Μη ντρέπεστε , ας συστηθούμε μεταξύ μας !

Συζητήσεις αλληλογνωριμίας μελών και οργάνωσης συναντήσεων.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
Ioanath
Έμπειρος Αποστολέας
Έμπειρος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 241
Εγγραφή: Παρ Μάιος 05, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Ioanath »

ελπιζω η (κατά τα άλλα λογική) μεταφορά του θέματος εδώ (εκτός κοινής θέας) να μην το "θάψει" και να συμετάσχουν και τα άλλα μέλη. Μήπως θα έπρεπε να ειδοποιηθούν με κάποιο τρόπο;
g_aggelos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1474
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 24, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Άγγελος @ Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από g_aggelos »

Υπάρχει ανακοίνωση στην αρχική σελίδα μας.
paroikos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1253
Εγγραφή: Δευ Μάιος 15, 2006 5:00 am

Σχετικα με "Αρχονταρίκι"

Δημοσίευση από paroikos »

επειδή ο φίλος Γιαννης μου εστειλε μηνυμα σχετικα με το club Αρχονταρίκι, τολμω δημοσίως να δωσω την διεύθυνσή του
http://clubs.pathfinder.gr/Arxontariki
ix8ys
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: Τρί Μάιος 30, 2006 5:00 am

Δημοσίευση από ix8ys »

Καλησπέρα και από ʽμένα. :) Σε λίγες μέρες κλείνω τα 31 και πάω στα 32. Είμαι αναλυτής\προγραμματιστής (τα κάνω όλα και συμφέρω) και ευτυχώς δεν εργάζομαι σε software house :)

Είμαι ανύπαντρος και δυστυχώς (ή ευτυχώς, ο Θεός ξέρει) χώρισα πριν 2 μήνες από μια σχέση 2,5 ετών και οφείλω να σας πω ότι μου στοίχησε πολύ.

Όσο από ενδιαφέροντα να φάνε και οι κότες: μουσική, κινηματογράφος, θέατρο, υπολογιστές, διάβασμα....
yparxei
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 714
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 11, 2006 5:00 am

Δημοσίευση από yparxei »

εμενα με λενε... ειμαι...
και δουλευω ως....

το εμαιλ μου ειναι ....@yahoo.gr

αγαπημενο μου χομπι να λεω κρυα αστεια.το αποφευγω τον χειμωνα.τα καλοκαιρια ειναι η δουλεια μου οπως ανεφερα και πριν.
helen
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 03, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: ΤΡΙΠΟΛΗ

Δημοσίευση από helen »

Γειά σας με λένε Ελένη είμαι Διοικητικός Υπάλληλος και 31 ετών παρά κάποιες ημέρες. Μου αρέσει η μελέτη πνευματικών βιβλίων, έχω ανακαλύψει την ιστοσελίδα πρόσφατα 8/2006 μου αρέσει παρα πολύ αλλά δεν έχω αρκετό χρόνο για να την μελετήσω και για επικοινωνία γιατί ο υπολογιστής είναι του γραφείου μου. Το e-mail μου είναι Felen@mail.gr
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος helen την Δευ Νοέμ 20, 2006 10:07 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
lovethink
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5014
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am

Δημοσίευση από lovethink »

ROMFAIA έγραψε:ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΗΝ ΘΕΟΤΗΤΑ ΤΟΥ Ι.Χ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΗΝ ΘΕΟΤΗΤΑ ΤΟΥ.
ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΖΟΥΜΕ ΣΤΑ ΕΣΧΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥΔΙΑΦΩΝΩ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΟΝΤΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ.
Παναγία μου !!!!!!!
α) Γνωρίζεις τη Θεότητα Του ? ( Ούτε ο Μωυσής τέτοια τιμή )
β) Προετοιμάζεις το γιό σου επειδή ζούμε τα έσχατα ? ( Ωχ το παιδάκι )
γ) Διαφωνείς το ξέρω αλλά είπες ότι μπορώ να εκφράζομαι ελεύθερα :wink:
( Το χιούμορ μεταξύ μας επιτρέπετε ή να το σβύσω το μήνυμα ? )
lovethink
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5014
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am

Δημοσίευση από lovethink »

yparxei έγραψε:εμενα με λενε... ειμαι...
και δουλευω ως....

το εμαιλ μου ειναι ....@yahoo.gr

αγαπημενο μου χομπι να λεω κρυα αστεια.το αποφευγω τον χειμωνα.τα καλοκαιρια ειναι η δουλεια μου οπως ανεφερα και πριν.
Εχεις τα ίδια στοιχεία με μένα :p
helen
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 03, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: ΤΡΙΠΟΛΗ

Δημοσίευση από helen »

Συγνώμη ΡΟΜΦΑΙΑ αλλά απ΄ότι ξέρω: ΠΙΣΤΗ =ΑΓΑΠΗ=ΓΝΩΣΗ γιατί το διαχωρίζεις? δηλ. όχι μόνο ΠΙΣΤΕΥΩ αλλά ΓΝΩΡΙΖΩ?
paroikos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1253
Εγγραφή: Δευ Μάιος 15, 2006 5:00 am

Δημοσίευση από paroikos »

ROMFAIA έγραψε:ΜΕ ΛΕΝΕ ΖΩΗ, ΕΙΜΑΙ 44 ΧΡΟΝΩΝ, ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΕ ΕΝΑ ΓΥΙΟ 4 ΕΤΩΝ.

ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΑΠΕΡΙΨΑ ΤΟΝ ΔΙΟΡΙΣΜΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΔΑΚΤΕΑ ΥΛΗ. ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ(ΠΟΛΛΑ ΚΟΙΝΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM), ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΤΕΛΙΚΑ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΤΣΑΚΩΣΟΥΝ ΝΑ ΣΕΡΦΑΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΔΙΩΞΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ (ΧΑ!!).

ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ ΠΑΤΡΙΟ ΕΟΡΤΟΛΟΓΙΟ, ΚΑΙ Ο ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΣΦΙΓΜΕΝΙΤΗΣ. ΒΡΕΘΗΚΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΧΡΟΝΩΝ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕΙΡΑ ΕΜΠΕΙΡΙΩΝ, ΕΞ'ΑΙΤΙΑΣ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΗΝ ΘΕΟΤΗΤΑ ΤΟΥ Ι.Χ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΗΝ ΘΕΟΤΗΤΑ ΤΟΥ.
ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΖΟΥΜΕ ΣΤΑ ΕΣΧΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΘΑΥΜΑ (ΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ ΣΤΑ 40 ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ?), ΓΙΑ ΜΑΡΤΥΡΑ (ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ).
ΘΑΥΜΑ ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΩΡΩ ΤΟ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΓΕΡΟ ΣΕ ΠΕΙΣΜΑ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΠΟΥ ΕΠΕΜΕΝΑΝ ΠΩΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ DOWN ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΧΕ ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΠΙΣΗΣ ΤΥΦΛΟ, ΚΟΥΦΟ , ΗΛΙΘΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΤΟΞΟΠΛΑΣΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΓΑ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙ. ΤΕΛΙΚΑ ΑΡΝΗΘΗΚΑ ΤΗΝ ΔΙΑΚΟΠΗ ΚΥΗΣΗΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝΙΣΤΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΚΑΙ ΠΑΝΕΞΥΠΝΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.
ΔΙΑΦΩΝΩ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΟΝΤΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ.
ΖΩΗ, ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΡΙΣ ΖΩΗ ΑΛΛΑ ΤΙ ΕΝΝΟΕςΙΣ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΗ ΘΕΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΑΠΡΟΣΙΤΗ ΣΤΑ ΚΤΙΣΜΑΤΑ, ΔΗΛ. ΣΕ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ, ΜΟΝΟ ΔΕΚΤΙΚΟΙ ΤΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΩΝ ΤΗΣ ΘΕΟΤΗΤΑΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net”