Είστε για ένα τσιπουράκι?

Συζητήσεις αλληλογνωριμίας μελών και οργάνωσης συναντήσεων.

Συντονιστής: Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Re: Είστε για ένα τσιπουράκι?

Δημοσίευση από smarti »

agiooros έγραψε:
smarti έγραψε:
panagiotisspy έγραψε:Μπορούμε ανεβαίνοντας για Αγιον Ορος στις 15 Μαΐου, να κανονίσουμε στάση στην παραλιακή Πιερία και να πιούμε ένα (ή και περισσότερα) τσιπουράκια!
Μ'ένα σμπάρο, δυό τρυγόνια! :8 :smile:
Πολύ καλή η ιδέα σου Παναγιώτη...είμαι μέσα :smile: :smile: :smile: μακάρι να πραγματοποιηθεί η συνάντηση για τσιπουράκι..θα κλείσουμε ένα μαγαζάκι ακριβώς δίπλα στη Θάλασσα ..τι λέτε :7 :7 :7 ..άλλος για τσιπουράκι?? :8 :8
Ναι και μετά θα πάμε Άγιο Όρος?
Χλωμό το βλέπω. :P
Νίκο έλα εσύ και δεν θα σε αφήσουμε να πιεις τσιπουράκι! :smile: :smile:
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
Άβαταρ μέλους
Dimitra79
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 536
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 10, 2008 8:52 pm

Re: Είστε για ένα τσιπουράκι?

Δημοσίευση από Dimitra79 »

Και εμείς οι βόριοι θα πρέπει να περιμένουμε τον Μαίο για να έρθουν οι νότιοι? εγώ λέω να οργανώσουμε ένα τσιπουράκι΄όσοι βόριοι μπορούμε κ μετά τον Μαίο συναντιόμαστε κ με τους νότιους τι λέτε? :P
Γνωρισόν μοι Κύριε, οδόν εν η πορεύσομαι, ότι προς σέ ήρα την ψυχήν μου..
Άβαταρ μέλους
Teri
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 2330
Εγγραφή: Δευ Απρ 07, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Αικατερίνα@Θεσσαλονίκη

Re: Είστε για ένα τσιπουράκι?

Δημοσίευση από Teri »

agiooros έγραψε:
smarti έγραψε:
panagiotisspy έγραψε:Μπορούμε ανεβαίνοντας για Αγιον Ορος στις 15 Μαΐου, να κανονίσουμε στάση στην παραλιακή Πιερία και να πιούμε ένα (ή και περισσότερα) τσιπουράκια!
Μ'ένα σμπάρο, δυό τρυγόνια! :8 :smile:
Πολύ καλή η ιδέα σου Παναγιώτη...είμαι μέσα :smile: :smile: :smile: μακάρι να πραγματοποιηθεί η συνάντηση για τσιπουράκι..θα κλείσουμε ένα μαγαζάκι ακριβώς δίπλα στη Θάλασσα ..τι λέτε :7 :7 :7 ..άλλος για τσιπουράκι?? :8 :8
Ναι και μετά θα πάμε Άγιο Όρος?
Χλωμό το βλέπω. :P
Και γιατί να μη γίνει στην επιστροφή από το Όρος η τσιπουροκατάνυξη; Που θα έχετε κι ένα σωρό πράματα να μας πείτε;;;; :wink:
Άβαταρ μέλους
Dimitris39
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5841
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 05, 2009 5:46 pm

Re: Είστε για ένα τσιπουράκι?

Δημοσίευση από Dimitris39 »

Dimitra79 έγραψε:Και εμείς οι βόριοι θα πρέπει να περιμένουμε τον Μαίο για να έρθουν οι νότιοι? εγώ λέω να οργανώσουμε ένα τσιπουράκι΄όσοι βόριοι μπορούμε κ μετά τον Μαίο συναντιόμαστε κ με τους νότιους τι λέτε? :P
ακριβως ετσι εινε Δημητρα γιατι να περιμενουμε?
μπορουμε οποτε θελουνε να οργανωσουμε μια τσιπουροσυναντηση ας εινε και Σερρες δεν με χαλαι :mrgreen:
Κύριε,Θεέ μου,Νύμφιε της ψυχής μου, λυτρωτή μου.
Μνήσθητί μου εν τη βασιλεία σου

«Χαίροις μετά Θεόν ή Θεός, τα δευτερεία της Τριάδος ή έχουσα»

ἳνα ὦσιν ἓν, καθώς ἡμεῖς

Θεέ μου σ'αγαπώ
nikiforos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 2185
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 28, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: ΛΑΡΙΣΑ

Re: Είστε για ένα τσιπουράκι?

Δημοσίευση από nikiforos »

Θα χαρώ ιδιαίτερα αν γίνει μια προσυνάντηση που έτσι κ αλλοιώς κάπου θα καθήσουμε να φάμε ή να τσιμπήσουμε κάτι. Αυτό το κάτι λοιπόν ας γίνει κάπου εκεί... στα πάτρια εδάφη (Παράλια της Πιερίας), πηγαίνοντας για Ουρανούπολη!!!!!

Εικόνα
Συλλογάται Καλά!!!, όποιος Συλλογάται Ελεύθερα , Χριστιανικά και Ορθόδοξα......
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25026
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Είστε για ένα τσιπουράκι?

Δημοσίευση από aposal »

Εγώ είμαι σύμφωνος! Αν βέβαια οδηγώ εγώ, δεν θα πιώ, αλλά σημασία έχει η παρέα! Θα πρέπει βέβαια να είναι ανοιχτά τα Τέμπη, γιατί αλλιώς δεν περνάμε από Πλαταμώνα.
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net”