Πότε?

Συζητήσεις αλληλογνωριμίας μελών και οργάνωσης συναντήσεων.

Συντονιστής: Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
dionysisgr
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4278
Εγγραφή: Τρί Φεβ 12, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Νικαια

Δημοσίευση από dionysisgr »

konstantinoupolitis, φοβερη ιδεα για τα Μετεωρα, το Αγιον Ορος της Θεσσαλιας.

Μπορουμε να αρχισουμε να το εξεταζουμε αυτο, αρκει να ειναι καποιος απο εκει να το οργανωσει, για να λειτουργηθουμε, για την διαμονη κλπ.
"ἰδοὺ ἐγὼ μεθ᾿ ὑμῶν εἰμι πάσας τὰς ἡμέρας ἕως τῆς συντελείας τοῦ αἰῶνος. ᾿Αμήν."
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Δημοσίευση από smarti »

dionysisgr έγραψε:konstantinoupolitis, φοβερη ιδεα για τα Μετεωρα, το Αγιον Ορος της Θεσσαλιας.

Μπορουμε να αρχισουμε να το εξεταζουμε αυτο, αρκει να ειναι καποιος απο εκει να το οργανωσει, για να λειτουργηθουμε, για την διαμονη κλπ.
Και πως θα φτασω βρε εγω στα μετεωρα? :-x Καπου πιο κοντα δεν γινετε?
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Δημοσίευση από smarti »

dionysisgr έγραψε:konstantinoupolitis, φοβερη ιδεα για τα Μετεωρα, το Αγιον Ορος της Θεσσαλιας.

Μπορουμε να αρχισουμε να το εξεταζουμε αυτο, αρκει να ειναι καποιος απο εκει να το οργανωσει, για να λειτουργηθουμε, για την διαμονη κλπ.
Και πως θα φτασω βρε εγω στα Μετεωρα? :-x Καπου πιο κοντα δεν γινεται?
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
Άβαταρ μέλους
vasilikirimp
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1403
Εγγραφή: Δευ Μάιος 05, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Κατερίνη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από vasilikirimp »

καλησπέρα σε όλη τη παρέα -
είναι φανταστική ιδέα να συναντηθούμε και να γνωριστούμε απο κοντά - μια και εγώ τη συνάντηση του καλοκαιριού την έχασα.
Ωραία ιδέα είναι τα πάμε στη Σουρωτή στο τάφο του γέροντα Παίσου και στο Μοναστήρι της Αγ.Αναστασίας της Φαρμακολύτρας - και μετά ότι προκύψει ( δηλ. καφέ , φαγητό κλπ).

επίσης θα μπορούσαμε να βρεθούμε και στην Πιερία να πάμε στο Μοναστήρι του Αγ.Διονυσίου , στην Κουντουριώτισσα στη Μονή Αγ.Εφραίμ αλλά και στο κολινδρό στη Μονή Αγ. Αθανασίου και στη Μονή Παναγίας Μακρυράχη

και μετα στη καταπληκτική παραλία της Πιερίας για κουβεντούλα και τσιπουράκι.

Εδώ στη Πιερία για όσους έρχονται απο μακρυά θα μπρούσαμε να δούμε και για διανυκτέρευση και έτσι να δοθεί η ευκαιρία να γυρίσουμε και άλλα σημεία.

Περιμένω να διαβάσω τις ιδέες σας
Άντε παιδιά να κάνουμε κάτι είναι τόσο ωραία να τα λέμε ας γνωριστούμε κιόλας!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Δημοσίευση από smarti »

Ειδη μαζευτηκαμε 5 ατομα .Ας αναλαβει καποιος προτοβουλιες!!Οπως λεει και ο Αποστολης,,ενας βαρυς,,.Αλλα μαλλον κανει πως δεν ακουει.......... :roll: :roll: Που εισαι Χρ.
:-x :-x
Αντε ξυπνηστε ολοι!Που ειναι οι συμμετοχες?
Η μηπως δεν ακουτε και εσεις? :roll:
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
inaapp
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: Τρί Φεβ 27, 2007 6:00 am

Δημοσίευση από inaapp »

Είναι καμμιά από εσάς ξανθιά, δίμετρη με πράσινα μάτια; Για να ξέρω άμα είναι να έρθω κι εγώ ν`ακούσω κανένα ανέκδοτο. :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:
Άβαταρ μέλους
vasilikirimp
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1403
Εγγραφή: Δευ Μάιος 05, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Κατερίνη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από vasilikirimp »

inaap - απο την ίδια τη ξανθιά θέλεις να ακούσεις τα ανέκδοτα;;;;;;;
Άβαταρ μέλους
dionysisgr
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4278
Εγγραφή: Τρί Φεβ 12, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Νικαια

Δημοσίευση από dionysisgr »

smarti, στο περιπτερο της γειτονιας σου ειναι καλα, η θες λιγο πιο περα στο supermarket απεναντι απο το.. φαρμακειο;

Αντε βρε κουνηθειτε λιγο, γιατι τα Μετεωρα μακρια ειναι; Πως θα ανεβαινουμε εμεις ολη την ωρα και αν γραφουμε 800χλμ σε 24 ωρες;

Να μοιραστει η αποσταση. Εσεις γιατι δεν κατεβαινετε. Παμε στην Λαμια που ειναι και οργανωμενος ο aposal, που τον εχω και.. αχτι. :twisted:
"ἰδοὺ ἐγὼ μεθ᾿ ὑμῶν εἰμι πάσας τὰς ἡμέρας ἕως τῆς συντελείας τοῦ αἰῶνος. ᾿Αμήν."
Άβαταρ μέλους
vasilikirimp
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1403
Εγγραφή: Δευ Μάιος 05, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Κατερίνη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από vasilikirimp »

Αντε και μια Λαμία εγώ τη χτυπώ

εμείς απο Κατερίνη μπορούμε να πάμε μαζί

Αλλά η Σμαρούλα τα παιδιά; Τι θα τα κάνει;;;;; 8O 8O 8O 8O 8O
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Δημοσίευση από smarti »

inaapp έγραψε:Είναι καμμιά από εσάς ξανθιά, δίμετρη με πράσινα μάτια; Για να ξέρω άμα είναι να έρθω κι εγώ ν`ακούσω κανένα ανέκδοτο. :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:
1.73 με ξανθιες ανταυγιες σου κανει.Στα ματια θα τα χαλασουμε.Αλλα αν θες θα βαλω και πρασινους φακους επαφης!! :D :D
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net”