Μου το στέλνει μια αδελφή ψυχή όποιος μπορεί να βοηθήσei

Εδώ αναρτούνται αιτήματα & προσφορές βοηθείας με στόχο την αλληλοβοήθεια των μελών μας.

Συντονιστές: ntinoula, Συντονιστές

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
heart
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1069
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 19, 2008 6:24 pm
Τοποθεσία: Κωσταντινος@Ευβοια

Μου το στέλνει μια αδελφή ψυχή όποιος μπορεί να βοηθήσei

Δημοσίευση από heart »

"Μπορώ να σας ζητήσω μία τεράστια χάρη? Έχουμε έναν δικό μας άνθρωπο στο νοσοκομείο με σοβαρή ασθένεια στον μυελό των οστών και πρέπει να κάνει μία θεραπεία κατά την οποία θα του αλλάξουν όλο του αίμα. Όπως καταλαβαίνετε θα χρειαστούν πολλές φιάλες. Θα μπορούσατε σας παρακαλώ να στείλε ένα μήνυμα στα χριστιανικά γκρουπ που έχετε για όποιον θέλει να βοηθήσει? Μπορούν να πάνε σε οποιοδήποτε νοσοκομείο τους βολεύει και να δηλωσουν "ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΤΣΑΚΑΛΑΚΗ ΣΤΟ ΛΑΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ".
Σας ευχαριστώ πολύ από καρδιάς εκ των προτέρων, ο Χριστός και η Παναγία να είναι μαζί σας και να σας δίνει δύναμη στο έργο σας και να ευχόμαστε να βοηθήσουν και στη συγκεκριμένη περίπτωση αλλά και όλους τους ασθενής του κόσμου που υποφέρουν από οποιαδήποτε ασθένεια. Να είστε καλά."
"Κάθε πρωΐ ο Θεός ευλογεί τον κόσμο με το ένα χέρι, άλλ' όταν ιδή κανέναν ταπεινό άνθρωπο, τον ευλογεί με τα δυο Του χέρια. εκείνος πού έχει μεγαλύτερη ταπείνωση, είναι ο μεγαλύτερος από όλους." παπά Τύχων
andreastsa
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 418
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 07, 2008 5:00 am

Re: Μου το στέλνει μια αδελφή ψυχή όποιος μπορεί να βοηθήσei

Δημοσίευση από andreastsa »

Το ξαναφέρνω στην επιφάνεια
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλοβοήθεια”