Δεν συμφωνώ

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.agiooros.net.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Harrys1934
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 28, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: ¨οπου γη και Πατρις
Επικοινωνία:

Δεν συμφωνώ

Δημοσίευση από Harrys1934 »

Με πήρε δύο μέρες για να γράψω το θέμα για τα καταμήνια της γυναίκας, κι εσείς το πήρατε και το βαλατε κατω από των ημερών θέμα με τον τίτλο ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ Ένα θέμα τόσο μεγαλο δεν μπορείται να το προσθεσεται κατω απο κάποιο άλλο για να το διαβάσουν άλοι δύο. Είναι θέμα που πρέπει να το διαβάσουν αυτοί που τους ενδιαφέρει να ξέρουν το γιατι Δεν συμφωνώ καθόλου
[Αλλά ;ώς ο ληστής ομολογώ Σοι,
Μνύσθητί μου, Κύριε,
Εν τη Βασιλεία Σου.
Άβαταρ μέλους
eleimon
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 3520
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 11, 2008 6:34 am
Τοποθεσία: Ελπίδα-Αθήνα

Re: ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ

Δημοσίευση από eleimon »

Μ αυτη τη λογικη βρε Χαρη μου...πρεπει να κανω κι εγω παραπονα γιατι ανοιξε ο Νικολας filotas αλλο θεμα με την ομοφυλοφυλια αφου ειχα ηδη ανοιξει εγω ενα ιδιου περιεχομενου....
Το δικο μου μιλαει για ενα συγκεκριμενο ατομο και του Νικολα μας ειναι γενικου περιεχομενου..θα κολησουμε τωρα στο ποιος ειναι ο συντακτης του κειμενου?....ωραιο το θεματακι που ανεβασες αλλα αφου υπηρχε ανοιχτη ενοτητα γι αυτο, ποιο το προβλημα?εξαλλου ηταν ενα θεμα το οποιο ειχε αρκετη συζητηση και εχει οποτε θα διαβαστει και το δικο σου βρε Χαρη μου....τι παραπονιαρης που εισαι :P :P :P :P :P :P αδελφακι μου....μη μου θυμωσεις τωρα :8 :8 :8
«Το θάνατο δεν τον φοβά­μαι, όχι βέβαια ένεκα των έργων μου, αλλά επειδή πιστεύω στο έλεος του Θεού».
plagiaskepsi
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1648
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 03, 2007 5:00 am

Re: ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ

Δημοσίευση από plagiaskepsi »

esi espires stin gi (ipes logo agatho)
ase tin fisi na kanonisi (to pou tha pai to kimeno)
mono prosefxi theli (nasou ke o theos)
:8 :8 :8 (na se akoume sixna esto ke diafonunta)
plagiaskepsi
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1648
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 03, 2007 5:00 am

Re: ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ

Δημοσίευση από plagiaskepsi »

an ke diafonountas ise diakonountas :mrgreen:
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”