Εξάρτηση!!!!!

Συζητήσεις αλληλογνωριμίας μελών και οργάνωσης συναντήσεων.

Συντονιστής: Συντονιστές

andreastsa
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 418
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 07, 2008 5:00 am

Re: Εξάρτηση!!!!!

Δημοσίευση από andreastsa »

xenia έγραψε:Δεν θα σας πω αν είμαι εξαρτημένη, θα πω μόνο ότι σε δεκαπέντε μέρες δίνω εξετάσεις στον ΑΣΕΠ
και παρόλα αυτά πρώτα μπαίνω και διαβάζω τις δημοσιεύσεις σας και μετά ξεκινάω διάβασμα....
Ξένια καλή επιτυχία στον διαγωνισμό των εκπαιδευτικών, εγώ δίνω για υπουργείο οικονομικών και περιμένουμε ημερομηνία
xenia
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 555
Εγγραφή: Παρ Μάιος 11, 2007 5:00 am

Re: Εξάρτηση!!!!!

Δημοσίευση από xenia »

andreastsa έγραψε:
xenia έγραψε:Δεν θα σας πω αν είμαι εξαρτημένη, θα πω μόνο ότι σε δεκαπέντε μέρες δίνω εξετάσεις στον ΑΣΕΠ
και παρόλα αυτά πρώτα μπαίνω και διαβάζω τις δημοσιεύσεις σας και μετά ξεκινάω διάβασμα....
Ξένια καλή επιτυχία στον διαγωνισμό των εκπαιδευτικών, εγώ δίνω για υπουργείο οικονομικών και περιμένουμε ημερομηνία
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!
μακάρι να πάνε όλα κατ' ευχήν!
Καλή μας επιτυχία και σε όλους όσους δίνουν :wink:
filli
Τακτικό Μέλος
Τακτικό Μέλος
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 14, 2008 11:20 pm

Re: Εξάρτηση!!!!!

Δημοσίευση από filli »

aposal έγραψε:Δυστυχώς ή ευτυχώς είναι εξάρτηση και μάλιστα καραμπινάτη! Καλύτερα βέβαια αυτή, παρά κάποια άλλη, με την έννοια ότι από εδώ πληροφορούμαστε κιόλας, πέραν της επικοινωνίας. Πρέπει όμως να μπορούμε να ελέγξουμε την εξάρτηση αυτή, ώστε να μην επηρεάζει αρνητικά την οικογενειακή μας ζωή, η οποία είναι πρώτη στη λίστα προτεραιοτήτων.

Συμφωνω και επαυξανω !
Εγω αρχιζω και νιωθω και ενοχες απεναντι στην οικογενεια μου. Η μεγαλη μου κορη (9 ετων) καθε φορα δυσανασχετει και με ρωταει τι ειναι αυτο το Αγιο Ορος που διαβαζω συνεχεια. Τις προαλλες ζωγραφιζε στον υπολογιστη ενα βουνο με ενα σταυρο επανω και το ονομασε το'' Αγιο Ορος''...
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 24980
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Εξάρτηση!!!!!

Δημοσίευση από aposal »

filli έγραψε: Συμφωνω και επαυξανω !
Εγω αρχιζω και νιωθω και ενοχες απεναντι στην οικογενεια μου. Η μεγαλη μου κορη (9 ετων) καθε φορα δυσανασχετει και με ρωταει τι ειναι αυτο το Αγιο Ορος που διαβαζω συνεχεια. Τις προαλλες ζωγραφιζε στον υπολογιστη ενα βουνο με ενα σταυρο επανω και το ονομασε το'' Αγιο Ορος''...
Το καλό είναι ότι με τη συμμετοχή σου στο φόρουμ την εξοικειώνεις με τον Άθω και τις Χριστιανικές πρακτικές. Το κακό (αν υπάρχει) είναι ότι την παραμελείς. Οπότε αποφασίζεις και πράττεις.
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net”