Μία συγγνώμη από έναν πρώην Συντονιστή

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.agiooros.net.

Συντονιστής: Συντονιστές

aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25043
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Μία συγγνώμη από έναν πρώην Συντονιστή

Δημοσίευση από aposal »

Σήμερα, που έχω "κρυώσει" κάπως και δεν τελώ εν βρασμώ (το σημείο ζέσης μου ούτως ή άλλως δεν ήταν ποτέ ιδιαίτερα υψηλό), οφείλω να ζητήσω συγγνώμη από :
1. Τον Διαχειριστή (Νίκο) που με επιστεύθηκε, αλλά τον πρόδωσα, αποτυγχάνοντας πλήρως να μπω στο πνεύμα του Συντονισμού και αποτυγχάνοντας να τον βοηθήσω, όπως θα ήθελα.
2. Την Συντονιστική ομάδα με την οποία ποτέ δεν μπόρεσα να συνεννοηθώ και να ακολουθήσουμε μία κοινή γραμμή, γιατί είμαι και ξεροκέφαλος (όχι τελείως, σε ένα ποσοστό περίπου 99% - άρα έχω μέλλον).
3. Την Θεοδώρα προς την οποία ήμουν ιδιαίτερα εριστικός, αγνοώντας ότι αυτή, όπως και οι υπόλοιποι της ομάδας, θυσιάζουν τον προσωπικό τους χρόνο για να μπορούμε εμείς οι υπόλοιποι να γράφουμε ό,τι μας κατέβει. Και η διαφωνία στις απόψεις μας ΔΕΝ σημαίνει ότι η δική μου είναι η σωστή.

Θέλω επίσης να επισημάνω το προορατικό "χάρισμα" του panos0, (πολύ σωστά μου το υπενθύμισε ο lovethink), ο οποίος προείδε την κατάληξή μου ως Συντονιστή!
Παναγιώτη σε δαυμάζω!!
Το χιούμορ στην παρούσα δημοσίευσή μου έχει να κάνει με τον χαρακτήρα μου και επ 'ουδενί δεν μειώνει την ειλκρινή συγγνώμη που ζητάω, παραδεχόμενος τα λάθη μου.

Τέλος θέλω να παρακαλεσω όλα τα αγαπητά μέλη της οικογένειάς μας να κάνουμε μια προσπάθεια να διπλοελέγχουμε τις δημοσιεύσεις μας, ώστε να μην δημιουργήσουμε νομικό πρόβλημα στον Νίκο, που είναι ο νομικά υπεύθυνος για τα μηνύματα του φόρουμ.
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
tanos
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 136
Εγγραφή: Δευ Ιαν 07, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: κεντρικη ελλάδα

Re: Μία συγγνώμη από έναν πρώην Συντρονιστή

Δημοσίευση από tanos »

Διαφωνίες υπάρχουν στους υγιείς ανθρώπους.Το θέμα είναι να μην υπάρχει ο εγωισμός στη μέση ,που δεν αφήνει να σκεφτούμε ποιό είναι το σωστό.Να καταλαβαίνουμε το λάθος μας και να το λέμε.
Δεν υπάρχει κανείς άσφαλτος ...όπως είπε και γνωστή αοιδός..
Χαίρομαι πολύ για σένα και αποδεικνύεις ότι ήσουν καλός συντονιστής κατ΄΄εμέ.
Καλή σου μέρα.
Άβαταρ μέλους
eleimon
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 3520
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 11, 2008 6:34 am
Τοποθεσία: Ελπίδα-Αθήνα

Re: Μία συγγνώμη από έναν πρώην Συντρονιστή

Δημοσίευση από eleimon »

Συγχαρητηρια για το ηθος σου..!!!!!!!δεν εχω να προσθεσω τιποτα αλλο,μακαρι να σου εμοιαζα στο ελαχιστο Αποστολη μου :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
«Το θάνατο δεν τον φοβά­μαι, όχι βέβαια ένεκα των έργων μου, αλλά επειδή πιστεύω στο έλεος του Θεού».
Άβαταρ μέλους
yiorgos31
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 796
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 07, 2006 6:00 am

Re: Μία συγγνώμη από έναν πρώην Συντρονιστή

Δημοσίευση από yiorgos31 »

Πρώην "ΣΥΝΤΡΟΝΙΣΤΗ" καλές οι συγνώμες αλλά μήπως να κεράσεις και τίποτα??!!! Απόστολε χίλια ευχαριστώ που είσαι edo έστω και σα μέλος... :8
Άβαταρ μέλους
vasilikirimp
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1403
Εγγραφή: Δευ Μάιος 05, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Κατερίνη
Επικοινωνία:

Re: Μία συγγνώμη από έναν πρώην Συντρονιστή

Δημοσίευση από vasilikirimp »

eleimon έγραψε:Συγχαρητηρια για το ηθος σου..!!!!!!!δεν εχω να προσθεσω τιποτα αλλο,μακαρι να σου εμοιαζα στο ελαχιστο Αποστολη μου :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ....ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ .......

ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΕΝΟΧΩΡΟΥΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟ ΠΛΕΟΝ ...ΠΟΥ ΜΕ ΤΟΣΗ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ ΕΦΤΙΑΞΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΧΩΡΟ......

ΣΥΓΝΩΜΗ ΝΙΚΟ ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ .......ΓΙΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ......ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΟΥ !!!
Άβαταρ μέλους
Byzantine_Spirit
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 598
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Μία συγγνώμη από έναν πρώην Συντρονιστή

Δημοσίευση από Byzantine_Spirit »

Θα πω πως γίνεται πολύ κακό για το τίποτα.
Βαρύγδουπες δηλώσεις, βαρυσήμαντες συγνώμες και σπασμωδικές κινήσεις.
Στο φόρουμ δεν έχει μπεί - όσο καιρό το παρακολουθώ τουλάχιστον - κάποιο θέμα που να
δημιουργήσει πρόβλημα απο νομικής πλευράς.
Απο το φόρουμ λείπει η αλληλοκατανόηση και η ουσιαστική επικοινωνία μεταξύ μελών
και συντονιστών.

Πολλές απορίες έμειναν και παραμένουν αναπάντητες, πολλά θέματα σβήστηκαν χωρίς εξήγηση
και άλλα τέτοιου είδους συνβάντα που με κάνουν εμένα προσωπικά, να βγάζω τέτοια συμπεράσματα αυτή τη στιγμή.
Καλή η συγνώμη σου και ακόμη καλύτερη που τη νοιώθεις.
Αυτό είναι το πλέον σημαντικό.
Παρόλες όμως τις συγνώμες, με τα άλλα ζητήματα τι γίνεται;
Επί της ουσίας δηλ.; Ακόμα τίποτα.
Ευπρόσδεκτος Απόστολε και πάλι, είτε σα μέλος είτε σαν συντονιστής.
Ευπρόσδεκτος σαν άνθρωπος κυρίως.
Γιατί εκεί είναι η ουσία.
«Ο λύχνος του σώματος εστίν ο οφθαλμός· εάν ουν ο οφθαλμός σου απλούς η, όλον το σώμα σου φωτεινόν έσται.»
Άβαταρ μέλους
panos0
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 590
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 28, 2006 5:00 am

Re: Μία συγγνώμη από έναν πρώην Συντρονιστή

Δημοσίευση από panos0 »

Αν και πρεπει να υπαρξει λυση στο θεμα σβησιμο κλπ δεν καταλαβα ακριβως που εφταιξες εσυ και ζητας συγγνωμη, προτεινω μετα απο την τριπλη α-λα Πετρου αυτην συγγνωμη, να αποκατασταθει στο προτερο αξιωμα του ο Αποστολης.

Οσο για το "χαρισμα" μου, νομιζω οτι μου λεει κατι περι αυτου, αλλα δεν μπορω να ξεκαθαρισω διοτι τωρα εχω αλλον στην γραμμη.... :mrgreen: :mrgreen:
Panos0 κληρονομικο τσαρλατανο-χαρισμα, εκπαιδευμενος στις Μπραχαμες, βλεπει χωρις χαρτια, φακους ή γυαλια, λυσιμο κομπων επαναφορα Συντονιστων, 100% επιτυχια.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Δημοσ.: 590
Δημοσ.: 591 " Έρχομαι και εγώ...."

I'll take lives and show all no mercy that night
Attack those not knowing my force
Άβαταρ μέλους
eleimon
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 3520
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 11, 2008 6:34 am
Τοποθεσία: Ελπίδα-Αθήνα

Re: Μία συγγνώμη από έναν πρώην Συντρονιστή

Δημοσίευση από eleimon »

panos0 έγραψε:Αν και πρεπει να υπαρξει λυση στο θεμα σβησιμο κλπ δεν καταλαβα ακριβως που εφταιξες εσυ και ζητας συγγνωμη, προτεινω μετα απο την τριπλη α-λα Πετρου αυτην συγγνωμη, να αποκατασταθει στο προτερο αξιωμα του ο Αποστολης.

Οσο για το "χαρισμα" μου, νομιζω οτι μου λεει κατι περι αυτου, αλλα δεν μπορω να ξεκαθαρισω διοτι τωρα εχω αλλον στην γραμμη.... :mrgreen: :mrgreen:
Panos0 κληρονομικο τσαρλατανο-χαρισμα, εκπαιδευμενος στις Μπραχαμες, βλεπει χωρις χαρτια, φακους ή γυαλια, λυσιμο κομπων επαναφορα Συντονιστων, 100% επιτυχια.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Κερναω μουσακα :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
«Το θάνατο δεν τον φοβά­μαι, όχι βέβαια ένεκα των έργων μου, αλλά επειδή πιστεύω στο έλεος του Θεού».
Άβαταρ μέλους
panos0
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 590
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 28, 2006 5:00 am

Re: Μία συγγνώμη από έναν πρώην Συντονιστή

Δημοσίευση από panos0 »

eleimon έγραψε:
Κερναω μουσακα :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ναιαιαιαιαιαιαι :6 :6 :6 :6

Στον μουσακα και αν κανω τις καλυτερες προβλεψεις...
προβλεπω παντα και με 100% επιτυχια οτι μετα θα βαρυστομαχιασω απο το πολυ φαι..
Δημοσ.: 590
Δημοσ.: 591 " Έρχομαι και εγώ...."

I'll take lives and show all no mercy that night
Attack those not knowing my force
Άβαταρ μέλους
filotas
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4117
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 11, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Κοζάνη
Επικοινωνία:

Re: Μία συγγνώμη από έναν πρώην Συντονιστή

Δημοσίευση από filotas »

Αποστόλη σε κατανοώ πλήρως, αν και περίμενα ν' αντέξεις λίγο περισσότερο. Ο Συντονισμός σ΄αυτό το forum είναι διακόνημα εξουθενωτικό και απαιτεί Ιώβεια υπομονή.

Απόστολε πάντως εγώ θα σου ζητήσω, αν συμφωνεί και ο Νίκος, να ανακαλέσεις την παραίτησή σου και να μείνεις Συντονιστής τουλάχιστον για μερικούς μήνες ακόμη. Εκτιμώ ότι το μικρό διάστημα που έμεινες δεν ήταν αρκετό με βάση τις δυνατότητές σου και την πνευματική σου κατάσταση.

Κάνε ακόμη μια προσπάθεια και μην τα παρατάς έτσι εύκολα.

Με πολύ αδελφική αγάπη στο λέω και με πλήρη γνώση του Συντονισμού σε μια πολύ πιο ταραγμένη περίοδο για το forum από τη σημερινή.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”