Κορινθία 15-16 Οκτωβρίου....

Συζητήσεις αλληλογνωριμίας μελών και οργάνωσης συναντήσεων.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
angieholi
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 3227
Εγγραφή: Τρί Μάιος 05, 2009 5:25 pm
Τοποθεσία: Αγγελική@Αθήνα

Re: Κορινθία 15-16 Οκτωβρίου....

Δημοσίευση από angieholi »

Ζηλεύω πολύ με όλα αυτά που διάβασα και πρέπει να ομολογήσω ότι λίγο στεναχωρέθηκα που δεν μπόρεσα να έρθω.
Θα ήταν μια ευκαιρία να έβλεπα ξανά αγαπημένα πρόσωπα. Τελοσπάντων, έχει ο Θεός και εύχομαι και ελπίζω σε μια μελλοντική συνάντηση.
Πολύ χαίρομαι που περάσατε ωραία και φάγατε και καλά και μπορέσατε να εκκλησιαστείτε σε Μοναστήρι και να πάρετε ευλογία και πνευματικές δυνάμεις!

Νίκο, εκ βάθους ψυχής, σε ευχαριστούμε για άλλη μια φορά, για την όμορφη οικογένεια που δημιούργησες! :8 :8
Φώς στους μοναχούς είναι οι Άγγελοι... και φώς στους κοσμικούς οι Μοναχοί...
gkou
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 2629
Εγγραφή: Τρί Μαρ 21, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Γεωργία@Κόρινθος

Re: Κορινθία 15-16 Οκτωβρίου....

Δημοσίευση από gkou »

Αγγελική, έμαθα για σένα τόσο όμορφα πράγματα, που είναι σαν να σε γνώρισα! :smile:
Επίσης έμαθα πολλά καλά για πολλά παιδιά του φόρουμ και χάρηκα ακόμα περισσότερο που είμαι ενεργό μέλος σε μία τόσο σπουδαία σελίδα!
Παιδάκια μου, όλα καλά, αλλά έφαγα τόση βροχή στο κεφάλι μου που έχω από χτες τρομερό πονοκέφαλο :(
Σε αυτό φτσίω εγώ βέβαια που δεν φρόντισα να έχω και άλλη ομπρέλλα μαζί μου...
Ελπίζω να κανονίσουμε και άλλες συναντήσειςβ εδώ στα μέρη μας, αλλά προς την άνοιξη, να μην έχουμε και το θέμα του καιρού :wink:
Άβαταρ μέλους
stathis73
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6456
Εγγραφή: Δευ Απρ 19, 2010 8:44 am
Τοποθεσία: Ευστάθιος-Λευκός Πύργος της Μακεδονίας.

Re: Κορινθία 15-16 Οκτωβρίου....

Δημοσίευση από stathis73 »

angieholi έγραψε:Ζηλεύω πολύ με όλα αυτά που διάβασα και πρέπει να ομολογήσω ότι λίγο στεναχωρέθηκα που δεν μπόρεσα να έρθω.
Θα ήταν μια ευκαιρία να έβλεπα ξανά αγαπημένα πρόσωπα. Τελοσπάντων, έχει ο Θεός και εύχομαι και ελπίζω σε μια μελλοντική συνάντηση.
Πολύ χαίρομαι που περάσατε ωραία και φάγατε και καλά και μπορέσατε να εκκλησιαστείτε σε Μοναστήρι και να πάρετε ευλογία και πνευματικές δυνάμεις!

Νίκο, εκ βάθους ψυχής, σε ευχαριστούμε για άλλη μια φορά, για την όμορφη οικογένεια που δημιούργησες! :8 :8
Ναι ναι σε ευχαριστούμε μονο μην έρθεις προς τα εδω πάνω γιατί θα χρειαστείς κανα 2-3 κιλά γύψο. :8
Τις θεός Μέγας ως ο Θεός ημών.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net”