Συντονιστές

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.agiooros.net.

Συντονιστής: Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
zafeiris
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 478
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 24, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Νέα Ιωνία Μαγνησίας

Re: ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ

Δημοσίευση από zafeiris »

aposal έγραψε:Να με συγχωρείτε για το χιούμορ μου, το έκανα μόνο και μόνο για να προκαλέσω στη συζήτηση τον Διαχειριστή, ένα άτομο που εκτιμώ πάρα πολύ! Πού να ξέρω ότι είχε το δράμα με τον φίλο του...
Ξεχάστε σας παρακαλώ τις προϋποθέσεις, τα points και όλα τα υπόλοιπα που έγραψα!
Για να γίνεις Συντονιστής, πιστεύω, πρέπει να είσαι έτοιμος να θυσιάσεις κάτι από την προσωπική σου ζωή, για να μπορούν οι υπόλοιποι να επικοινωνούν απρόσκοπτα. Προσωπικά τους θαυμάζω όλους τους Συντονιστές!
Μπράβο λεβέντες και λεβέντισες!

παρακολουθώ τις απαντήσεις όλων σας με ενδιαφέρον φίλοι μου.... δεν μπορώ να πάρω θέση, διότι δεν ξέρω τι να πώ για το συγκεκριμένο θέμα....
αυτό που μπορώ να πώ είναι πως το χιούμορ που έκανε ο αγαπητός Απόστολος, κατα την ταπεινή μου γνώμη ήταν πολύ πετυχημένο...
ο καιρός γαρ εγγυς
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25044
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ

Δημοσίευση από aposal »

kleanthis έγραψε:ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΤΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ. ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ 5 ΠΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΛΕΓΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙ. ΓΕΝΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΗ ΓΝΩΣΗ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ . ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ. ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΠΟΣΤΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ. ΟΠΟΙΟΣ ΟΧΙ ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΑΛΛΟ. ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ, ΚΑΙ ΔΗ ΓΡΑΠΤΑ, ΤΑ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΑ.... ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ....
Γεια σου παληκάρι!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
Byzantine_Spirit
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 598
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ

Δημοσίευση από Byzantine_Spirit »

aposal έγραψε:
kleanthis έγραψε:ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΤΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ. ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ 5 ΠΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΛΕΓΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙ. ΓΕΝΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΗ ΓΝΩΣΗ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ . ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ. ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΠΟΣΤΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ. ΟΠΟΙΟΣ ΟΧΙ ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΑΛΛΟ. ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ, ΚΑΙ ΔΗ ΓΡΑΠΤΑ, ΤΑ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΑ.... ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ....
Γεια σου παληκάρι!
"Γειά σου παληκάρι" Κλεάνθη που βγάζεις κόσμο απο τη δύσκολη θέση...
Λοιπόν επειδή θα γίνω κακιά ΜεγαλοΔευετεριάτικα, θα κλείσω το θέμα εδώ με έναν επίλογο:
Ο διαχειριστής μπορεί να έχει ότι θέλει στο μυαλό του, μπορεί να ενεργεί κατά όπως του αρέσει εφόσον το σάιτ του ανήκει και είναι δικό του δημιούργημα και μπορεί να βάζει για συντονιστή όποιον του κάνει κέφι.
Ή τον κολλήτό του, ή τον φίλο του, ή όποιον σκέπτεται ανάλογα με εκείνον, ή δε ξέρω εγώ τι άλλο τελοσπάντων.
Επειδή όμως δε βρισκόμαστε σε ένα τυχαίο φόρουμ αλλά σε ένα ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΟ ΟΡΘΟΔΟΞΟ φόρουμ, ας μάθουμε ότι οι κλίκες και οι διακρίσεις είναι ΕΞΩ απο τα Χριστιανικά ιδεώδη. Περίσσεψαν πιά οι αγαπολογίες και οι αγαπητικές κουβέντες..
Έτσι για να λέμε τα πράγματα όπως είναι.
Και μη ξεχνάμε επίσης ότι
οποιος λέει την αλήθεια, έχει το Θεό βοήθεια.
Τελεία και παύλα.
«Ο λύχνος του σώματος εστίν ο οφθαλμός· εάν ουν ο οφθαλμός σου απλούς η, όλον το σώμα σου φωτεινόν έσται.»
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25044
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ

Δημοσίευση από aposal »

Byzantine_Spirit έγραψε: "Γειά σου παληκάρι" Κλεάνθη που βγάζεις κόσμο απο τη δύσκολη θέση...
Λοιπόν επειδή θα γίνω κακιά ΜεγαλοΔευετεριάτικα, θα κλείσω το θέμα εδώ με έναν επίλογο:
Ο διαχειριστής μπορεί να έχει ότι θέλει στο μυαλό του, μπορεί να ενεργεί κατά όπως του αρέσει εφόσον το σάιτ του ανήκει και είναι δικό του δημιούργημα και μπορεί να βάζει για συντονιστή όποιον του κάνει κέφι.
Ή τον κολλήτό του, ή τον φίλο του, ή όποιον σκέπτεται ανάλογα με εκείνον, ή δε ξέρω εγώ τι άλλο τελοσπάντων.
Επειδή όμως δε βρισκόμαστε σε ένα τυχαίο φόρουμ αλλά σε ένα ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΟ ΟΡΘΟΔΟΞΟ φόρουμ, ας μάθουμε ότι οι κλίκες και οι διακρίσεις είναι ΕΞΩ απο τα Χριστιανικά ιδεώδη. Περίσσεψαν πιά οι αγαπολογίες και οι αγαπητικές κουβέντες..
Έτσι για να λέμε τα πράγματα όπως είναι.
Και μη ξεχνάμε επίσης ότι
οποιος λέει την αλήθεια, έχει το Θεό βοήθεια.
Τελεία και παύλα.
Ρε κοπελιά, μια παρέα είμαστε όλοι! Δεν υπάρχουν κλίκες και διακρίσεις μεταξύ μας! Γιατί αυτή η επιθετική συμπεριφορά; Και νομίζω ότι αδικείς τον Νίκο, τον Διαχειριστή, για τον οποίο έχω εκφραστεί πολάκις και χωρίς τον οποίο δεν θα είμασταν εδώ αυτή τη στιγμή και (βεβαίως) δεν θα είχαμε την ευκαιρία να τον κατακρίνουμε!
Το γεια σου παληκάρι ήταν μία αυθόρμητη εκδήλωση χαράς προς τον Κλεάνθη που έχω πολύ καιρό να τον "δω".
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
Byzantine_Spirit
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 598
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ

Δημοσίευση από Byzantine_Spirit »

Άλλο επιθετικός,
άλλο δυναμικός,
άλλο ειλικρινής, κ.λ.π.

Όποιος δεί όλες μου τις απαντήσεις,
και στις 5 σελίδες,
θα καταλάβει ότι είναι κάτι παραπάνω απο σαφείς.
Δεν έχω να εξηγήσω τίποτε άλλο
ούτε να μου εξηγήσει κανείς κάτι παραπέρα.
Ο νοών νοείτω.
Προσωπικά, έβαλα τελεία στο θέμα.
«Ο λύχνος του σώματος εστίν ο οφθαλμός· εάν ουν ο οφθαλμός σου απλούς η, όλον το σώμα σου φωτεινόν έσται.»
Άβαταρ μέλους
yiorgos31
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 796
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 07, 2006 6:00 am

Re: ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ

Δημοσίευση από yiorgos31 »

Είχατε δεν είχατε πάλι πλακωθήκατε μέρες που είναι... :45 :45 :45
Άβαταρ μέλους
vasilikirimp
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1403
Εγγραφή: Δευ Μάιος 05, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Κατερίνη
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ

Δημοσίευση από vasilikirimp »

:argue :argue :argue :argue
Άβαταρ μέλους
vasilikirimp
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1403
Εγγραφή: Δευ Μάιος 05, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Κατερίνη
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ

Δημοσίευση από vasilikirimp »

:44 :44 :44 :44 :44 :44

ΑΥΤΗ Η ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ...............
NIKOSZ
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6135
Εγγραφή: Τετ Οκτ 04, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ

Δημοσίευση από NIKOSZ »

Ο Νυμφίος ερχεται και μείς.... :roll:

Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησον με τον αμαρτωλό
Άβαταρ μέλους
Byzantine_Spirit
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 598
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ

Δημοσίευση από Byzantine_Spirit »

yiorgos31 και NIKOSZ..
Έχετε απόλυτο δίκαιο, ως προς το ότι μπροστά στο Νυμφίο,
όλα τα άλλα ωχριούν και φαίνονται πολύ μικρά και ασήμαντα
.
Το κατανοώ, όπως κατανοώ και τις ημέρες τις οποίες διανύουμε.
Υπάρχει όμως και ένα αλλά.
Προτιμώ να πω αυτά που σκέφτομαι, παρά να τα κρατήσω σαν σκέψεις,
διότι απο τη στιγμή που τα έχω σκεφτεί, πολύ απλά θα
υποκριθώ αν δε πω τίποτα.
Μακάρι να φτάσω την πραότητα κάποιων ανθρώπων.
Μέχρι τότε όμως, είμαι μια μικρή και ασήμαντη, που απλώς προσπαθεί,
με όλα τα καλά ή άσχημα που κουβαλάει.
Τουλάχιστον είμαι ειλικρινής σε αυτά που λέω και που υποστηρίζω.
(να δω με την τελεία που έβαλα στο θέμα, πότε θα κρατηθεί απο μέρους μου,
γιατί μέχρι τώρα ούτε η τελεία στάθηκε ικανή νε με κρατήσει.)
«Ο λύχνος του σώματος εστίν ο οφθαλμός· εάν ουν ο οφθαλμός σου απλούς η, όλον το σώμα σου φωτεινόν έσται.»
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”