Συνάντηση Αθηνών 2012!

Συζητήσεις αλληλογνωριμίας μελών και οργάνωσης συναντήσεων.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
johnge
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 656
Εγγραφή: Τρί Μάιος 25, 2010 7:35 pm
Τοποθεσία: π. Πρόδρομος, Εύβοια

Re: Συνάντηση Αθηνών 2012!

Δημοσίευση από johnge »

Ο Βασίλης (να τον αγγαρέψουμε)!!!
efthumhs
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1547
Εγγραφή: Δευ Δεκ 18, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Στερεά Ελλάδα

Re: Συνάντηση Αθηνών 2012!

Δημοσίευση από efthumhs »

johnge έγραψε:Ο Βασίλης (να τον αγγαρέψουμε)!!!
Σωθήκαμε Γιάννη...Δε φτάνει που άργησε να έλθει, ειμαι βεβαιος πως τα μόνα πρακτικά που κρατούσε ήταν για την συζήτηση που είχε με τον Απόστολο και φαντάζομαι πως δεν ενιθαφέρει και πολύ τον κόσμο... :wink: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
johnge
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 656
Εγγραφή: Τρί Μάιος 25, 2010 7:35 pm
Τοποθεσία: π. Πρόδρομος, Εύβοια

Re: Συνάντηση Αθηνών 2012!

Δημοσίευση από johnge »

efthumhs έγραψε:
Σωθήκαμε Γιάννη...Δε φτάνει που άργησε να έλθει, ειμαι βεβαιος πως τα μόνα πρακτικά που κρατούσε ήταν για την συζήτηση που είχε με τον Απόστολο και φαντάζομαι πως δεν ενιθαφέρει και πολύ τον κόσμο... :wink: :lol: :lol:
Έχεις απόλυτο δίκιο Ευθύμη! αλλά ας τον παιδέψουμε λίγο παραπάνω. Να ζητήσει σημειώσεις από κάποιον!!
vasilisalt
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6173
Εγγραφή: Παρ Ιουν 19, 2009 12:19 pm

Re: Συνάντηση Αθηνών 2012!

Δημοσίευση από vasilisalt »

Θέλετε να μεταφέρω τη κουβέντα με τον Απόστολο;
Βρε παιδιά συνέλθετε!
Για τον π. Ματθαίο πήγαμε...

Τέλος πάντων.

Σας απειλώ!!!

Αν κάποιος δεν γράψει περίληψη των φωτισμένων λόγων του π. Ματθαίου,
ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ το διαλογό μου με τον Αποστολο...
efthumhs
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1547
Εγγραφή: Δευ Δεκ 18, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Στερεά Ελλάδα

Re: Συνάντηση Αθηνών 2012!

Δημοσίευση από efthumhs »

efthumhs έγραψε:Να εκφράσω και εγω με τη σειρά μου τη χαρά μου για το γεγονός πως άλλη μια φορά μας αξιωσε ο Θεός να τα πούμε και απο κοντά, με την ευγενική πρωτοβουλία πάντα του Αποστόλη. Είδα τους συμφουρίτες που ήξερα και αγάλλιασε η ψυχή μου...Να είστε πάντα καλά παιδιά! Η συνάντηση ήταν πράγματι πολύ όμορφη για τον επιπλέον λόγο πως γνωρισα μέλη τα οποία δεν ήξερα αν και έβλεπα κατα καιρούς δημοσιεύσεις τους και φυσικά το νέο μέλος ΜΙΧΣ (και επίσημα απο εμένα καλωσήρθες :smile: )! Είμαι σίγουρος πως θα εξακολουθήσουν να ομορφαίνουν την παρέα με τα γραφόμενά τους αφου αν κρίνω απο το χαρακτήρα τους σίγουρα έχουν πολλά ακόμα να μας πουν και να μας ωφελήσουν...Φυσικά δεν θα μπορούσα να μην αναφερθώ στον πατερα Μ.Χ που για άλλη μια φορά μας ανέπαυσε και μας έκανε γνωστά καινούργια πράγματα που εγω προσωπικά αγνούσα. Και πως αλλιως θα γινόταν αφου αυτά που μας ειπε ο πατηρ Μ. είχαν βάθος θεολογίας. Ωστοσο ο γλυκυς και διερμηνευτικός του λόγος ήταν τόσο απλός που λεύκανε, σε εμένα τουλάχιστον, και τα πιο σκοτεινά σημεία...

Αγγελική
Σύμο trader
Σταθη κεπ
Κώστα Heart
Τούλα
Διονύση
Βιβή
Απόστολε
ΜΙΧΣ
Βασίλη
Jognge

να είστε παντα καλά, ο Θεός να σας ευλογεί και να βρισκόμαστε (και με τα υπόλοιπα μέλη) πάντα όσο είναι δυνατόν βεβαια σε χαρές (κοσμικές και πνευματικές)
Ξέχασα να αναφερθω και για το εκτός μέλος του φόρουμ που παραβρέθηκε μαζί μας στη συνάντηση. Προσωπικά και εν πάση ειλικρίνια ομολογώ πως αποκόμισα άριστες εντυπώσεις και σχημάτισα τη γνώμη πως πρόκειται για αρκετά πνευματικό και κατασταλαγμένο άτομο... Να είσαι πάντα καλά, πάντα ευλογίες και καλή επιτυχία εύχομαι σε ότι κι αν κάνεις... :smile:

Άσχετο (απλώς το επαναλαβάνω σε περιπτωση που καποιος δεν το έχει δει)
efthumhs έγραψε:Μιας και δεν είμαι ειδικός, κάποιος να γράψει εν συντομία τι μας είπε ο πατηρ Μ, καθώς και τις ερωτήσεις που του υποβάλλαμε και τις απαντήσεις που πήραμε
toula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 36529
Εγγραφή: Παρ Δεκ 11, 2009 7:29 am
Τοποθεσία: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑ

Re: Συνάντηση Αθηνών 2012!

Δημοσίευση από toula »

Τον Αποστόλη δεν τον ευχαρίστησα στην παραπάνω δημοσίευσή μου μάλλον γιατί τον θεωρώ δεδομένο !!! Οργανώνει κάθε χρόνο τις Συναντήσεις της Αθήνας, τόσο επιτυχημένα που πραγματικά δεν μπορώ να φαντασθώ ότι θα υπάρξει ανοιξιάτικη Συνάντηση μελών χωρίς πατέρα Ματθαίο και Απόστολο ! Είναι σταθερή αξία για το φόρουμ μας και τον αγαπώ πολύ παρόλο που συνεχώς ΅μου την λέει΅..... !! Mπορεί να είναι που έχουμε γεννηθεί την ίδια μέρα (είναι μεγαλύτερός μου... μη νομίζετε ότι έχω τα χρόνια του :lol: :lol: ) και κατά βάθος μπορεί να μοιάζουμε και λιγάκι.......

Βασίλη μου, καλέ μου, τι υπέροχο τραγούδι μας χάρισες !!!!!Πρώτη φορά που το ακούω.........ΤΕΛΕΙΟ !!!!!!! Σε ευχαριστώ πολύ που μας το αφιέρωσες !!!!!!
GeorgiosM
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1071
Εγγραφή: Τρί Μαρ 13, 2012 11:19 am

Re: Συνάντηση Αθηνών 2012!

Δημοσίευση από GeorgiosM »

πολύ χαρηκα! ήθελα να ερχόμουν κ εγώ αλλά δυστυχώς σήμερα δεν βόλευε... :(
κρίμα...άλλη φορά! ξανακανονίστε ! να είστε όλοι καλά να βρισκόμαστε!
εξάλλου για τους αθηναίους είναι κάπως εύκολο...
τελοσπάντων, υπαρχει και το φορουμ κ το μειλ...
vasilisalt
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6173
Εγγραφή: Παρ Ιουν 19, 2009 12:19 pm

Re: Συνάντηση Αθηνών 2012!

Δημοσίευση από vasilisalt »

Ευθύμη μη με πιέζεις! Δεν μπορώ να πω το διάλογο με τον Απόστολο! :lol: :lol: :lol:

Περιέχει και ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του που αφορούν τις σχέσεις του με τον κουικ σπένσερ...
Σε παρακαλώ. Όσο και να με πιέσεις δεν θα πω τίποτα.
Αλλωστε όπως καταλάβατε είμαι και λιγομίλητος... Λίγες κουβέντες και μετρημένες... :20
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Re: Συνάντηση Αθηνών 2012!

Δημοσίευση από smarti »

Άντε μόνο αυτα θα γράψετε????? Περίμενω με αγωνία και τους υπόλοιπους .....και τα λόγια του πατέρα......!!!!!Από έγκυρη πηγή πάντως έμαθα ότι ο Βασίλης μας έχει γίνει πετσί και κόκαλο! :mrgreen:
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
Άβαταρ μέλους
stathis73
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6456
Εγγραφή: Δευ Απρ 19, 2010 8:44 am
Τοποθεσία: Ευστάθιος-Λευκός Πύργος της Μακεδονίας.

Re: Συνάντηση Αθηνών 2012!

Δημοσίευση από stathis73 »

smarti έγραψε:Άντε μόνο αυτα θα γράψετε????? Περίμενω με αγωνία και τους υπόλοιπους .....και τα λόγια του πατέρα......!!!!!Από έγκυρη πηγή πάντως έμαθα ότι ο Βασίλης μας έχει γίνει πετσί και κόκαλο! :mrgreen:
Εσυ δεν δικαιούσαι να ρωτάς γιατί ούτε στην συνάντηση της Θεσσαλονίκης ήρθες :45 :45 :45 .

Χάρηκα πού για όλους σας και φυσικά για την Μαρία την ΜΙΧΣ γιατί δεν το κρύβω οτι νόμιζα οτι η Μαρία είναι κάποιο άλλο μέλος, ως εκ τούτου οφείλω μια δημόσια συγγνώμη και έστω και νοερά ήμουν και εγώ μαζί σας, η αλήθεια είναι οτι φέτος είχα σκοπό να έρθω, αλλά κάποιο πρόβλημα στην δουλειά με κράτησε μακριά.
Πρώτα ο θεός σε μερικές ημέρες θα γνωριστώ με αρκετά παιδιά στο προσκύνημα που έρχεται.

Να υιοθετήσω τα λόγια του Βασίλη και να πώ και εγώ οτι σας αισθάνομαι σαν μια δεύτερη οικογένεια.

Να είστε πάντα καλά εσείς και οι οικογένειές σας.

Ένα ειλικρινές μπράβο στον Απόστολο για την διοργάνωση.
Τις θεός Μέγας ως ο Θεός ημών.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net”