Ερώτηση (απαντήσεις πατρός Αντωνίου)

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.agiooros.net.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Ερώτηση (απαντήσεις πατρός Αντωνίου)

Δημοσίευση από smarti »

μηπως ξερει να μου πει κανεις ,καθε ποτε απανταει ο πατερ Αντωνιος στα ερωτηματα που του αποστελλονται.
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 24980
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Δημοσίευση από aposal »

Δεν νομίζω ότι έχει σταθερό ωράριο! Όποτε οι άλλες του ασχολίες του επιτρέπουν να ανοίγει τον υπολογιστή του, φαντάζομαι. Δεν αργεί πάντως!
Καλώς ήρθες στην παρέα μας smarti!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Δημοσίευση από smarti »

χαιρομαι πολυ που ειμαι και εγω στη παρεα σας.με δυσκολευει το οτι δεν ξερω ακομα να μεταχιρηζομαι τον υπολογιστη σωστα και αργω και παρα πολυ να γραψω ενα μυνημα και δεν ξερω αν τα στελνω και εκει που πρεπει. :)
theodosis79
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1260
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 10, 2008 6:00 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από theodosis79 »

Καλως ήρθες και καλή Σαρακοστή. Μη νομίζεις κι εγώ που είμαι τόσο καιρό το ίδιο πρόβλημα έχω. Δεν είμαι και πολύ μετρ του πληκτρολογίου γι' αυτό συνηθως οι απαντήσεις μου είναι σύντομες.
Αδελφοι συγχωρήστε με που ρωτάω. Ο πάτερ Αντώνιος είναι αυτός που συμετέχει στη ραδιοφωνική εκπομπή του Ρ/Σ Της εκκλησίας της Ελλάδος κάθε Πέμπτη βράδυ?
kondelissa
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 17, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Κεφαλονιά

Δημοσίευση από kondelissa »

theodosis79 έγραψε:Καλως ήρθες και καλή Σαρακοστή. Μη νομίζεις κι εγώ που είμαι τόσο καιρό το ίδιο πρόβλημα έχω. Δεν είμαι και πολύ μετρ του πληκτρολογίου γι' αυτό συνηθως οι απαντήσεις μου είναι σύντομες.
Αδελφοι συγχωρήστε με που ρωτάω. Ο πάτερ Αντώνιος είναι αυτός που συμετέχει στη ραδιοφωνική εκπομπή του Ρ/Σ Της εκκλησίας της Ελλάδος κά
θε Πέμπτη βράδυ?
Όχι αδερφέ.Στο Ρ.Σ. της εκκλησίας της Ελλάδος ακούμε τον π.Αντώνιο Καλλιγέρη.Στο forum ο π.Αντώνιος Στυλιανάκης.
theodosis79
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1260
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 10, 2008 6:00 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από theodosis79 »

Ευχαριστώ πολύ για τη διευκρίνηση. Να είσαι καλά αδελφή.
kondelissa
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 17, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Κεφαλονιά

Παρακαλώ...

Δημοσίευση από kondelissa »

[quote="theodosis79"]Ευχαριστώ πολύ για τη διευκρίνηση. Να είσαι καλά αδελφή.[/quote
Κι εσύ να'σαι καλά.Εύχομαι Καλή,Ευλογημένη και Αποτελεσματική, παθοκτόνα Σαρακοστή.Ακούω τον π.Ανανία Κουστένη στο Ρ.Σ. της εκκλ.της Ελλάδος.2ωρη εκπομπή κάθε Δευτέρα 10-12 το βράδυ.Είμαι φαν.Αν μπορείς άκουγέ την.Καληνυχτίζω λοιπόν. :wave:
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”