Έχουμε ελευθερία λόγου εδώ στο σάιτ?

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.agiooros.net.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Harrys1934
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 28, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: ¨οπου γη και Πατρις
Επικοινωνία:

Re: Εχουμε ελευθερία λόγου εδώ στο σαιτ?

Δημοσίευση από Harrys1934 »

eortologio_gr έγραψε:Ξεκάθαρα ΟΧΙ : δεν έχουμε ελευθερία λόγου στο παρόν σαιτ.

Εχουμε ελευθερία σκέψης ΚΑΙ λόγου...

Χρ.
Γραυτε ρε παιδια μηπως και σγκηνισουμε καποιους να γινει κατι καλυτερο. Απο κει ψιλα ελπιζουμε
[Αλλά ;ώς ο ληστής ομολογώ Σοι,
Μνύσθητί μου, Κύριε,
Εν τη Βασιλεία Σου.
Άβαταρ μέλους
theodora
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1482
Εγγραφή: Παρ Μαρ 03, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: https://theomezcrochet.blogspot.com/
Επικοινωνία:

Re: Εχουμε ελευθερία λόγου εδώ στο σαιτ?

Δημοσίευση από theodora »

dionysisgr έγραψε:Και που να δεις πως γινεται ο aposal, οταν εχει.. πανσεληνο!! :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
Τον μόνον που μπορεί ν΄αγαπήσεις είναι ο Θεός.
Τους ανθρώπους τους αγαπάς γιά να τους πας ή για να σε πάνε στο Θεό.
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25041
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Εχουμε ελευθερία λόγου εδώ στο σαιτ?

Δημοσίευση από aposal »

dionysisgr έγραψε:Και που να δεις πως γινεται ο aposal, οταν εχει.. πανσεληνο!! :mrgreen:
XA! XA! XA! XA! XA! XA! XA! XA!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
Harrys1934
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 28, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: ¨οπου γη και Πατρις
Επικοινωνία:

Re: Εχουμε ελευθερία λόγου εδώ στο σαιτ?

Δημοσίευση από Harrys1934 »

filotas έγραψε:Ελευθερία του λόγου; Αστείον πράγμα. Δε βλέπεις που ο Νικόλας όλη την ώρα μας κάνει λογοκρισία :mrgreen: :mrgreen:.

Που οι καλοί καιροί που ήταν συνονιστής ο nkope, δεν προλάβαινες να δημοσιεύσεις κάτι κι είχε κιόλας διαγραφτεί :lol: :lol: .
Την θυμάμαι την περίπτωση Ήμουν το πρώτο σου θύμα η πρώτη μου διαγραφή γιατί σε έλεγξα για λάθει σοβαρά
Πιστεύω πολύ ότι ξέφυγες του Νικόλα όταν έτρωγα την διαγραφή χωρίς να πάρει χαμπάρι Και ξέρεις γιατί πιστεύω έτσι; Και σίφωνα πάντα με αυτά που αποκαλύπτεις και μια και είμαι παθών.

Ο Νικόλας με αγαπούσε πολύ και με αγαπά Και δεν εισηγήθηκε την διαγραφή μου ¨Ήταν τετελεσμένο γεγονός όταν το είδε.... Θα έκανες κι άλλα πολλά και γιαυτο σε έδιωξαν και εσένα με την σειρά Είναι ετσι ¨η δεν είναι;;;
[Αλλά ;ώς ο ληστής ομολογώ Σοι,
Μνύσθητί μου, Κύριε,
Εν τη Βασιλεία Σου.
Άβαταρ μέλους
Teri
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 2330
Εγγραφή: Δευ Απρ 07, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Αικατερίνα@Θεσσαλονίκη

Re: Εχουμε ελευθερία λόγου εδώ στο σαιτ?

Δημοσίευση από Teri »

Καλά μου αγοράκια, παλιά, ξερά κομμάτια τι τα θυμάστε και τα σκαλίζετε;

:8 Άιντε να πάμε μπροστά! Τα καλύτερα έρχονται!
Άβαταρ μέλους
Harrys1934
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 28, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: ¨οπου γη και Πατρις
Επικοινωνία:

Re: Εχουμε ελευθερία λόγου εδώ στο σαιτ?

Δημοσίευση από Harrys1934 »

Να πάμε μπροστά είναι μια λέξη και οι περισσότεροι θα το θέλαμε.. Πως πάνε μπροστά όταν με το πρώτο ξεκίνημα σε σταματούν με διάφορα τεχνάσματα; Θα πάμε μπροστά μόνον όταν μόλις μπει ο κάθε ένας μέσα στην είσοδο του Φόρουμ γυρίσει και δει τον ΥΜΝΟ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΣΠΑΣΤΗ
Το ίδιο είχε κάνει και ο βασιλιάς ο Αύγαρος όταν είχε την αχειροποίητη εικόνα του Χριστού.. Την είχε βάλει στην είσοδο της πόλης και ήθελες δεν ήθελες πέρναγες από κάτω
[Αλλά ;ώς ο ληστής ομολογώ Σοι,
Μνύσθητί μου, Κύριε,
Εν τη Βασιλεία Σου.
Άβαταρ μέλους
dionysisgr
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4278
Εγγραφή: Τρί Φεβ 12, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Νικαια

Re: Εχουμε ελευθερία λόγου εδώ στο σαιτ?

Δημοσίευση από dionysisgr »

Aφου λοιπον ισχυριζεσαι πως δεν εχεις ελευθερια λογου και σκεψης εδω στο φορουμ αυτο που γραφεις οτι θελεις και συκοφαντεις και βριζεις και λες οτι οι αλλοι ειναι "λεγομενοι Χριστιανοι",

Αφου επιμενεις να λες το ιδιο παραμυθι, απο τοτε που ειχες αποκλειστει, οτι εφταιγαν οι αλλοι και οχι εσυ, και εισαι.. αδικημενος μονιμως,

Ε, τοτε εγω θα σε δικαιωσω, να τα λες με την ησυχια σου, και να αισθανεσαι και δικαιωμενος.

Σε ενοτητα που συντονιζω εγω, θα σε κοβω στον αερα, οποτε πας να βαλεις ποστ, ειτε επειδη δεν συμφωνει με το θεμα, ειτε επειδη συνεχιζεις την προκλητικη του σταση, ειτε ετσι γιατι μου αρεσει και μας λες και φασιστες και οτι δεν σου δινουμε ελευθερια λογου.

Συμφωνεις; καλως. Δεν συμφωνεις; Ακομα πιο καλως.. Εγω θα σε κοβω.

Και αναλαμβανω και την ευθυνη. Και να ξερεις οτι εαν διαχειριζομουνα το φορουμ, θα αποτελουσες παρελθον εδω και παααρα πολυ καιρο!

Στο λεω ευθεια και ισια για να μην εχεις και αμφιβολιες.

Γιατι η αχαριστια και η αλαζονεια και η αυθαδεια, εχουν και τα ορια τους.
"ἰδοὺ ἐγὼ μεθ᾿ ὑμῶν εἰμι πάσας τὰς ἡμέρας ἕως τῆς συντελείας τοῦ αἰῶνος. ᾿Αμήν."
Άβαταρ μέλους
filotas
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4117
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 11, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Κοζάνη
Επικοινωνία:

Re: Εχουμε ελευθερία λόγου εδώ στο σαιτ?

Δημοσίευση από filotas »

Harrys1934 έγραψε:
filotas έγραψε:Ελευθερία του λόγου; Αστείον πράγμα. Δε βλέπεις που ο Νικόλας όλη την ώρα μας κάνει λογοκρισία :mrgreen: :mrgreen:.

Που οι καλοί καιροί που ήταν συνονιστής ο nkope, δεν προλάβαινες να δημοσιεύσεις κάτι κι είχε κιόλας διαγραφτεί :lol: :lol: .
Την θυμάμαι την περίπτωση Ήμουν το πρώτο σου θύμα η πρώτη μου διαγραφή γιατί σε έλεγξα για λάθει σοβαρά
Πιστεύω πολύ ότι ξέφυγες του Νικόλα όταν έτρωγα την διαγραφή χωρίς να πάρει χαμπάρι Και ξέρεις γιατί πιστεύω έτσι; Και σίφωνα πάντα με αυτά που αποκαλύπτεις και μια και είμαι παθών.

Ο Νικόλας με αγαπούσε πολύ και με αγαπά Και δεν εισηγήθηκε την διαγραφή μου ¨Ήταν τετελεσμένο γεγονός όταν το είδε.... Θα έκανες κι άλλα πολλά και γιαυτο σε έδιωξαν και εσένα με την σειρά Είναι ετσι ¨η δεν είναι;;;
Δεν καταλαβαίνει κι από χιούμορ. Τι να τον κάνουμε αυτός είναι ο Χάρης. Καλή ψυχή αλλά λίγο τραχύς στη συμπεριφορά του.

Διονύση σε παρακαλώ άστον να γράφει ότι νομίζει. Αν παραστεί ανάγκη μπορούμε να του απαντήσουμε.
theodosis79
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1260
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 10, 2008 6:00 am
Επικοινωνία:

Re: Εχουμε ελευθερία λόγου εδώ στο σαιτ?

Δημοσίευση από theodosis79 »

Καλό ειναι να κάνουμε μια ενότητα παραπόνων εδω μέσα σαν τα μαγαζιά το λεγόμενο κυτίον παραπόνων. Ορίστε μας, και γω γιορταζα χθες αλλα κανένας δεν με ευχήθικέ. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ΑΑΑΜΑΑΝ!!!! :mrgreen: :mrgreen:
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25041
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Εχουμε ελευθερία λόγου εδώ στο σαιτ?

Δημοσίευση από aposal »

theodosis79 έγραψε:Καλό ειναι να κάνουμε μια ενότητα παραπόνων εδω μέσα σαν τα μαγαζιά το λεγόμενο κυτίον παραπόνων. Ορίστε μας, και γω γιορταζα χθες αλλα κανένας δεν με ευχήθικέ. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ΑΑΑΜΑΑΝ!!!! :mrgreen: :mrgreen:
Χρόνια πολλά και αρεστά στον Κύριο καλέ μου Θεοδόση!
Έχει απέραντο δίκιο, αλλά έτσι είμαστςε οι κοινοί θνητοί : ανάξιοι και αχάριστοι!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”