Προτάσεις

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.agiooros.net.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
AngelsGR
Έμπειρος Αποστολέας
Έμπειρος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 233
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 19, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: Κωνσταντίνος@ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

Προτάσεις

Δημοσίευση από AngelsGR »

Θα ήταν εύκολο σε αυτή την ιστοσελίδα να μπορώ με κάποιον τρόπο να βλέπω τα θέματα που έχω ξεκινήσει ή που έχω απαντήσει γιατί δυσκολεύομαι να τα βρίσκω?? Επίσης πιστεύω πως θα ήταν καλό να έχουμε μια προσωπική λίστα στην οποία θα σημειώνουμε τα αγαπημένα μας θέματα, για αρχειακό σκοπό. Τι λέτε αγαπητοί διαχειριστές??
aplastos
Έμπειρος Αποστολέας
Έμπειρος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 259
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 24, 2006 6:00 am

Δημοσίευση από aplastos »

Για να βρείς τι έχεις γράψει μέχρι τώρα θα πας στο προφίλ σου και εκεί θα νανοίξεις Αναζήτηση δημοσιεύσεων απο τ...AngelsGR.
Christos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1870
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 12, 2005 6:00 am
Επικοινωνία:

Re: Προτάσεις

Δημοσίευση από Christos »

AngelsGR έγραψε:Θα ήταν εύκολο σε αυτή την ιστοσελίδα να μπορώ με κάποιον τρόπο να βλέπω τα θέματα που έχω ξεκινήσει ή που έχω απαντήσει γιατί δυσκολεύομαι να τα βρίσκω?? Επίσης πιστεύω πως θα ήταν καλό να έχουμε μια προσωπική λίστα στην οποία θα σημειώνουμε τα αγαπημένα μας θέματα, για αρχειακό σκοπό. Τι λέτε αγαπητοί διαχειριστές??
Κάνοντας "κλικ" πάνω στο προφίλ ενός μέλους (του δικού σου συμπεριλαμβανομένου) μπορείς να δείς όλες του τις δημοσιεύσεις.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
AngelsGR
Έμπειρος Αποστολέας
Έμπειρος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 233
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 19, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: Κωνσταντίνος@ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

Δημοσίευση από AngelsGR »

χεχεχε το λαθος που έκανα τοσο καιρό ήταν πως πάταγα το προφιλ που βρίσκεται στο πάνω μερος της σελιδας, σε αυτο που ειναι για να αλλαξεις το προφιλ σου. Πιστευω ομως πως θα ηταν βολικο να μπορει καποιος να βρισκει τις απαντησεις του και μεσα απο αυτη την επιλογη.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”