Γιατί κάποια θέματα πάνε άπατα;

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.agiooros.net.

Συντονιστής: Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
vasilikirimp
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1403
Εγγραφή: Δευ Μάιος 05, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Κατερίνη
Επικοινωνία:

Re: ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΝΕ ΑΠΑΤΑ;

Δημοσίευση από vasilikirimp »

Εγώ θα ήθελα να απαντήσω - διότι αρκετες φορές το εχω δει και το εχω παρατηρησει και εγω

Με κρατα απο την απαντηση πως , αν πω αυτο που σκεφτομαι, θα μπω σε Μπαν !!!!!
Άβαταρ μέλους
vasilikirimp
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1403
Εγγραφή: Δευ Μάιος 05, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Κατερίνη
Επικοινωνία:

Re: ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΝΕ ΑΠΑΤΑ;

Δημοσίευση από vasilikirimp »

ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΛΥ ΑΜΑΡΤΩΛΗ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ
ΘΑ ΒΑΛΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ

ΠΟΥ ΕΙΝΙΑ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ - ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ - ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ - ΔΙΝΟΥΝ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΓΡΑΦΗΣ

ΠΟΥ ΑΡΑΓΕ ;;;;;;;;

ΑΠΟΣΤΟΛΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ , ΟΤΙ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΥΦΡΑΙΝΟΜΑΣΤΕ

ΚΑΙ ΒΙΒΛΙΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΥΦΡΑΙΝΟΜΑΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΠΟ ΚΟΠΥ - ΠΑΣΤΕ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΘΕΜΑΤΑ ΠΡΟΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ;;;;;;;

ΠΑΙΖΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΣΕ ΜΠΑΝ ;;;;;;;;;;;

ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ - ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΤΕΙ.........................

ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Ή ΜΗΠΩΣ ΕΜΕΙΣ;;;;;;;;;;;

ΠΙΠΕΡΙ ΚΥΡΙΕ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΑ - ΤΟ ΞΕΡΩ - ΠΡΙΝ ΜΠΩ ΣΕ ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΒΓΑΛΤΕ ΜΟΥ ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ
Άβαταρ μέλους
eleimon
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 3520
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 11, 2008 6:34 am
Τοποθεσία: Ελπίδα-Αθήνα

Re: ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΝΕ ΑΠΑΤΑ;

Δημοσίευση από eleimon »

Aν κανουμε μια βολτα στις αναπαντητες δημοσιευσεις θα δουμε τι γινεται,και σε ποια θεματα,εγω παντως οταν καποτε ρωτηθηκα γιατι σε καποια γραπτα που κατεβαζω ειτε απο βιβλια ειτε απο αλλα αποθηκευμενα αρχεια που εχω οχι απο κοπυ πειστ το επισημαινω αυτο,γιατι δε σχολιαζω τα ηδη γραπτα μου,ειπα οτι απειρες φορες εχω προσπαθησει να αφηνω ερωτηματα κατω απο διαφορα κειμενα,προς συζητηση,αλλα δυστηχως δεν ειχε απηχηση.Αρκετες φορες ζηταω τη γνωμη ολων εδω μεσα,δε λεω εχω δεχτει απαντησεις παρα πολλες και σας ευχαριστω ολους γι αυτο,αλλα υπαρχουν και πολλα θεματα που εχουν θαφτει.
Οπως και ναχει ειμαστε πολλοι βρε παιδια και τα θεματα επισης πολλα,αλλους τουν ενδιαφερουν αλλους οχι,ο καθενας κοιταζει ν απαντησει οτι τον ενδιαφερει.
«Το θάνατο δεν τον φοβά­μαι, όχι βέβαια ένεκα των έργων μου, αλλά επειδή πιστεύω στο έλεος του Θεού».
Άβαταρ μέλους
filotas
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4117
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 11, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Κοζάνη
Επικοινωνία:

Re: ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΝΕ ΑΠΑΤΑ;

Δημοσίευση από filotas »

Συμφωνώ με τον Απόστολο. Υπάρχουν θέματα, που είναι καθαρά για ανάγνωση είτε είναι ενημερωτικά (ειδήσεις) είτε είναι αποσπάσματα από πνευματικά αναγνώσματα. Εκεί δεν μπαίνει θέμα απάντησης.

Ένας δεύτερος λόγος είναι ότι μπορεί ο τελευταίος ν' απάντησε τόσο εύστοχα ώστε να κάλυψε όλους όσους τη διαβάζουν κι έτσι δε δημιουργήθηκε σε κανένα τη διάθεση ν΄απαντήσει. Το έχω δει κι αυτό να συμβαίνει πολλές φορές, δηλαδή μια συζήτηση να εξελίσσεται για μέρες μέχρι που κάποιος με δυο κουβέντες τα λέει όλα και κανείς πια δεν έχει τη διάθεση να προσθέσει κάτι περισσότερο.
Άβαταρ μέλους
Byzantine_Spirit
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 598
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΝΕ ΑΠΑΤΑ;

Δημοσίευση από Byzantine_Spirit »

Ότι είπε ο καθένας απο εσάς μέχρι ώρας,
μου φαίνεται λογικό και σωστό.
Αυτό που επισημαίνω απο τις απαντήσεις όλων,
είναι ότι οι γνώμες διίστανται.
«Ο λύχνος του σώματος εστίν ο οφθαλμός· εάν ουν ο οφθαλμός σου απλούς η, όλον το σώμα σου φωτεινόν έσται.»
max1
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 519
Εγγραφή: Τρί Σεπ 19, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: BE

Re: ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΝΕ ΑΠΑΤΑ;

Δημοσίευση από max1 »

Byzantine_Spirit συμφωνώ 150% με όσα είπες.
Και το ότι πάνε κάποια καλά θέματα άπατα είναι γεγονός αλλά το ότι αυτό συμβαίνει γιατί ανοίγονται πολλά θέματα είναι το μεγάλύτερο ψέμα.
Θέλετε απόδειξη; Κάποιοι απαντάνε σε θέματα που έχουν φτάσει τις 20 και 30 σελίδες, άρα κάθονται και διαβάζουν κατεβατά ολόκληρα γιατί αλλιώς δε μπορείς να καταλάβεις τι "παίζει" εκεί μέσα.
Ενώ ένα φρέσκο θέμα και μάλιστα κάποιων γραμμών είναι πολύ πιο γρήγορο να διαβαστεί. Άρα....
Anyway, όπως αγαπάει όμως κανείς. Δεν μπορείς να ζορίσεις κάποιον να απαντάει στα δικά σου post...
Άβαταρ μέλους
Byzantine_Spirit
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 598
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΝΕ ΑΠΑΤΑ;

Δημοσίευση από Byzantine_Spirit »

max1 έγραψε: Anyway, όπως αγαπάει όμως κανείς. Δεν μπορείς να ζορίσεις κάποιον να απαντάει στα δικά σου post...
Φίλε max1 να ξεκαθαρίσω κάτι.
Δε μιλώ μόνο για τα δικά μου πόστ.
Υπάρχουν ασύγκριτα καλύτερα πόστ απο τα δικά μου με 0 απαντήσεις.
«Ο λύχνος του σώματος εστίν ο οφθαλμός· εάν ουν ο οφθαλμός σου απλούς η, όλον το σώμα σου φωτεινόν έσται.»
Άβαταρ μέλους
eleimon
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 3520
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 11, 2008 6:34 am
Τοποθεσία: Ελπίδα-Αθήνα

Re: ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΝΕ ΑΠΑΤΑ;

Δημοσίευση από eleimon »

Δε νομιζω να αναφερθηκε κανεις για τα προσωπικα του ποστ,ολοι μιλαμε γενικως για καποια θεματα που δε προχωρουν.....Αν κοιταξουμε και λιγο βαθυτερα,.....τα θεματα που προχωρουν μηπως ειναι αυτα που εχουν αντιλογιες και καυγαδακια???? :105 :105 :105 λεω εγω τωρα,μη το παρετε και τοις μετρητοις,μια σκεψη κανω :wink: :wink:
«Το θάνατο δεν τον φοβά­μαι, όχι βέβαια ένεκα των έργων μου, αλλά επειδή πιστεύω στο έλεος του Θεού».
dora gian
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 463
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 23, 2008 1:56 pm

Re: ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΝΕ ΑΠΑΤΑ;

Δημοσίευση από dora gian »

μιας και τα λετε θελω απαντηση στο θεμα που εθεσα ,για να δουμε στην πραξη :20 :20
max1
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 519
Εγγραφή: Τρί Σεπ 19, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: BE

Re: ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΝΕ ΑΠΑΤΑ;

Δημοσίευση από max1 »

Byzantine_Spirit έγραψε:
max1 έγραψε: Anyway, όπως αγαπάει όμως κανείς. Δεν μπορείς να ζορίσεις κάποιον να απαντάει στα δικά σου post...
Φίλε max1 να ξεκαθαρίσω κάτι.
Δε μιλώ μόνο για τα δικά μου πόστ.
Υπάρχουν ασύγκριτα καλύτερα πόστ απο τα δικά μου με 0 απαντήσεις.
ΤΟ "δικά σου post" δεν αναφερόταν σε σένα. Γενικά μιλούσα. Ακόμα και σε δικά μου πολύ συχνά δεν απαντάει κανείς ή απαντάνε λίγοι.
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”