Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη - 14 Οκτωβρίου 2012

Συζητήσεις αλληλογνωριμίας μελών και οργάνωσης συναντήσεων.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
nickzark
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4403
Εγγραφή: Τετ Μαρ 02, 2011 10:19 am
Τοποθεσία: Νικόλαος@θεσσαλονίκη

Re: Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη - 14 Οκτωβρίου 2012

Δημοσίευση από nickzark »

Πάντως περάσαμε υπέροχα .
Άβαταρ μέλους
Ελένη
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 93
Εγγραφή: Τετ Σεπ 26, 2012 12:13 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη - 14 Οκτωβρίου 2012

Δημοσίευση από Ελένη »

Ο λόγος που δεν ήρθα ήταν ένας και μόνο..... Ο εγωισμός μου.... Πληγώθηκα και ένιωσα να "κρυώνω"..... Σκέφτηκα τι να πάω να κάνω με ανθρώπους που δε γνωρίζω και που στην πρώτη μου κουβέντα θα μπορούσα να βρεθώ απολογούμενη...... Γι' αυτό δεν ήρθα..... Ξέρω ότι ίσως έτσι σας βάζω όλους σε ένα καλούπι απλά γράφω τι ένιωσα και όχι αν είναι σωστό ή λάθος αυτό..... Μετά είδα να γίνεται πολύ καυγάς με την ίδια πάλι αφορμή...... Εγώ αδελφέ μου Στάθη και αδελφή μου Κατερίνα σας χρωστάω πάρα πολλά και ας μη θέλετε να το εκφράζω.... Το αναφέρω γιατί με μιας σας κουβέντα "εδώ" και με ένα σχόλιο "εκεί" βοηθιέμαι και εγώ που έχω τόσο διάβασμα μπροστά μου και τόση ανηφόρα (έχω ήδη κλατάρει γενικά δεν βλέπω να την ανεβαίνω)..... Δεν μου ρχεται καλά να μπαίνω (έστω αυτό το λίγο) εγώ στο σάιτ και όχι οι μέντορές μου :smile: ..... Σας παρακαλώ :25 ...

Εύχομαι αύριο, βασικά σήμερα, να πάρετε μεγάλη χαρά (για να τη μοιραστείτε μαζί μας το λέω :wink: ) έτσι για να χαρούμε όλοι :smile: .......
Επείνασα γαρ και εδώκατέ μοι φαγείν, εδίψησα και εποτίσατέ με, ξένος ήμην και συνηγάγετέ με, γυμνός και περιεβάλετέ με, ησθένησα και επεσκέψασθέ με, εν φυλακή ήμην και ήλθατε πρός με.

Κατά Ματθαίον κε’ 35-37
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net”