Πρόσφατα θέματα και από χρήστες

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.agiooros.net.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
LOCKHEART
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 764
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 20, 2008 12:00 pm
Τοποθεσία: Aπο Αθήνα αλλα τώρα Ζάκυνθο
Επικοινωνία:

Πρόσφατα θέματα και από χρήστες

Δημοσίευση από LOCKHEART »

Θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να επιλέξω κάποιον χρήστη και να μου εμφανιστούν τα θέματα που έχει τοποθετήσει στο forum υπάρχει τέτοια δυνατότητα ;

Και κάτι άλλο αν κάνω να μπώ πχ 3 μέρες πως μπορώ να εμφανίσω πρόσφατε δημοσιεύσεις διότι αν πατήσω ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΩΝ ΣΑΣ που βγάζει μόνο όσες έχω απαντήσει και όχι γενικά καινούργιες.

Ευχαριστώ
I prefer nothing than something bad
Μακάριοι οι καθαροί τη καρδία, ότι αυτοί τον Θεόν όψονται
Άβαταρ μέλους
Teri
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 2330
Εγγραφή: Δευ Απρ 07, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Αικατερίνα@Θεσσαλονίκη

Re: Πρόσφατα θέματα και απο χρήστες

Δημοσίευση από Teri »

LOCKHEART έγραψε:Θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να επιλέξω κάποιον χρήστη και να μου εμφανιστούν τα θέματα που έχει τοποθετήσει στο forum υπάρχει τέτοια δυνατότητα ;
Φυσικά! Κάνοντας κλικ επάνω στο όνομα οποιουδήποτε χρήστη, αυτόματα οδηγείσαι στο προφίλ του. Εκεί δεξιά ,στα ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΜΕΛΟΥΣ γράφει: Αναζήτηση δημοσιεύσεων μέλους. Μόλις το επιλέξεις σε οδηγεί στη λίστα όλων των δημοσιεύσεων του συγκεκριμένου μέλους. Δεξιά της κάθε δημοσίευσης γράφεται το θέμα και ο συντάκτης του θέματος.
LOCKHEART έγραψε:Και κάτι άλλο αν κάνω να μπώ πχ 3 μέρες πως μπορώ να εμφανίσω πρόσφατε δημοσιεύσεις διότι αν πατήσω ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΩΝ ΣΑΣ που βγάζει μόνο όσες έχω απαντήσει και όχι γενικά καινούργιες.
Στην αρχική σελίδα του φόρουμ, ακριβώς κάτω από τα πρόσφατα θέματα, έχει 3 επιλογές. * Προβολή αναπάντητων δημοσιεύσεων • Προβολή νέων δημοσιεύσεων • Προβολή ενεργών θεμάτων Η μεσαία σου εμφανίζει όλες τις νέες δημοσιεύσεις από την τελευταία φορά που επισκέφτηκες τον ιστοχώρο!
LOCKHEART έγραψε:Ευχαριστώ
Ελπίζω να σε βοήθησα.

Να είσαι πάντα καλά!
Domna
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6147
Εγγραφή: Τετ Μαρ 29, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Γερμανία
Επικοινωνία:

Re: Πρόσφατα θέματα και απο χρήστες

Δημοσίευση από Domna »

Εγώ το μόνο που μπορώ να διαβάσω είναι Προβολή των δημοσιεύσεών σας και τίποτα άλλο :oops:
Ο αληθινός χριστιανός έχει τρία γνωρίσματα:
1. Διαβάζει τον Λόγο του Θεού (Αγία Γραφή).
2. Τον εφαρμόζει στη ζωή του.
3. Φροντίζει να τον διαδίδει για να σώζονται και οι άλλοι και να γίνονται κοινωνοί του θαύματος που έζησε.
agiooros
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 2728
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Εύβοια
Επικοινωνία:

Re: Πρόσφατα θέματα και απο χρήστες

Δημοσίευση από agiooros »

Domna έγραψε:Εγώ το μόνο που μπορώ να διαβάσω είναι Προβολή των δημοσιεύσεών σας και τίποτα άλλο :oops:
yparxi akrivos kato apo ta
πρόσφατα θέματα.
Diladi ekei pou telionoun ta prosfata themata.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”