Μία συγγνώμη από έναν πρώην Συντονιστή

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.agiooros.net.

Συντονιστής: Συντονιστές

NIKOSZ
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6135
Εγγραφή: Τετ Οκτ 04, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Μία συγγνώμη από έναν πρώην Συντονιστή

Δημοσίευση από NIKOSZ »

Κρίμα Απόστολε... :roll:
Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησον με τον αμαρτωλό
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25039
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Μία συγγνώμη από έναν πρώην Συντονιστή

Δημοσίευση από aposal »

NIKOSZ έγραψε:Κρίμα Απόστολε... :roll:
Ε καλά, δεν πήγαμε και στην κόλαση! :lol:
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
filotas
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4117
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 11, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Κοζάνη
Επικοινωνία:

Re: Μία συγγνώμη από έναν πρώην Συντονιστή

Δημοσίευση από filotas »

Άλλα λόγια ν' αγαπιόμαστε, ε Απόστολε. :lol:

Όχι φίλε μου, το θέμα ήταν να μην πάρεις την απόφαση να γίνεις Συντονιστής, από τη στιγμή που την πήρες, είναι καθήκον σου να κουβαλήσεις το σταυρό σου, τόση απόσταση όση αναλογεί στις δυνατότητες σου και ούτε ένα μέτρο λιγότερο.

Με τίποτε δεν μπορώ να πιστέψω ότι μόνο τόσο μπορούσες.

Γι αυτό άσε τις υπεκφυγές και ξαναγύρνα στο διακόνημά σου.
xenia
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 555
Εγγραφή: Παρ Μάιος 11, 2007 5:00 am

Re: Μία συγγνώμη από έναν πρώην Συντονιστή

Δημοσίευση από xenia »

Βρε τί γίνεται εδώ πέρα????????????????????????
Αει καλά! τον γλωσσοφάγαμε τον άνθρωπο δεν πρόλαβε να γίνει συντονιστής
και τον πρήξαμε! Πάντως τον επόμενο συντονιστή που θα κάνετε κύριε διαχειριστά καλύτερα
να τον προστατεύσετε με το να περιοριστεί κάπως η προβολή του αδερφάκι μου!
Τώρα ανοίχτηκε ένα θέμα όταν έγινε συντονιστής (όπου είδαν πολλά τα ματάκια μας!) και ένα άλλο θέμα
που βγήκε από συντονιστής! Και δεν φταίει ο καημένος τίποτα...
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25039
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Μία συγγνώμη από έναν πρώην Συντονιστή

Δημοσίευση από aposal »

xenia έγραψε:Τώρα ανοίχτηκε ένα θέμα όταν έγινε συντονιστής (όπου είδαν πολλά τα ματάκια μας!) και ένα άλλο θέμα
που βγήκε από συντονιστής! Και δεν φταίει ο καημένος τίποτα...
Πώς το ξέρεις ότι δεν έφταιγα;
Ο Συντονιστής, έχω την άποψη, πρέπει να είναι πράος, να δρα πυροσβεστικά και να εμπνέει στα μέλη πνευματικό λόγο. Εγώ δεν συγκράτησα τα νεύρα μου και επιτέθηκα λεκτικά και μάλιστα δημόσια στην συντονίστρια Θεοδώρα και ίσως αυτό να είχε ως συνέπεια να χάσει ΚΑΙ εκείνη τη θέση του συντονιστή.
Τέλος πάντων. Αυτά είναι ένα άσχημο παρελθόν. Η ζωή (και το φόρουμ) συνεχίζεται. Αρκεί να μαθαίνουμε απο τα λάθη μας.
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
panos0
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 590
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 28, 2006 5:00 am

Re: Μία συγγνώμη από έναν πρώην Συντονιστή

Δημοσίευση από panos0 »

Το Καρδιναλιος ειναι βγαλμενο απο το λεγομενο "υφος 1000 Καρδιναλιων", παει στο επιμαχο ΠΜ, αλλα μαλλον οχι και στον Αποστολη...
aposal έγραψε:Ας προσπαθήσουμε να γίνουμε πρώτα καλύτεροι Χριστιανοί και μετά όλα τα άλλα!
Καλα αρχισε να κανεις προπονηση απο τα ευκολα πρωτα (Συντονιστης) και μετα πας στα δυσκολα (σωτηρια).
aposal έγραψε: Ε καλά, δεν πήγαμε και στην κόλαση! :lol:
Κατσε, νωρις ειναι ακομα....ενα ενα... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
aposal έγραψε: Ο Συντονιστής, έχω την άποψη, πρέπει να είναι πράος, να δρα πυροσβεστικά και να εμπνέει στα μέλη πνευματικό λόγο.
Ναι αυτον τον πραο με την ικανοτητα την ηγετικη, που βρισκει λυσεις και δρα πυροσβεστικα, που εμπνεει τα μελη, και οδηγει σωστα, τον ψαχνουμε μερικες εκατονταδες χρονια, ας αρχισουμε με εσενα και βλεπουμε...
Δημοσ.: 590
Δημοσ.: 591 " Έρχομαι και εγώ...."

I'll take lives and show all no mercy that night
Attack those not knowing my force
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25039
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Μία συγγνώμη από έναν πρώην Συντονιστή

Δημοσίευση από aposal »

Έχετε, όλα τα μέλη του φόρουμ, τα πολλά χαιρετίσματα από τον Σπύρο (LOCKHEART)! Βρίσκεται στην Κορινθία αυτές τις ημέρες και είναι εκτός Internet, γι' αυτό δεν γράφει, αλλά είναι καλά (αυτό δα έλειπε) και θα επανέλθει!
Παναγιώτη ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια! Μακάρι να είχα επιδείξει περισσότερη ωριμότητα όταν υπήρξε το πρόβλημα, γιατί τώρα, εν ψυχρώ, όλα ωραία και εύκολα μας φαίνονται!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”