θα ήθελα την παρέα μου πίσω......

Συζητήσεις αλληλογνωριμίας μελών και οργάνωσης συναντήσεων.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

θα ήθελα την παρέα μου πίσω......

Δημοσίευση από smarti »

Σας παρακαλώ παιδια, φίλοι....όλοι αυτοί που πληγωθήκατε η στεναχωρεθήκατε η απογοητευτήκατε...σας παρακαλώ βγες τε απο το καβουκακι σας...ένας ένας...και δώστε το παρόν. Μου λείπετε βρε....εχει χαθεί το χαμόγελο....σας παρακαλώ...ελάτε να τα ξεχάσουμε όλα και να γίνουμε πάλι όλοι μια αγαπημένη παρέα..όπως ήμασταν....!!!!!! ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!! Νοιώθω μόνη μου βρε!!! ¨Ολοι κανουμε λάθοι ...αλλα δεν πειράζει βρε....ποιος είναι αναμαρτητος εδω μεσα...ας βγεί και να πει εγώ...( Δεν νομιζω να υπάρχει κανείς) και νομίζω πως ο καθένας μας έχει να ασχοληθεί με τα δικά του πάθη πρωτα και τα αμαρτήματα ωστε να μην έχει ωρα η να του πέφτει λόγος να ασχολείτε με του αλλουνου! Ολοι μας είμαστε αμαρτωλοι!!Αλλα ο Κύριος μας έδωσε την ευκαιρία να μην απογοητευομαστε από τις πτώσεις μας..η από αν τοιχόν αδικίες που γίνονται..αλλα αισιοδοξα και με την πίστη μας στον Χριστο την ελπίδα μας και το χαμόγελο μας να συνεχίζουμε!! Γι αυτο λοιπόν βγεστε απο το καβουκάκι όλοι....ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ ΒΡΕ!!! ΜΙΛΗΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ...κια ξαναγυρίστε όλοι στο αγαπημένο σαίτ μας!!! Ευχομαι αυτό το θέμα να μην μπει στα κλειστά...γιατί δεν θα μπορούν να το διαβάσουν αυτοί που δεν συνδέονται άλλο...και δεν μπορούμε να κάνουμε μια ζωή σαν να μην συμβαίνει τίποτα...και από την αλλή καποιος φίλος μας να ποανάει γιατί έχει πληγωθεί! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΣΑΣ....ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!! ΦΙΛΟΙ......

Υ.Σ Μονο σας παρακαλω μην αρχίσετε και γράφετε πάλι παραπονα η το τι εκανε ο ενας και ο αλλος...τελος αυτα...ας ξεχαστούν με το καλο!! Και ας κανουμε μια καινουρια αρχη τι λετε? ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΒΡΕ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ!!!! :8 :8 :8 :8 :8 :8 :8 :8 :8 :45 :45 :45 :45 :45 :45 :45 :5 :5 :6 :6 :6
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
Άβαταρ μέλους
pepiixthis
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 476
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: ΚΑΒΑΛΑ...Ευτέρπη - Πέπη

Re: θα ήθελα την παρέα μου πίσω......

Δημοσίευση από pepiixthis »

Sιγα βρε Σμαρούλα μην απογοητευτικε κανεις?δεν το πιστευω, μεγάλα παιδιά ειναι,όλοι, εγώ πάντως που είμαι μικρή μια χαρά είμαι,ετσι σου μιλησα για να μην στεναχωριέσαι :smile: :lol:
«στενή η πύλη και τεθλιμμένη οδός η απάγουσα στην ζωήν»
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Re: θα ήθελα την παρέα μου πίσω......

Δημοσίευση από smarti »

pepiixthis έγραψε:Sιγα βρε Σμαρούλα μην απογοητευτικε κανεις?δεν το πιστευω, μεγάλα παιδιά ειναι,όλοι, εγώ πάντως που είμαι μικρή μια χαρά είμαι,ετσι σου μιλησα για να μην στεναχωριέσαι :smile: :lol:
Μακάρι Πέπη να έχεις δίκαιο...αλλά το βλέπω λίγο χλωμό... :cry: :cry: :cry: καλά έκανες και μου μίλησες για να μην στεναχωριέμαι , σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!
Οσο για τους υπόλοιπους που δεν δείχνουν σημεία ζωής.....θα περιμένω...που θα πάει.... :45 :45 :45....
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
xenia
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 555
Εγγραφή: Παρ Μάιος 11, 2007 5:00 am

Re: θα ήθελα την παρέα μου πίσω......

Δημοσίευση από xenia »

καλησπερούδια!
Τί έγινε βρε παιδιά? έχω χάσει επισόδεια?
Εγώ πάντως λόγω δουλειάς έχω ψιλοχαθεί, όχι κάτι άλλο..
Σας σκέφτομαι πάντα με αγαπη!
Άβαταρ μέλους
iliasgr
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1196
Εγγραφή: Δευ Απρ 07, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Ηλιας33@ΔυτικηΕλλαδα

Re: θα ήθελα την παρέα μου πίσω......

Δημοσίευση από iliasgr »

smarti έγραψε:Σας παρακαλώ παιδια, φίλοι....όλοι αυτοί που πληγωθήκατε η στεναχωρεθήκατε η απογοητευτήκατε...σας παρακαλώ βγες τε απο το καβουκακι σας...ένας ένας...και δώστε το παρόν. Μου λείπετε βρε....εχει χαθεί το χαμόγελο....σας παρακαλώ...ελάτε να τα ξεχάσουμε όλα και να γίνουμε πάλι όλοι μια αγαπημένη παρέα..όπως ήμασταν....!!!!!! ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!!


συμφωνω και επαυξανω.............................
ας ξεχασουμε αυτα τα αμελητεα που μας χωριζουν,και ας επικεντρωθουμε σε οσα μας ενωνουν.
ελεησον με ο Θεος
plagiaskepsi
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1648
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 03, 2007 5:00 am

Re: θα ήθελα την παρέα μου πίσω......

Δημοσίευση από plagiaskepsi »

HEY i parea ine panta edo
apla xari stin siopi tis ginete pio
omorfi kathe mera ke pio omorfi.....
ksexnao ta asxima ke sinxoro ta kaka
frontizo ta omorfa na ginun omorfotera kalitera fotinotera
anakalipsa oti me to na milao akouo
to na akous simera ine areti.
hey i parea ine panta edo
:8 :8 :8
plagiaskepsi
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1648
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 03, 2007 5:00 am

Re: θα ήθελα την παρέα μου πίσω......

Δημοσίευση από plagiaskepsi »

i siopi ine morfi anoteris epikinonias ke an prosefxese kiolas...........
den leo gia mena ime kakos anthropos.
an po perisotera tha xathi to noima ton lekseon
:lol: :lol: :lol: :8 :8 :8
Άβαταρ μέλους
babisgr
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 746
Εγγραφή: Τρί Απρ 21, 2009 6:54 pm
Τοποθεσία: Χαράλαμπος@Θεσσαλονικιός

Re: θα ήθελα την παρέα μου πίσω......

Δημοσίευση από babisgr »

xenia έγραψε:Τί έγινε βρε παιδιά? έχω χάσει επισόδεια?
Συμφωνώ και εγώ με τη φίλη μου.
Εγώ πάντος θα έχω μια απουσία από το σαιτ καθώς αρχίζουν οι εξετάσεις και λίγο μειώθηκαν οι ελεύθερες ώρες. Ίσως να μπαίνω αλλά να μην έχω χρόνο να γράφω.
Άντε καλή συνέχεια! :wink:
Καθεῖλε δυνάστας ἀπό θρόνων καί ὕψωσε ταπεινούς...
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Re: θα ήθελα την παρέα μου πίσω......

Δημοσίευση από smarti »

Πολύ χαίρομαι...ένας ένας βγαίνει απο το καβουκάκι του..επιτέλους βρε έτσι μαθαίνουμε και νέα σας και το τι κάνετε..μια όμορφη οικογένεια είμαστε εδώ στο φόρουμ και πιστεύω πως όλοι έστω και ένας να χαθεί θα αναρωτιέται ο άλλος τι έχει πάθει η τι κάνει..αν είναι καλά!! Που είστε βρε οι υπόλοιποι?? :45 :45 :45 :45 Ξένια μου καλή αρχή στη δουλεία σου και κουράγιο ...σκέψου ότι σου μείνανε άλλα 40 χρόνια δουλείας... :? :? :mrgreen: :mrgreen: Μπάμπη καλή επιτυχία στις εξετάσεις....μπορώ να σε καταλάβω μιας και εγώ ξεκίνησα από την Παρασκευή επιτηρήσεις στις πανελλαδικές εξετάσεις..και πολύ τα λυπάμαι τα παιδιά....όλο άγχος είναι..καλή φώτιση και καλή επιτυχία!! :25 :25 :25.Πέπη και Ηλία σας ευχαριστώ για την συμπαράσταση..... :lol: :lol:
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
xenia
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 555
Εγγραφή: Παρ Μάιος 11, 2007 5:00 am

Re: θα ήθελα την παρέα μου πίσω......

Δημοσίευση από xenia »

Μη μου τη στενοχωρεί κανείς τη Smarti μου είναι καλό κοριτσάκι! :8
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net”