Συνάντηση στον Άγιο Δημήτριο την Κυριακή 15 Φεβρουαρίου 2009

Συζητήσεις αλληλογνωριμίας μελών και οργάνωσης συναντήσεων.

Συντονιστής: Συντονιστές

aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25040
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re:

Δημοσίευση από aposal »

ntinoula έγραψε:Ας σταματήσει αυτό το δούλεμα με τις φωτό. :?
Γιατί το λες δούλεμα; Μια φιλική και πνευματώδης συζήτηση είναι μεταξύ κάποιων που μοιράστηκαν την ωραία εμπειρία της συνλαντησης.
Τέλος πάντων! Αν η συντονίστριά μου το ζητήσει, θα το κάνω!
ΥΓ : Περιμένω την επόμενη συναντησή μας, που θα είσαι κι εσύ Κων/να!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
ntinoula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Θεσσαλῶν Νίκη

Δημοσίευση από ntinoula »

Γιατί οι επισκέπτες που διαβάζουν το φόρουμ νομίζουν ότι πραγματικά θα βάλεις φωτογραφίες. :roll:
Το χαμόγελο είναι το φως του προσώπου μας που δείχνει πώς η καρδιά μας είναι μέσα.
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25040
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re:

Δημοσίευση από aposal »

ntinoula έγραψε:Γιατί οι επισκέπτες που διαβάζουν το φόρουμ νομίζουν ότι πραγματικά θα βάλεις φωτογραφίες. :roll:
Κι αν βάλω πού είναι το κακό;
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25040
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Συνάντηση στον Άγιο Δημήτριο την Κυριακή 15 Φεβρουαρίου 2009

Δημοσίευση από aposal »

Για να μην δημιουργούνται πλάνες εντυπώσεις λοιπόν, ξεκαθαρίζω (πάλι) ότι δεν πρόκειται να ανεβάσω φωτογραφίες προσώπων, αν δεν έχω εξασφαλισμένη την δημόσια έγκρισή τους!
Και επίσης δεν θεωρώ καθόλου κακό να ανέβουν τέτοιες φωτογραφίες. Προσπαθώ να γίνω Χριστιανός ορθόδοξος, δεν το κρύβω, αντίθετα είμαι υπερήφανος που προσπαθώ να γίνω, έστω και με τα πενιχρά μέχρι τώρα αποτελέσματα!
ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΤΙΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΕΦΟΜΑΙ ΑΝΑΛΟΓΩΝ ΑΝΤΙΛΗΨΕΩΝ ΑΤΟΜΑ, ΟΠΩΣ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ! ΟΜΟΙΩΣ ΤΙΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΝΑ ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
ntinoula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Θεσσαλῶν Νίκη

Δημοσίευση από ntinoula »

aposal έγραψε:Κι αν βάλω πού είναι το κακό;
Αν βάλεις, τότε θα λες αλήθεια και δε θα είναι πάλι καμιά άσχετη φωτό. :mrgreen: :lol:
Το χαμόγελο είναι το φως του προσώπου μας που δείχνει πώς η καρδιά μας είναι μέσα.
lazarr
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 330
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 13, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Λάζαρος @ Περιστέρι

Re: Συνάντηση στον Άγιο Δημήτριο την Κυριακή 15 Φεβρουαρίου 2009

Δημοσίευση από lazarr »

aposal έγραψε:Για να μην δημιουργούνται πλάνες εντυπώσεις λοιπόν, ξεκαθαρίζω (πάλι) ότι δεν πρόκειται να ανεβάσω φωτογραφίες προσώπων, αν δεν έχω εξασφαλισμένη την δημόσια έγκρισή τους!
Και επίσης δεν θεωρώ καθόλου κακό να ανέβουν τέτοιες φωτογραφίες. Προσπαθώ να γίνω Χριστιανός ορθόδοξος, δεν το κρύβω, αντίθετα είμαι υπερήφανος που προσπαθώ να γίνω, έστω και με τα πενιχρά μέχρι τώρα αποτελέσματα!
ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΤΙΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΕΦΟΜΑΙ ΑΝΑΛΟΓΩΝ ΑΝΤΙΛΗΨΕΩΝ ΑΤΟΜΑ, ΟΠΩΣ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ! ΟΜΟΙΩΣ ΤΙΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΝΑ ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ!
Μπράβο Απόστολε συμφωνώ απόλυτα μαζί σου δεν υπάρχει τίποτα κακό να ανέβουν φωτο, δεν βρίσκω τίποτα κακό στο να γνωριστούμε έστω και εξ αποστάσεως, στο κάτω κάτω πρόσωπα είμαστε και διαλεγόμαστε τόσο καιρό edo , αγαπάμε , εκτιμάμε , επικροτούμε , ακόμα κάνουμε προσωπικές επιθέσεις , χωρίς να ξέρουμε απέναντι σε ποιον ή ποιαν..σέβομαι την επιθυμία κάποιων για ..απροσωπία, αλλά έχω να πω ότι όταν είδα το πρόσωπο του Αποστόλη στη ...μπαμπουλοφωτογραφία χάρηκα! δεν ικανοποιήθηκε απλά η περιέργειά μου! Επαναφέρω λοιπόν την περισυνή πρότασή μου http://agiooros.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=5515 για ενσωμάτωση προσωπικής φωτο στην υπογραφή(προαιρετικά) ή να ανοιχτεί τοπικ στο κλειστό φόρουμ μελών και όποιος θέλει ας ανεβάσει όποα προσωπική φωτο θέλει..
Χριστός γαρ εγήγερται, ευφροσύνη αιώνιος...
g_aggelos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1474
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 24, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Άγγελος @ Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Συνάντηση στον Άγιο Δημήτριο την Κυριακή 15 Φεβρουαρίου 2009

Δημοσίευση από g_aggelos »

Καλημερίζω όλα τα παιδιά του φόρουμ...

Σήμαρα κατάφερα μετά από πολύ καιρό να μπω και να σας "δω" και πραγματικά στεναχωρήθηκα (από την μία) που δεν μπόρεσα να είμαι κοντά σας. Δυστυχώς οι υποχρεώσεις μου, κυρίως οι εργασιακές δεν μου το επέτρεψαν όπως δεν μου επιτρέπουν την συχνή επίσκεψη στο φόρουμ μας.
Διάβαζα όλα αυτά τα μηνύματά σας και μου θύμισε τις παλιές συναντήσεις μας, που περνούσαμε πολύ καλά και γνωρίζαμε ο ένας τον άλλον. Μπορεί τότε να υπήρχε λίγο περισσότερη ένταση, αλλά στην καρδιά και στο μυαλό μας υπήρχε μία χαρά από τις εντυπώσεις που είχαμε αποκομίσει από την συνάντηση.

Από την άλλη, χαίρομαι που περάσατε καλά και νιώσατε ο ένας τον άλλο με τόση αγάπη και χαίρομαι που υπάρχει συμμετοχή σε τέτοιες συναντήσεις. Το αξίζετε και το αξίζει και ο Νίκος μας (Διαχειρηστής) που με τόσο κόπο και βάσανα έχει κρατήσει αυτήν την σελίδα τόσο κοντά μας.

Ελπίζω να είμαι δίπλα σας στην επομένη συνάντηση και να σας γνωρίσω έναν προς έναν και από κοντά. Μου έχει λείψει και ο ταρίφας μας (NIKOSZ) και το χαμόγελό του καθώς και η γλυκειά του η καρδιά...

Σας ζητώ συγγνωμη για την απουσία μου..

Άγγελος
Άβαταρ μέλους
iliasgr
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1196
Εγγραφή: Δευ Απρ 07, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Ηλιας33@ΔυτικηΕλλαδα

Re: Συνάντηση στον Άγιο Δημήτριο την Κυριακή 15 Φεβρουαρίου 2009

Δημοσίευση από iliasgr »

g_aggelos έγραψε:Καλημερίζω όλα τα παιδιά του φόρουμ...


Σας ζητώ συγγνωμη για την απουσία μου..

Άγγελος
NEXT TIME :smile:
ελεησον με ο Θεος
xenia
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 555
Εγγραφή: Παρ Μάιος 11, 2007 5:00 am

Re: Συνάντηση στον Άγιο Δημήτριο την Κυριακή 15 Φεβρουαρίου 2009

Δημοσίευση από xenia »

Παιδιά να σας πω την αλήθεια εγώ πολύ θα ήθελα να δω φωτογραφίες σας! Για την ακρίβεια μου κάνει εντύπωση που και δίπλα στο αβατάρ υπάρχουν μόνο "πνευματικές" φωτογραφίες και όχι προσωπικές.
Όχι βέβαια ότι αυτό είναι λάθος, απλώς σε άλλο φόρουμ, εξίσου πνευματικό, πολλοί βάζουν τις φωτογραφίες τους. Εντάξει τώρα όπως αναπαύει τον καθένα ας κάνει..!
Άβαταρ μέλους
iliasgr
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1196
Εγγραφή: Δευ Απρ 07, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Ηλιας33@ΔυτικηΕλλαδα

Re: Συνάντηση στον Άγιο Δημήτριο την Κυριακή 15 Φεβρουαρίου 2009

Δημοσίευση από iliasgr »

xenia έγραψε:Παιδιά να σας πω την αλήθεια εγώ πολύ θα ήθελα να δω φωτογραφίες σας! Για την ακρίβεια μου κάνει εντύπωση που και δίπλα στο αβατάρ υπάρχουν μόνο "πνευματικές" φωτογραφίες και όχι προσωπικές.
Όχι βέβαια ότι αυτό είναι λάθος, απλώς σε άλλο φόρουμ, εξίσου πνευματικό, πολλοί βάζουν τις φωτογραφίες τους. Εντάξει τώρα όπως αναπαύει τον καθένα ας κάνει..!
οποιος θελει τις φωτογραφιες,τις πουλαω,,,,,,,εκτος κι αν ο APOSAL θελει πνευματικα δικαιωματα........... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ελεησον με ο Θεος
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net”