Πελοποννησιακή συνάντηση την Κυριακή 3 Οκτωβρίου

Συζητήσεις αλληλογνωριμίας μελών και οργάνωσης συναντήσεων.

Συντονιστής: Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
panagiotisspy
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 7181
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 04, 2009 4:57 am
Τοποθεσία: ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ

Re: Πελοποννησιακή συνάντηση την Κυριακή 3 Οκτωβρίου

Δημοσίευση από panagiotisspy »

Αλλη μιά συνάντηση με φορουμικό χρώμα.

Αυτό που έχω παρατηρήσει γενικά στις φορουμικές "μαζώξεις", είναι ότι κατά τη διάρκειά τους αισθάνομαι μιά απλότητα και μιά ηρεμία, σαν να είναι κάτι απολύτως φυσικό και "κεκτημένο".

Την βαθύτερη σημασία τους, την ωφελιμότητα και την όμορφη ιδιαιτερότητα όλων αυτών των συναντήσεων με "αγνώστους" του διαδικτύου (οι οποίοι πάντοτε αποδεικνύεται ότι δεν ήταν τελικά καθόλου άγνωστοι), την αντιλαμβάνομαι και την νιώθω βαθειά, ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ οι συναντήσεις και γυρίσω πίσω.

Και τότε ξαναλέω, "ας οργανώνουμε λοιπόν συχνότερα τέτοια ωραία γεγονότα".

Να είσαστε καλά Ανδρέα (αν και εσένα και τη Μαριάννα σας ξέρω από καιρό) :smile: :smile:

Καπετάν-Γιάννη και Ελευθερία (irida), μεγάλη μου τιμή και αδελφική χαρά η γνωριμία μαζί σας και μετά των συζύγων σας.
Καλή αντάμωση να ξαναέχουμε, πρώτα ο Θεός, στο εγγύς μέλλον. :8

Δόξα Σοι ο Θεός!
Εάν ταις γλώσσαις των ανθρώπων λαλώ και των αγγέλων,Αγάπην δε μη έχω,γέγονα χαλκός ηχών ή κύμβαλον αλαλάζον. Και εάν έχω προφητείαν και ειδώ τα μυστήρια πάντα και πάσαν την γνώσιν και έχω πάσαν την πίστιν,ώστε όρη μεθιστάνειν,Αγάπην δε μη έχω, ουδέν ειμί.
Άβαταρ μέλους
stathis73
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6455
Εγγραφή: Δευ Απρ 19, 2010 8:44 am
Τοποθεσία: Ευστάθιος-Λευκός Πύργος της Μακεδονίας.

Re: Πελοποννησιακή συνάντηση την Κυριακή 3 Οκτωβρίου

Δημοσίευση από stathis73 »

Ευτηχως που δεν αφησα τον mitso39 να ερθει κατω γιατι μετα δεν θα ειχατε συναντηση αλλα διαλυση :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :8
Τις θεός Μέγας ως ο Θεός ημών.
Άβαταρ μέλους
Captain Yiannis
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 18, 2008 9:34 pm

Re: Πελοποννησιακή συνάντηση την Κυριακή 3 Οκτωβρίου

Δημοσίευση από Captain Yiannis »

Δόξα τω Θεώ , η συνάντηση μας ήταν όπως ακριβώς είναι οι συναντήσεις μας .
Ο Παναγιώτης μας , ο Δημήτρης μας με την σύζυγο του που είδαμε πολύ λίγο, ο Ανδρέας μας με την Μαριάννα του, η Ελευθερία μας με τον Γιώργη της, και ….. με την Δέσποινά μου.

Θα ήθελα να μοιραστούμε , στις φωτογραφίες που παραθέτω ,αυτό το Θαύμα του Μεγαλοδύναμου Τριαδικού Θεού ,
που συντελέστηκε και συντελείται μέχρι σήμερα , και είναι εκεί μπροστά στα μάτια του επισκέπτη , προς Δόξαν Τριαδικού Θεού.

Την Αγάπη μου σε όλους.

Δόξα τω Θεώ Πάντων Ένεκεν.
Αγ Θεοδώρα .jpg
Αγ Θεοδώρα 1.jpg
Αγ Θεοδώρα 2.jpg
Αγ Θεοδώρα .jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Κανείς δεν είναι τέλειος και κανείς δεν θα πρέπει να απαιτεί από τους άλλους τελειότητα.
Όλοι ως ατελείς πορευόμαστε και με ατέλειες συμπορευόμαστε.
Η τελειότητα δεν ανήκει στους ανθρώπους παρά μονάχα στον Θεό.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net”