Κρυφοί επισκέπτες (?)

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.agiooros.net.

Συντονιστής: Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Byzantine_Spirit
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 598
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΚΡΥΦΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ (?)

Δημοσίευση από Byzantine_Spirit »

aposal έγραψε:
Byzantine_Spirit έγραψε:Διαφωνίες όλοι έχουμε.
Προηγούμενα όμως όπως το εκφράζεις, δεν έχω με κανέναν.
Όταν είπα :
οι απόψεις μου είναι γνωστές από τότε που μπήκα. Και από τότε είχαμε διαφωνία με την Byzantine_spirit.
δεν εννοούσα ότι έχουμε προηγούμενα! Απλά ότι διαφωνούμε σε ένα θέμα! Αυτό δεν είναι κακό. Ούτε, όπως προανέφερα, θεωρώ ότι οι δικές μου απόψεις είναι οι σωστές και όλες οι άλλες λάθος.
Εντάξει.
(αν και εγώ δε θυμάμαι καμμία διαφωνία πέρα απο το νικ αντί του βαφτιστικού ονόματος που είχε συζητηθεί μια κάποια φορά εδώ και απο κοντά.)
«Ο λύχνος του σώματος εστίν ο οφθαλμός· εάν ουν ο οφθαλμός σου απλούς η, όλον το σώμα σου φωτεινόν έσται.»
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25043
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: ΚΡΥΦΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ (?)

Δημοσίευση από aposal »

Byzantine_Spirit έγραψε: (αν και εγώ δε θυμάμαι καμμία διαφωνία πέρα απο το νικ αντί του βαφτιστικού ονόματος που είχε συζητηθεί μια κάποια φορά εδώ και απο κοντά.)
Γι' αυτήν μιλάω!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
ntinoula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Θεσσαλῶν Νίκη

Δημοσίευση από ntinoula »

arxontopoulo έγραψε:Γίνεσαι αόρατος μόνο στους εκτός σύνδεσης νομίζω. Όχι στους εντός.
Πραγματικά δεν φαίνεσαι online για τους επισκέπτες, αλλά όσοι είναι συνδεδεμένοι σε βλέπουν. Αυτή τη στιγμή πχ ο Νίκος "agiooros" είναι αόρατος για τους επισκέπτες (είναι το 1 κρυφό μέλος αυτής της στιγμής). Εμείς που είμαστε συνδεδεμένοι τον βλέπουμε, όχι όμως και οι επισκέπτες (δοκιμάστε).

Κι εσύ Θεοδώρα έχεις (μάλλον κατά λάθος και χωρίς να το ξέρεις) χρησιμοποιήσει αυτή την επιλογή πολλές φορές. :mrgreen:
Το χαμόγελο είναι το φως του προσώπου μας που δείχνει πώς η καρδιά μας είναι μέσα.
Άβαταρ μέλους
Byzantine_Spirit
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 598
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΚΡΥΦΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ (?)

Δημοσίευση από Byzantine_Spirit »

aposal έγραψε:
Byzantine_Spirit έγραψε: (αν και εγώ δε θυμάμαι καμμία διαφωνία πέρα απο το νικ αντί του βαφτιστικού ονόματος που είχε συζητηθεί μια κάποια φορά εδώ και απο κοντά.)
Γι' αυτήν μιλάω!
Εεεε σιγά τη διαφωνία.
Το χαριτολογούσαμε το πράγμα κιόλας. :lol:
(και πάντα το λέω το όνομά μου, απλώς δε το διατυμπανίζω κιόλας, λόγω νετ κ.λ.π. που είχαμε πεί τότε. Με όσα παιδιά έχω μιλήσει όμως ή σε προσωπικά μηνύματα, το λέω ευθύς εξ' αρχής).
Να είναι αυτές οι διαφωνίες πάντα εύχομαι και οι αντιπαραθέσεις. :smile:
«Ο λύχνος του σώματος εστίν ο οφθαλμός· εάν ουν ο οφθαλμός σου απλούς η, όλον το σώμα σου φωτεινόν έσται.»
Άβαταρ μέλους
theodora
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1482
Εγγραφή: Παρ Μαρ 03, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: https://theomezcrochet.blogspot.com/
Επικοινωνία:

Re: ΚΡΥΦΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ (?)

Δημοσίευση από theodora »

Λέω πως αυτή η επιλογή είναι από το σύστημα ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΟΜΑΣΤΕ.......
Τί εννοώ? Μια φορά που το έψαχνα είδα πως "από το σύστημα" γιατί δεν το είχα ποτέ ξανακοιτάξει ή πειράξει, ήταν ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΟΜΑΙ. Και το άλλαξα.
Και νομίζω πως αυτό το έχουν τα μέλη που προυπήρχαν του νέου συστήματος που εφάρμοσε το agiooros στο φόρουμ μας.
Ίσως εάν το ψάχνανε και άλλα μέλη να το διαπιστώσουνε....... δεν ξέρω..... λέω ότι έχω καταλάβει.
Ίσως το agiooros να γνωρίζει κάτι παραπάνω.
Και μάλλον ένα ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ να μπορούσε να μου λύσει αυτή την απορία. (αν είναι δηλ. από το ίδιο το σύστημα να μην φαίνεται κάποιος)
Τεσπά. Έτσι κουβέντα να γίνεται........ !!!
Τον μόνον που μπορεί ν΄αγαπήσεις είναι ο Θεός.
Τους ανθρώπους τους αγαπάς γιά να τους πας ή για να σε πάνε στο Θεό.
theodosis79
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1260
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 10, 2008 6:00 am
Επικοινωνία:

Re: ΚΡΥΦΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ (?)

Δημοσίευση από theodosis79 »

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι? Τι είναι το ip adress? Είναι αλήθεια ότι με αυτό μπορούν να σε αναγνωρίζουν και να σε παρακολουθούν όπου κι αν μπαίνεις ακόμα και αν χρησιμοποιείς διαφορετικούς υπολογιστές ή διαφορετικούς λογαριασμούς?
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”