Γιατί κάποια θέματα πάνε άπατα;

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.agiooros.net.

Συντονιστής: Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
ntinoula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Θεσσαλῶν Νίκη

Δημοσίευση από ntinoula »

Δυστυχώς η ειρωνεία, η απαξίωση και η έλλειψη σεβασμού αρχίζει να καθιερώνεται στο φόρουμ και λυπάμαι. Δε χρειάζεται κάποιος να είναι χριστιανός για να πιστεύει στα βασικά ανθρώπινα ιδεώδη... Δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα. Στα καλά καθούμενα να δημιουργείται πρόβλημα χωρίς λόγο. :roll:
Το χαμόγελο είναι το φως του προσώπου μας που δείχνει πώς η καρδιά μας είναι μέσα.
Άβαταρ μέλους
vasilikirimp
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1403
Εγγραφή: Δευ Μάιος 05, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Κατερίνη
Επικοινωνία:

Re: ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΝΕ ΑΠΑΤΑ;

Δημοσίευση από vasilikirimp »

smarti έγραψε:Επειδή νομίζω πως η καμπάνα χτυπούσε και για μένα και για τα θέματα ή της ερωτήσεις που βάζω......αν νομίζεται ότι έτσι είναι, δεν πειράζει...τι να κάνουμε.......άνθρωποι είμαστε και έχουμε πολλά ελαττώματα. Όποιος θέλει να κάνει τον κριτή, μπορεί ελεύθερα να τον κάνει, αλλά χωρίς να στεναχωρεί τους συνανθρώπους τους. Υπάρχουν πολλοί τρόποι να πεις πως θα μπορούσαμε να το κάνουμε καλύτερα.....ούτε η ειρωνεία βοηθάει αλλά ούτε να μειώνουμε τους άλλους η αυτά που κάνουν είτε είναι ερωτήματα είτε είναι κοπή παστ, με αυτόν τον άσχημο και ειρωνικό τρόπο...το βρίσκω πολύ άσχημο να πληγώνουμε τους άλλους χωρίς να μας έχουν πειράξει.....ούτε φασολάδες, είναι άλλα ούτε τίποτα το παρόμοιο ......όλα τα κοπή παστ είναι λόγια από γέροντες και από Αγίους ανθρώπους..αν θέλουμε τα διαβάζουμε και αν δεν θέλουμε πατάμε το ποντίκι μας και αλλάζουμε θέμα ....τόσο απλά και όμορφα...και ούτε θα στεναχωρήσουμε κάποιον ούτε τίποτα....Και καλά είναι όταν κάνουμε κριτική σε άλλους να είμαστε και σε θέση να δεχτούμε το τι θα μας πούνε και οι άλλοι εμάς.Σας ευχαριστώ πολύ και επειδή τελευταία άρχισα να φοβάμαι αν κάνει να ρωτήσω 'η αν κάνει να απαντήσω μήπως και με παρεξηγήσουν θα σας χαιρετίσω και θα σας ευχηθώ καλή Ανάσταση να έχουμε όλοι και να αφήσουμε επιτέλους και τις καρδιές μας ανοιχτές ώστε να ριζώσει και στην δική μας καρδιά η Ανάσταση.Και να μην μένουμε μόνο στα λόγια ΄αλλά να προχωράμε και στη πράξη.....Ο καθένας μας ας κοιτάξει πρώτα τα δικά του ελαττώματα......που ίσως είναι και μεγαλύτερα και μετά να βάλει πλώρη για του αλλουνού!!!!!Αυτά!!Τωρα μπορειτε να αρχισετε να βαρατε....δεν με πειραζει......καθολου.....κρατησα μια το στομα μου , δυο , τρεις...εκανα υποχωρησεις.....αλλα φτανει πια...η αδικια και το να πληγωνουμε ετσι καποιον συνανθρωπο μας...ειναι πολυ ασχημο.

ΑΥΤΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΜΠΑΘΕΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ - ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΑ ΠΩΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΠΑΤΕΡΩΝ ΕΙΝΑΙ ΦΑΣΟΛΑΔΑ

ΚΥΡΙΕ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΑ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΣΒΟΛΗ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΗ ΑΠΟ " ΕΚΛΕΚΤΑ ΜΕΛΟΙ " ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΕΥΘΕΩΣ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΤΙΠΟΤΕΝΙΑ ΜΕΛΟΙ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Re: ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΝΕ ΑΠΑΤΑ;

Δημοσίευση από smarti »

Αποχωρώ εγω Βασιλική μου μην στεναχωριέσαι....!
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
efthumhs
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1547
Εγγραφή: Δευ Δεκ 18, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Στερεά Ελλάδα

Re: ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΝΕ ΑΠΑΤΑ;

Δημοσίευση από efthumhs »

Παιδιά όλοι έχουμε δίκιο και όλοι άδικο. Ας σταματήσουμε εδω τις διαφωνίες για να πάμε πάμε μονιασμένοι στους Χαιρετισμούς σε λίγο. Με μια συγνώμη όλες οι παρεξηγήσεις λύνονται...
Άβαταρ μέλους
vasilikirimp
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1403
Εγγραφή: Δευ Μάιος 05, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Κατερίνη
Επικοινωνία:

Re: ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΝΕ ΑΠΑΤΑ;

Δημοσίευση από vasilikirimp »

:wav :wav :wav :wav :wav :wav :wav :wav :wav

Μια φορά και ένα καιρό ......................................... ήταν κάτι αρνάκια και ήρθε ο κακός ο λύκος...............................................................
Άβαταρ μέλους
Teri
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 2330
Εγγραφή: Δευ Απρ 07, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Αικατερίνα@Θεσσαλονίκη

Re: ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΝΕ ΑΠΑΤΑ;

Δημοσίευση από Teri »

Stop
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”