Συνάντηση στην Αθήνα στις 28 ή 29 Οκτωβρίου

Συζητήσεις αλληλογνωριμίας μελών και οργάνωσης συναντήσεων.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
eleimon
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 3520
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 11, 2008 6:34 am
Τοποθεσία: Ελπίδα-Αθήνα

Re: Συνάντηση στην Αθήνα στις 28 ή 29 Οκτωβρίου

Δημοσίευση από eleimon »

stathisgrh έγραψε:Με γεγαλη επυτιχια εγινε η συναντηση στην αθηνα, ολα τα παιδια πηγαν κανονικα στο ραντεβου τους με πρωτο τον "εξαφανισμενο" παναη :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Συμφωνα με δημοσιογραφικες πληροφοριες ενα παιδι αν και ηθελε δεν μπορεσε να σηκωθει απο το κρεβατι, αλλοι μην μποροντας να αντεξουν την μεγαλη απουσια του διοργανωτη τα εβαψαν μαυρα.

Αλλα εγινε γνωστο οτι οργανωνεται καινουρια συναντηση στην ακροπολη αυτη τη φορα, ας ευχηθουμε να εχει καλο καιρο και να μην εχουν καμια απεργια οι υπαλληλοι του μνημιου.
Μη διαδιδεις παραπληροφορηση :lol: :lol: :lol:
«Το θάνατο δεν τον φοβά­μαι, όχι βέβαια ένεκα των έργων μου, αλλά επειδή πιστεύω στο έλεος του Θεού».
Άβαταρ μέλους
eleimon
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 3520
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 11, 2008 6:34 am
Τοποθεσία: Ελπίδα-Αθήνα

Re: Συνάντηση στην Αθήνα στις 28 ή 29 Οκτωβρίου

Δημοσίευση από eleimon »

panagiotisspy έγραψε:Τελικά, αν και εγώ έφτιαξα το παρόν τόπικ και σας αναστάτωσα, απεδείχθη ότι λογάριαζα χωρίς τον ξενοδόχο.
Δουλεύω Παρασκευή και Σάββατο, επομένως δεν θα έρθω στην Αθήνα.
Σας ζητώ ειλικρινά συγγνώμη. :(

Θα χαιρόμουν αν συναντιόσασταν τουλάχιστον οι υπόλοιποι.
2. tcots (Τούλα)
3. eleimon (Ελπίδα)
4. vasilisalt (Βασίλης)
5. efthumhs (Ευθύμης)
6. Μ.Δ.Κ. (Κυριάκος)
7. pretorian (Χάρης)
8. Ψυχούλα
Και πάλι συγγνώμη αδέρφια μου. :oops: :oops:
Τα κανες που τα κανες ενα μπαχαλο,μας αναστατωσες ολους,ειχαμε κανονισει τις δουλειες μας,τωρα θα μας πεις και ποτε θα συναντηθουμε οι υπολοιποι? :P :P :P :P :P μαρεσει που ηθελα να κερασεις κιολας,τρομαρα μου,κι εσυ την εκανες οπως ειπε ο Κυριακος με ελαφρια πηδηματακια....τι ανευθυνοτητα Θεε μου :33 :33 :33 :33 :33

Εγω παντως με καποιον απ τους παραπανω θα συναντηθω την Κυριακη :wink: :wink: :wink: ετσι για να σκασεις,και θα περασουμε και τελεια κι εσυ κατσε εκει στα χωραφια και αρμεγε.......λαδι :lol: :lol: :lol:
«Το θάνατο δεν τον φοβά­μαι, όχι βέβαια ένεκα των έργων μου, αλλά επειδή πιστεύω στο έλεος του Θεού».
PRETORIAN
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 561
Εγγραφή: Δευ Μαρ 05, 2007 6:00 am

Re: Συνάντηση στην Αθήνα στις 28 ή 29 Οκτωβρίου

Δημοσίευση από PRETORIAN »

Τελικά λόγω ξαφνικού προβλήματος που ανέκυψε δεν θα μπορεσω να παραστώ στην συγκέντρωση αν κ θα το ήθελα πολύ. Ζητώ ταπεινά συγγνώμη κ επιφυλασσομαι για το μελλον.
-Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με τον αμαρτωλό και ανάξιο δούλο σου.
-Γνώρισόν μοι, Κύριε, οδόν, εν ή πορεύσομαι, ότι πρός σέ ήρα τήν ψυχήν μου.
-Εξομολογήσομαί σοι είς τον αιώνα, ότι εποίησας και υπομενώ το όνομά σου ότι χρηστόν εναντίον των οσίων σου.
Άβαταρ μέλους
stathis73
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6456
Εγγραφή: Δευ Απρ 19, 2010 8:44 am
Τοποθεσία: Ευστάθιος-Λευκός Πύργος της Μακεδονίας.

Re: Συνάντηση στην Αθήνα στις 28 ή 29 Οκτωβρίου

Δημοσίευση από stathis73 »

PRETORIAN έγραψε:Τελικά λόγω ξαφνικού προβλήματος που ανέκυψε δεν θα μπορεσω να παραστώ στην συγκέντρωση αν κ θα το ήθελα πολύ. Ζητώ ταπεινά συγγνώμη κ επιφυλασσομαι για το μελλον.
Μην στεναχωριεσε αδερφε δεν πειραζει........ουτε και οι ιδιοι που το οργανωσαν θα πανε :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :8
Τις θεός Μέγας ως ο Θεός ημών.
vasilisalt
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6173
Εγγραφή: Παρ Ιουν 19, 2009 12:19 pm

Re: Συνάντηση στην Αθήνα στις 28 ή 29 Οκτωβρίου

Δημοσίευση από vasilisalt »

PRETORIAN έγραψε:Τελικά λόγω ξαφνικού προβλήματος που ανέκυψε δεν θα μπορεσω να παραστώ στην συγκέντρωση αν κ θα το ήθελα πολύ. Ζητώ ταπεινά συγγνώμη κ επιφυλασσομαι για το μελλον.
Ευτυχώς αδερφέ που έχεις δουλειά...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net”