Συνάντηση στην Αθήνα στις 28 ή 29 Οκτωβρίου

Συζητήσεις αλληλογνωριμίας μελών και οργάνωσης συναντήσεων.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
panagiotisspy
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 7181
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 04, 2009 4:57 am
Τοποθεσία: ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ

Συνάντηση στην Αθήνα στις 28 ή 29 Οκτωβρίου

Δημοσίευση από panagiotisspy »

Τι θα λέγατε για μιά συνάντηση στην Αθήνα? :smile:

Θα είμαι στην πρωτεύουσα από 27 έως 31 Οκτωβρίου. Στις 27 και 31 θα ταξιδεύω προς και από Αθήνα, άρα δεν ενδείκνυται. Στις 30 έχω προγραμματισμένες υποχρεώσεις. Επομένως απομένουν η Πέμπτη 28 (αργία) και η Παρασκευή 29 Οκτωβρίου.

Ας είναι είτε μικρή η συνάντηση, είτε μεγάλη.
Ακόμη και μόνο με έναν φορουμίστα και αν είναι, δεν πειράζει, εγώ είμαι ευχαρίστως διατεθειμένος να συναντηθώ.

Η συνάντηση μπορεί να είναι για καφέ, για φαγητό, παγωτό, ποτό ή όποια άλλη πρόταση έχετε.

Θα μπορούσαμε να συναντηθούμε για παράδειγμα στις 11-12 το μεσημέρι για καφέ και αμέσως μετά για φαγητό, ή θα μπορούσαμε π.χ. στις 6-7 το απόγευμα ομοίως.

Η όποια άλλη εκδοχή προτείνετε, εγώ είμαι εντελώς ελεύθερος αυτό το διήμερο.

Θα περιμένω στην οθόνη μου για προτάσεις! :8

Καλό μεσημέρι! :smile:
Εάν ταις γλώσσαις των ανθρώπων λαλώ και των αγγέλων,Αγάπην δε μη έχω,γέγονα χαλκός ηχών ή κύμβαλον αλαλάζον. Και εάν έχω προφητείαν και ειδώ τα μυστήρια πάντα και πάσαν την γνώσιν και έχω πάσαν την πίστιν,ώστε όρη μεθιστάνειν,Αγάπην δε μη έχω, ουδέν ειμί.
Άβαταρ μέλους
stathis73
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6456
Εγγραφή: Δευ Απρ 19, 2010 8:44 am
Τοποθεσία: Ευστάθιος-Λευκός Πύργος της Μακεδονίας.

Re: Συνάντηση στην Αθήνα στις 28 ή 29 Οκτωβρίου

Δημοσίευση από stathis73 »

Αν δεν ερθη κανεις Παναγιωτη θα στειλο τον DIMHTRH39 ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΦΙΝΑ ΣΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ
Τις θεός Μέγας ως ο Θεός ημών.
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25043
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Συνάντηση στην Αθήνα στις 28 ή 29 Οκτωβρίου

Δημοσίευση από aposal »

Το διάστημα αυτό, λόγω τετραημέρου (αργία + άδεια + Σ/Κ), θα είμαι μάλλον στην Τήνο.
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
panagiotisspy
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 7181
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 04, 2009 4:57 am
Τοποθεσία: ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ

Re: Συνάντηση στην Αθήνα στις 28 ή 29 Οκτωβρίου

Δημοσίευση από panagiotisspy »

aposal έγραψε:Το διάστημα αυτό, λόγω τετραημέρου (αργία + άδεια + Σ/Κ), θα είμαι μάλλον στην Τήνο.
Για τους ίδιους ακριβώς λόγους (αργία+μία μέρα άδεια+Σ/Κ), θα είμαι κι' εγώ στην Αθήνα! :smile:
Ελπίζω να μην φύγετε όλοι σας, λόγω του παραπάνω ευεργετικού συνδυασμού! :cry:
Εάν ταις γλώσσαις των ανθρώπων λαλώ και των αγγέλων,Αγάπην δε μη έχω,γέγονα χαλκός ηχών ή κύμβαλον αλαλάζον. Και εάν έχω προφητείαν και ειδώ τα μυστήρια πάντα και πάσαν την γνώσιν και έχω πάσαν την πίστιν,ώστε όρη μεθιστάνειν,Αγάπην δε μη έχω, ουδέν ειμί.
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25043
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Συνάντηση στην Αθήνα στις 28 ή 29 Οκτωβρίου

Δημοσίευση από aposal »

Ορίζω υπεύθυνο της συνάντησης τον Διονύση τον Έλληνα! Μ' έχει εξάλλου καταστήσει πληρεξούσιό του, με εκείνη την περίφημη δήλωσή του, πριν μια εβδομάδα, στο θέμα "Πείτε μας Καλημέρα":
"Εγω υπογραφω τωρα, και οριζω πληρεξουσιο μου, και αντιπροσωπο μου,
ενωπιον καθε αρμοδιας αρχης,
τον Αποστολο, η Aposal,"
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
toula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 36555
Εγγραφή: Παρ Δεκ 11, 2009 7:29 am
Τοποθεσία: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑ

Re: Συνάντηση στην Αθήνα στις 28 ή 29 Οκτωβρίου

Δημοσίευση από toula »

Πρώτα ο Θεός Παναγιώτη μου, να είμαι καλά στην υγεία μου, θα περιμένω με πολύ χαρά να συναντηθούμε ! Δεν έχω να πάω πουθενά το τετραήμερο. Ό,τι αποφασίσετε για φαγητό, καφέ κλπ. είμαι μέσα και βεβαίως οποιαδήποτε ώρα σας βολεύει την Πέμπτη 28/10. Για την Παρασκευή 29/10, επειδή είναι εργάσιμη, αν γίνει η συνάντηση εκείνη την ημέρα, τότε προτείνω για μετά τις 5 το απόγευμα και πάλι για ό,τι θελήσετε (φαγητό, καφέ κλπ.)
Άβαταρ μέλους
stathis73
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6456
Εγγραφή: Δευ Απρ 19, 2010 8:44 am
Τοποθεσία: Ευστάθιος-Λευκός Πύργος της Μακεδονίας.

Re: Συνάντηση στην Αθήνα στις 28 ή 29 Οκτωβρίου

Δημοσίευση από stathis73 »

Τουλα νομιζω οτι κανεις διαιτα ετσι, ακου εκει φαγητο :lol: :lol:
Τις θεός Μέγας ως ο Θεός ημών.
Άβαταρ μέλους
panagiotisspy
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 7181
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 04, 2009 4:57 am
Τοποθεσία: ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ

Re: Συνάντηση στην Αθήνα στις 28 ή 29 Οκτωβρίου

Δημοσίευση από panagiotisspy »

Εννοείται Τούλα μου, καλά έκανες και το είπες.
Λοιπόν, αν είναι για τις 28/10, τότε όποια ώρα θέλει η πλειοψηφία (πρωί, μεσημέρι, απόγευμα, βράδυ)
Αν είναι για τις 29/10, τότε μόνο απόγευμα ή βραδάκι.
Εάν ταις γλώσσαις των ανθρώπων λαλώ και των αγγέλων,Αγάπην δε μη έχω,γέγονα χαλκός ηχών ή κύμβαλον αλαλάζον. Και εάν έχω προφητείαν και ειδώ τα μυστήρια πάντα και πάσαν την γνώσιν και έχω πάσαν την πίστιν,ώστε όρη μεθιστάνειν,Αγάπην δε μη έχω, ουδέν ειμί.
Άβαταρ μέλους
eleimon
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 3520
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 11, 2008 6:34 am
Τοποθεσία: Ελπίδα-Αθήνα

Re: Συνάντηση στην Αθήνα στις 28 ή 29 Οκτωβρίου

Δημοσίευση από eleimon »

Τι ανησυχεις Παναγιωτη μου? μην τυχον και βρεθεις μονος σου?? αυτο στο αποκλειω εγω....δεν ειναι δα και το κεντρο της γης ο Αποστολος :mrgreen: :mrgreen: που θα ναι απων,εχεις να δεις κοσμο ουυυυυυυυκ ολιγον.

Τουλα ετοιμασου........ :8 :8 :8 :8

Εγω παντως δε τη χανω αυτη τη συναντηση..... :P :P :P :P γιατι ουτως η αλλως σ εχω πρηξει αλλωστε.... :wink:
«Το θάνατο δεν τον φοβά­μαι, όχι βέβαια ένεκα των έργων μου, αλλά επειδή πιστεύω στο έλεος του Θεού».
toula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 36555
Εγγραφή: Παρ Δεκ 11, 2009 7:29 am
Τοποθεσία: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑ

Re: Συνάντηση στην Αθήνα στις 28 ή 29 Οκτωβρίου

Δημοσίευση από toula »

Στάθη μου, βεβαίως και κάνω δίαιτα, αλλά υπάρχουν και φαγώσιμα διαιτιτικά που θα προτιμήσω, αφού είναι έτσι τα πράγματα, χωρίς να χρειάζεται να απολαμβάνω τα ωραία λαδομπούκια στην χωριάτικη σαλάτα !

Ελπίδα μου για την συνάντηση που λέγαμε για να γνωριστούμε και την αναβάλαμε 1-2 φορές για λόγους ανωτέρας βίας, είναι ευκαιρία τώρα με τον Παναγιώτη μας στην Αθήνα να βρεθούμε όλοι μαζί !

Για τον Αποστόλη, τι να κάνουμε ; Θα προσβλέπουμε σε προσεχή συνάντηση που θα κανονίσει ο ίδιος μάλλον στα λημέρια του. Θα κάνουμε υπομονή μέχρι τότε !

Και ελπίζω αυτή την φορά να μπορέσει να μας τιμήσει με την παρουσία του και ο αγαπημένος όλων μας Διονύσης !
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net”