Η επισκεψιμότητα του forum έχει φθάσει πολύ ψηλά

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.agiooros.net.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
filotas
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4117
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 11, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Κοζάνη
Επικοινωνία:

Η επισκεψιμότητα του forum έχει φθάσει πολύ ψηλά

Δημοσίευση από filotas »

Online Τώρα: [1068]:
Επισκέπτες: 1054
Μέλη: 14
Αυτό το νούμερο επισκεψιμότητας δεν το έχω ξαναδεί στα δυο χρόνια που βρίσκομαι στο forum. Είναι πράγματι εντυπωσιακό το πόσοι συνάνθρωποί μας επισκέπτονται αυτό το χώρο διψώντας να βρουν κάτι πνευματικό για να γεμίσουν την ψυχή τους.

Εκτιμώ ότι αυτό έχει σχέση με τη μεγάλη Σαρακοστή, αλλά και με την πνευματική ατμόσφαιρα που έχει με τη βοήθεια του Θεού επικρατήσει τις τελευταίες μέρες στο forum.

Είναι μια μεγάλη δικαίωση για σένα Νικόλα (agiooros), αλλά και μια μεγάλη ευθύνη και για σένα και για μας για το τι περιεχόμενο βλέπουν όλοι αυτοί οι επισκέπτες μας.

Αδέλφια ο χώρος αυτός είναι χώρος εσωτερικής ιεραποστολής, ένας χώρος εκπομπής του μηνύματος του Ευαγγελίου, ας προσπαθήσουμε όλοι να γράφουμε με επίγνωση αυτής της πραγματικότητας.
agiooros
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 2733
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Εύβοια
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από agiooros »

Agapite Nikolae ta perisoera ine apo mixanes anazitisis ta legomena robots.
Άβαταρ μέλους
filotas
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4117
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 11, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Κοζάνη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από filotas »

Νικόλα μου, διαβάζοντας τις τελευταίες μέρες το θέμα: "Μη ντρέπεστε , ας συστηθούμε μεταξύ μας!" έχω συγκλονιστεί από τα νέα μέλη μας, την ποιότητά τους, την ωριμότητά τους αλλά και τις συγκινητικές ιστορίες τους.

Δεν είναι όλη η επισκεψιμότητα πλασματική και η ευθύνη μας για το περιεχόμενο του forum παραμένει στο ακέραιο.
agiooros
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 2733
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Εύβοια
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από agiooros »

simfono oti den ine plasmatiki.
Aplos o 1000 ine.
anny
Έμπειρος Αποστολέας
Έμπειρος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 307
Εγγραφή: Τετ Φεβ 07, 2007 6:00 am

Δημοσίευση από anny »

agiooros έγραψε:Agapite Nikolae ta perisoera ine apo mixanes anazitisis ta legomena robots.
Αγαπητέ μου, χαίρομαι για την ταπεινότητά σου,και για το γεγονός οτι προτάσσεις την αλήθεια για τα νούμερα επισκεψιμότητας.
Είμαι σίγουρη ότι τον χώρο τον επισκέπτονται πολλοί και από την θέαση του προθέματος athos.
Τα γεγονός της περιήγησης πολλών μέσα στην θεματολογία των ενοτήτων, πρέπει να δίνει σε όλους το έναυσμα για υπευθυνότητα των γραφομένων τους, και για Ορθόδοξο ήθος.
Η ποσότητα άλλωστε δεν οριοθετεί την ποιότητα, και όλοι θα πρέπει να δημοσιοποιούμε σκέψεις μας εν Χριστώ,που θα συντελέσουν προς την κλίμακα της σωτηρίας μας.
agiooros
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 2733
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Εύβοια
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από agiooros »

anny έγραψε:
agiooros έγραψε:Agapite Nikolae ta perisoera ine apo mixanes anazitisis ta legomena robots.
Η ποσότητα άλλωστε δεν οριοθετεί την ποιότητα, και όλοι θα πρέπει να δημοσιοποιούμε σκέψεις μας εν Χριστώ,που θα συντελέσουν προς την κλίμακα της σωτηρίας μας.
symfono. Mporis kai esi Anna na kanis afto pou anaferis.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”