Συνάντηση στο Παγκράτι, φθινόπωρο 2019

Συζητήσεις αλληλογνωριμίας μελών και οργάνωσης συναντήσεων.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25023
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Συνάντηση στο Παγκράτι, φθινόπωρο 2019

Δημοσίευση από aposal »

dionysisgr έγραψε: Πέμ Οκτ 17, 2019 8:49 am μπορει να ντυθει σαν την Καιτη Γαρμπη στην Eurovision, προ αμνημονευτων χρονων που δεν θυμαμαι τι φοραγε, αλλα ηταν σιγουρα πιο σημαντικο απο αυτο που τραγουδαγε..

8. Η Τουλα, να φορεσει στολη αποκλειστικης νοσοκομας, και να εχει μαζι της ορο, γιατι με οσα θα του πουμε, θα παθει ο π.Αρσενιος πνευματικη αφυδατωση, και θα πρεπει να τον συνεφερουμε καπως τον ανθρωπο. Στεφανια-δοξης θα παρει το Σαββατο το απογευμα..
:mrgreen:
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
eleimon
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 3520
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 11, 2008 6:34 am
Τοποθεσία: Ελπίδα-Αθήνα

Re: Συνάντηση στο Παγκράτι, φθινόπωρο 2019

Δημοσίευση από eleimon »

dionysisgr έγραψε: Πέμ Οκτ 17, 2019 8:49 am Μπορειτε να κανετε και θεματικη εμφανιση. Να προτεινω στην αγαπη σας καποιες ιδεες..

1. Ο Αποστολος να ντυθει γρια παλαιοημερολογιτισσα, αρκει να μην μπερδευθει και ερθει 13 μερες μετα...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: σε πηραν χαμπαρι Αποστολη μου καλα εμενα με διαβασε δε το συζητω μαρεσει φοβερα το dress code που μου διαλεξε αλλα ας οψεται.. :lol: :lol: :lol:
«Το θάνατο δεν τον φοβά­μαι, όχι βέβαια ένεκα των έργων μου, αλλά επειδή πιστεύω στο έλεος του Θεού».
Άβαταρ μέλους
ΜΙΧΣ
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5035
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 23, 2012 9:24 am

Re: Συνάντηση στο Παγκράτι, φθινόπωρο 2019

Δημοσίευση από ΜΙΧΣ »

dionysisgr έγραψε: Πέμ Οκτ 17, 2019 8:49 am Μπορειτε να κανετε και θεματικη εμφανιση. Να προτεινω στην αγαπη σας καποιες ιδεες..

1. Ο Αποστολος να ντυθει γρια παλαιοημερολογιτισσα, αρκει να μην μπερδευθει και ερθει 13 μερες μετα...

2. Ο Βασιλης να ντυθει Al-Saoud, με κελεμπια απο τα LIDL, και χρυσο ρολεξ, με διαφημιση στο στηθος MC-Donalds, γιατι ο Δυτικος τροπος ζωης κερδαει παντου..

3. Ο Κυριακος, με επανωκαλύμμαυχο, η επιριπταριο (πιο γεροντικα ακομα..), και σανδαλι DEXIM, για πιο ασκητικη εμφανιση, ως ο ηγουμενος της
συναντησης

4. Ο Νικολαος απο την Ευβοια, η καμενο πευκο, η ψηστης που μολις σχολασε με την τσικνα να σε πιανει στα 100 μετρα..

5. Η ΜΙΧΣ, κατι μεταξυ αγωνιστριας Λουκα και Lady GAGA, για να δειξει το μετανεωτερικο υπαρξιακο ανεπιστροφο αδιεξοδο της ανεστραμμενης διπλης υποστασης, του συγχρονου υποκειμενου.

6. H eleimon, μπορει να ντυθει σαν την Καιτη Γαρμπη στην Eurovision, προ αμνημονευτων χρονων που δεν θυμαμαι τι φοραγε, αλλα ηταν σιγουρα πιο σημαντικο απο αυτο που τραγουδαγε..

7.Ο Νικολας απο την Θεσσαλονικη, να ντυθει κατι σε ταινια του Αγγελοπουλου, (εφοσον δεν θα ερθει), δηλαδη η αορατη-παρουσια της νοσταλγιας απο το πρωτο πεταγμα του πελαργου, στο λιβαδι που δακρυζει.

8. Η Τουλα, να φορεσει στολη αποκλειστικης νοσοκομας, και να εχει μαζι της ορο, γιατι με οσα θα του πουμε, θα παθει ο π.Αρσενιος πνευματικη αφυδατωση, και θα πρεπει να τον συνεφερουμε καπως τον ανθρωπο. Στεφανια-δοξης θα παρει το Σαββατο το απογευμα..

9. Το υποκειμενο που γραφει τα παραπανω, θα ντυθει κανονικα, αλλωστε ειναι ηδη αρκουντως, αξιο αφθονου κλαυσιγελου οτι και να βαλει..

10. Εαν ξεχασα καποιον, ας βαλει οτι θελει απο την ντουλαπα της πεθερας του..
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

φτιάξαμε καινουργιο συκώτι σήμερα merci beaucoup mon ami
+Η ελπίς μου ο Πατήρ, καταφυγή μου ο Υιός, σκέπη μου το Πνεύμα το Άγιον, Τριάς Αγία, δόξα σοι.
Άβαταρ μέλους
nickzark
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4403
Εγγραφή: Τετ Μαρ 02, 2011 10:19 am
Τοποθεσία: Νικόλαος@θεσσαλονίκη

Re: Συνάντηση στο Παγκράτι, φθινόπωρο 2019

Δημοσίευση από nickzark »

:lol: :lol: :lol: υπέροχο ( όντως εγώ Αγγελοπουλου ταινία θα είμαι )
Άβαταρ μέλους
ΜΙΧΣ
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5035
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 23, 2012 9:24 am

Re: Συνάντηση στο Παγκράτι, φθινόπωρο 2019

Δημοσίευση από ΜΙΧΣ »

eleimon έγραψε: Πέμ Οκτ 17, 2019 4:39 am
ΜΙΧΣ έγραψε: Τετ Οκτ 16, 2019 8:50 pm
vasilisalt έγραψε: Τετ Οκτ 16, 2019 1:39 pm Ναι βρε παιδιά! Σε φούρνο να βρεθούμε (bakery). Να τσιμπισουμε και κάτι!
https://youtu.be/Zidm_F7I8LA

Σκεφτηκα πως τα υπολοιπα με τιτλους Κάζμπαα.. Rubbit punch κ monsieur cannibale τουλάχιστον πρό συναντήσεως...δεν συνάδουν με το team spirit της συναντησης μας. Το αστερατο bakery του Δασκαλακη απο δεκαετια του 50 ισως μας πηγαινε καλυτερα. Κι ετσι νικησαν τα κουρτινάκια. Ενώ μετά.. αναλαμβάνει αλλος προτασεις
Πες μου οτι πρεπει να φορεσουμε μαντηλες και φουσταναρες λογω της περιστασης .... :45 :45 :45 :45

ΣΣΕ ΛΛΛΈΩ :mrgreen:
+Η ελπίς μου ο Πατήρ, καταφυγή μου ο Υιός, σκέπη μου το Πνεύμα το Άγιον, Τριάς Αγία, δόξα σοι.
Άβαταρ μέλους
ntinos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 510
Εγγραφή: Παρ Αύγ 31, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Συνάντηση στο Παγκράτι, φθινόπωρο 2019

Δημοσίευση από ntinos »

Ρε παιδιά να κάνω εγώ μια ερώτηση...Πόσοι αναμένεται να μαζευτούμε τελικά?
Άβαταρ μέλους
Μ.Δ.Κ.
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1313
Εγγραφή: Τετ Ιουν 16, 2010 8:55 am

Re: Συνάντηση στο Παγκράτι, φθινόπωρο 2019

Δημοσίευση από Μ.Δ.Κ. »

9-10 Ντίνο.Τι λές γιαυτό;
Αληθές είναι το πραγματικό, και Αλήθεια ο ίδιος ο Κύριος, μόνο Αυτός μπορεί να μας ελευθερώσει.
Άβαταρ μέλους
ntinos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 510
Εγγραφή: Παρ Αύγ 31, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Συνάντηση στο Παγκράτι, φθινόπωρο 2019

Δημοσίευση από ntinos »

Μ.Δ.Κ. έγραψε: Πέμ Οκτ 17, 2019 5:27 pm 9-10 Ντίνο.Τι λές γιαυτό;
Οκ Κυριακο...μπορει να ερθω μετα της συζυγου, πιστεύω να ειναι οκ..για την ψησταρια μετα το λέω :smile:
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25023
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Συνάντηση στο Παγκράτι, φθινόπωρο 2019

Δημοσίευση από aposal »

Εσύ Ντίνο να έρθεις κανονικά στη συζήτηση με τον πατέρα Αρσένιο.
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25023
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Συνάντηση στο Παγκράτι, φθινόπωρο 2019

Δημοσίευση από aposal »

ntinos έγραψε: Πέμ Οκτ 17, 2019 3:37 pm Ρε παιδιά να κάνω εγώ μια ερώτηση...Πόσοι αναμένεται να μαζευτούμε τελικά?
ΛΙΣΤΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ:

1. Κυριάκος
2. Απόστολος + άμαχος πληθυσμός
3. Τούλα
4. Κων/νος
5. Ευστάθιος ΝΙ
6. Νικόλαος από την καμμένη Εύβοια + άμαχος πληθυσμός
7. Βασίλειος ο Μεγαρίτης
8. ΜΙΧΣ - Μαρία, ίσως και μερικός μάχιμος πληθυσμός
9. Συμεών ο Πόντιος
10. Διονύσιος ο Έλληνας
11. Ελπίδα η ελεήμων
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net”