Αποχαιρετιστήριο

Συζητήσεις αλληλογνωριμίας μελών και οργάνωσης συναντήσεων.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
thanashs54
Απλό Μέλος
Απλό Μέλος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 18, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Αποχαιρετιστήριο

Δημοσίευση από thanashs54 »

Καλημερα σε ολους τους φιλους και φιλες αυτου του Σαιτ.Ειναι αληθεια οτι αυτον το λιγο καιρο που ασχοληθηκα με το Σαιτ περασα τις πιο ωραιες και ευχαριστες στιγμες μου. Σας ανοιξα την καρδια μου και σας αγαπησα ολους ,χωρις καν να σας ξερω προσωπικα απλα και μονο διαβαζα τα θεματασας. Ισως σας τωπα και απο την αρχη,δεν τα καταφερνω στην πεννα και σας παρακαλω λοιπον τυχον συντακτικα και ορθογραφικα λαθη να τα παραβλεψετε Μεσα εδω λοιπον βρηκα την γαληνη και την ηρεμια που αναζητουσα παντοτε Ακουσα ψαλμους διαβασα ιστοριες αγιων πατερων ελαβα μερος σε διαφορες συζητησεις. Και ξαφνικα πρεπει νακοπει η συνδεση του κονεξ τωρα το γιατι? Μην ρωτατε Στεναχοριεμαι δε για τον φιλο που θα δημοσιευε καποια στιγμη μια ημερομηνια που θα συναντιομασταν απο κοντα μελη του σαιτ Ευχομαι και πιστευω αυτο να γινει πριν ο Οτε μου κανει την διακοπη. Κλεινοντας θελω να σας πω που χαρηκα που μπηκα σε αυτο το σαιτ και γνωρισα ανθρωπους σαν και σας,πιστευω πως καπου καπου θα πηγαινω σε κανενα ιντερνετ καφε για να βλεπω τις διμοσιευσεις σας Σας χαιρετα ο παπους θανασης και μην σας φενεται περιεγο που ενας τορναδωρος στο επαγγελμα και νυν συνταξιουχος ασχολειται με το ιντερνετ :8 :lol:
lazarr
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 330
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 13, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Λάζαρος @ Περιστέρι

Re: Αποχαιρετηστηριο

Δημοσίευση από lazarr »

Γεια σου κυρ-Θανάση νασαι καλά,μου θύμισες τον πατέρα μου.κι αυτός συνταξιούχος τορναδόρος είναι.Μη λες αντιο θα σε περιμένουμε πάλι.Ο Θεός μαζί σου, και χρόνια σου πολλά για αύριο :smile:
Χριστός γαρ εγήγερται, ευφροσύνη αιώνιος...
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25024
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Αποχαιρετηστηριο

Δημοσίευση από aposal »

thanashs54 έγραψε:Μην ρωτατε Στεναχοριεμαι δε για τον φιλο που θα δημοσιευε καποια στιγμη μια ημερομηνια που θα συναντιομασταν απο κοντα μελη του σαιτ Ευχομαι και πιστευω αυτο να γινει πριν ο Οτε μου κανει την διακοπη.
Νομίζω ότι μπορείς τουλάχιστον να έχεις επαφή τηλεφωνική με κάποιους, ώστε να βρισκόμαστε σε συναντήσεις!
Θα σου στείλω με πμ το κινητό μου, ώστε να σε ενημερώνω σχετικά.
Και χρόνια πολλά και αρεστά στον Κύριό μας για αύριο!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
Teri
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 2330
Εγγραφή: Δευ Απρ 07, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Αικατερίνα@Θεσσαλονίκη

Re: Αποχαιρετηστηριο

Δημοσίευση από Teri »

Πολλές ευχές για αύριο!

Κι αν κοπεί το κονεξ, μπορεί αργότερα να βρεθεί κάτι άλλο! Κι αν όχι, υπάρχουν και τα ίντερνετ καφέ !
Δε θα χαθούμε!!!!
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Re: Αποχαιρετιστήριο

Δημοσίευση από smarti »

Δεν νομιζω να τα καταφερετε ...να χαθουμε ετσι απλα...........Γι αυτο θα σας πω μονο Χρονια πολλα και ευλογημενα για αυριο! :lol: :lol:
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
Ionas
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1964
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Αποχαιρετιστήριο

Δημοσίευση από Ionas »

thanashs54 έγραψε:Καλημερα σε ολους τους φιλους και φιλες αυτου του Σαιτ.Ειναι αληθεια οτι αυτον το λιγο καιρο που ασχοληθηκα με το Σαιτ περασα τις πιο ωραιες και ευχαριστες στιγμες μου. Σας ανοιξα την καρδια μου και σας αγαπησα ολους ,χωρις καν να σας ξερω προσωπικα απλα και μονο διαβαζα τα θεματασας. ...................Σας χαιρετα ο παπους θανασης και μην σας φενεται περιεγο που ενας τορναδωρος στο επαγγελμα και νυν συνταξιουχος ασχολειται με το ιντερνετ :8 :lol:
Πολύ αγαπητικά και ταπεινά τα λόγια σου, αδελφέ Θανάση, ελπίζω και εύχομαι να γίνει κάτι για να παραμείνεις στην παρέα...Μην ξεχνάς όλα είναι στο χέρι του Θεού. Το μόνο που δεν κάνει είναι να μας φέρει κοντά Του στανικώς (με το ζόρι).
Γνώσεσθε την αλήθεια και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς
Άβαταρ μέλους
eleimon
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 3520
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 11, 2008 6:34 am
Τοποθεσία: Ελπίδα-Αθήνα

Re: Αποχαιρετιστήριο

Δημοσίευση από eleimon »

Xρονια πολλα κυρ Θαναση χρονια ευλογημενα να εχετε,δε χανομαστε ετσι ευκολα......υπαρχουν και τα κινητα!!!!!
«Το θάνατο δεν τον φοβά­μαι, όχι βέβαια ένεκα των έργων μου, αλλά επειδή πιστεύω στο έλεος του Θεού».
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net”