Έκκληση για αίμα

Εδώ αναρτούνται αιτήματα & προσφορές βοηθείας με στόχο την αλληλοβοήθεια των μελών μας.

Συντονιστές: ntinoula, Συντονιστές

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Dimitris39
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5841
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 05, 2009 5:46 pm

Έκκληση για αίμα

Δημοσίευση από Dimitris39 »

Την βοήθεια των συνανθρώπων του ζητά ο κ. Χρυσόστομος Ουζούνης, ο οποίος νοσηλεύεται στην Α΄Παθολογική Πτέρυγα του νοσοκομείου της Καβάλας και έχει ανάγκη από αίμα.

Ο ασθενής πάσχει από μετακτινική αιμορραγική γαστρίτιδα και σύμφωνα με τον γιο του έχουν εξαντλήσει όλους τους συγγενείς και φίλους. Όσοι πολίτες θέλουν να προσφέρουν αίμα μπορούν να απευθυνθούν σε οποιοδήποτε νοσοκομείο και να αναφέρουν το όνομα του ασθενή και το νοσοκομείο που νοσηλεύεται.

Τηλέφωνο επικοινωνίας: Γιώργος Ουζούνης, 6932419774.
http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=59324&cid=4
Κύριε,Θεέ μου,Νύμφιε της ψυχής μου, λυτρωτή μου.
Μνήσθητί μου εν τη βασιλεία σου

«Χαίροις μετά Θεόν ή Θεός, τα δευτερεία της Τριάδος ή έχουσα»

ἳνα ὦσιν ἓν, καθώς ἡμεῖς

Θεέ μου σ'αγαπώ
andreastsa
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 418
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 07, 2008 5:00 am

Re: Έκκληση για αίμα

Δημοσίευση από andreastsa »

Dimitris39 έγραψε:Την βοήθεια των συνανθρώπων του ζητά ο κ. Χρυσόστομος Ουζούνης, ο οποίος νοσηλεύεται στην Α΄Παθολογική Πτέρυγα του νοσοκομείου της Καβάλας και έχει ανάγκη από αίμα.

Ο ασθενής πάσχει από μετακτινική αιμορραγική γαστρίτιδα και σύμφωνα με τον γιο του έχουν εξαντλήσει όλους τους συγγενείς και φίλους. Όσοι πολίτες θέλουν να προσφέρουν αίμα μπορούν να απευθυνθούν σε οποιοδήποτε νοσοκομείο και να αναφέρουν το όνομα του ασθενή και το νοσοκομείο που νοσηλεύεται.

Τηλέφωνο επικοινωνίας: Γιώργος Ουζούνης, 6932419774.
http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=59324&cid=4
Το παραπάνω ισχύσει ακόμα?
Άβαταρ μέλους
Dimitris39
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5841
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 05, 2009 5:46 pm

Re: Έκκληση για αίμα

Δημοσίευση από Dimitris39 »

Μολις μιλησα με τον γιωργο εινε για τον πατερα το,υ κανει μια θεραπεια και χρειαζετε ακομη αρκετο αιμα
ο κυριος Γεωργιος ουζουνης παρακαλει εαν καπιος εθελοντης δοση αιμα να εποικηνωνηση μαζι του διοτι το αιμα το στελνουνε στην θεσσαλονικη και οχι στην καβαλα οπου και το χρειαζετε
Κύριε,Θεέ μου,Νύμφιε της ψυχής μου, λυτρωτή μου.
Μνήσθητί μου εν τη βασιλεία σου

«Χαίροις μετά Θεόν ή Θεός, τα δευτερεία της Τριάδος ή έχουσα»

ἳνα ὦσιν ἓν, καθώς ἡμεῖς

Θεέ μου σ'αγαπώ
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλοβοήθεια”