγγραφή: Παρ Δεκ 11, 2009 7:29 am
Τοποθεσία: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑ

Re: Χρόνια πολλά στον Αποστόλη και στην Τούλα!

Δημοσίευση από toula »

Άκου να σου πω Ελπίδα μου..... μη μου τον μεγαλώνεις τόσο πολύ γιατί μεγαλώνω και εγώ μαζί του που με περνάει μόνο ένα χρόνο !!!!! Είπαμε ο Αποστόλης είναι 30 και εγώ 29 ...... τι να λέμε τώρα ;;; .......Aς μείνουμε εκεί για να παρηγοριόμαστε καμπόσο.......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
stathisekp
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 7291
Εγγραφή: Τετ Μαρ 02, 2011 10:16 am
Τοποθεσία: Νέα Ιωνία Αττικής

Re: Χρόνια πολλά στον Αποστόλη και στην Τούλα!

Δημοσίευση από stathisekp »

Χρόνια πολλά, καλά, ευτυχισμένα και με αγάπη Χριστού, στα δύο εκλεκτά μέλη της παρέας μας, τον Απόστολο και την Τούλα!!!!
Ο Αναστάς Κύριος να χαρίζει κάθε καλό σε σας και τις οικογένειές σας!!!!
Δώρησαί μοι του όράν τα έμά πταίσματα και μη κατακρίνειν τον άδελφόν μου
Απάντηση

Επιστροφή στο “Χρόνια Πολλά”