Είστε ικανοποιημένοι από τα ερωτήματα-θέματα που θέτονται;

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.agiooros.net.

Συντονιστής: Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
panos0
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 590
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 28, 2006 5:00 am

Δημοσίευση από panos0 »

ΕΙΣΤΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ-ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΕΤΟΝΤΑΙ ;
Τι εννοεις με αυτο ??
Αν εννοεις για αυτα που ρωταν τα μελη δεν μπορει να πει κανεις αν ειναι ικανοποιημενος η οχι απο τα ερωτηματα που θετουν γιατι ενα ερωτημα πχ που φαινεται απλοικο μπορει να προερχεται απο εναν που τωρα ξεκινα κτλπ...
Παντως τα ερωτηματα ειναι (ή εξελισσονται) αρκετες φορες αστοχα, ανωφελα στον Χριστιανο ή χωρις νοημα (ετσι για συζητηση)....
Μου εχει κανει εντυπωση πως δεν εχουν μπει διαφορα κρισιμα ερωτηματα που απασχολουν τον κάθε(?) Χριστιανο.
Ισως δεν θελουν και οι αλλοι να αρχισουν ενα τετοιο θεμα για τους ιδιους λογους με εμενα.
Συμφωνω με το να αυξηθει ο αριθμος των θεματων στην αρχ.σελιδα.
Άβαταρ μέλους
preloude
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 371
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 25, 2007 6:00 am
Τοποθεσία: athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από preloude »

απο τα ερωτηματα οχι απο τις απαντησεις ναι.
Melpomeni
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1750
Εγγραφή: Τετ Σεπ 28, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: USA

Δημοσίευση από Melpomeni »

konstantinoupolitis έγραψε:Το εικονίδιό μου δεν πιάνει;
δεν το καταλαβα το εικονιδιο σου :-/
...ΚΑΙ ΙΔΟΥ ΕΓΩ ΜΕΘ`ΥΜΩΝ ΕΙΜΙ ΠΑΣΑΣ ΤΑΣ ΗΜΕΡΑΣ ΕΩΣ ΤΗΣ ΣΥΝΤΕΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΟΣ. ΑΜΗΝ.
Melpomeni
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1750
Εγγραφή: Τετ Σεπ 28, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: USA

Δημοσίευση από Melpomeni »

panos0 έγραψε:
Μου εχει κανει εντυπωση πως δεν εχουν μπει διαφορα κρισιμα ερωτηματα που απασχολουν τον κάθε(?) Χριστιανο.




Βαλτα ! οτι νομιζεις οτι μπορει να ειναι ερωτημα κρισιμο που μπορει να απασχολει πολλους,βαλτο !
Μπορει εσυ να σκεφτηκες κατι που αλλων να μην περασε απο το μυαλο.Βαλτο,να βοηθουμε ετσι ολοι.
...ΚΑΙ ΙΔΟΥ ΕΓΩ ΜΕΘ`ΥΜΩΝ ΕΙΜΙ ΠΑΣΑΣ ΤΑΣ ΗΜΕΡΑΣ ΕΩΣ ΤΗΣ ΣΥΝΤΕΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΟΣ. ΑΜΗΝ.
Άβαταρ μέλους
panos0
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 590
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 28, 2006 5:00 am

Δημοσίευση από panos0 »

Σιγουρα εχουν περασει ολα τα ερωτηματα απο το μυαλο καποιου, τοσες χιλιαδες χρονια υπαρχει ο Χριστιανισμος.
Καποιος μπορει να τα ρωτησει.
fousca
Συστηματικός Αποστολέας
Συστηματικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Παρ Σεπ 28, 2007 5:00 am

Δημοσίευση από fousca »

ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΣΠΕΥΔΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΤΕ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ.

ΟΤΙ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΒΡΟΝΤΟ.

:love1: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.....
Merkourios
Έμπειρος Αποστολέας
Έμπειρος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 237
Εγγραφή: Τρί Οκτ 10, 2006 5:00 am

Re: ΝΑ ΑΥΞΗΘΕΙ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ

Δημοσίευση από Merkourios »

Harrys1934 έγραψε:
IOANNISBATATZHS έγραψε:ουδεμία διαφωνία από κάποιον....;
Μια ζωή ολόκληρη φωνάζω ότι με τα δέκα μόνον θέματα που μπορούν να μπουν, και από το ενδέκατο και ήστερα πάει στην αποθήκη, και είναι αμαρτία σε μιά μέρα το πολύ έχουν φύγει πάρα πολλά θέματα Άν πέσουν μαζεμένα μερικά τότε σε μισή μέρα έχουν φίγει Δηλαδή αν δεν είσαι εκείνη την ώρα εκεί δεν το έχεις δει το προηγούμενο θέμα και συνεχάς με τα καινούρια. Υπάρχουν και οι δουλιές και δεν μπορείς να κάθεσε από πάνω να πιάνεις κάθε θέμα με την πρώτη Είναι βασικό λάθος αυτό. Παρακαλώ επίσης τους επιστολογράφους να μην γράφουν λόγο τεμπελιάς με λατινικούς τύπους Εσείς οι ίδιοι θα φωνάξετε αργότερα για την χαμένη γλώσσα μας. ¨Οταν υπάρχει και πλούσιο θέμα να διαβάσω γιατί θα κάτσω να διαβάζω συλαβιστά για να βγάλω το νόημα; Πηγαίνω στο πιο πέρα που εείναι πιο εύκολο.

==========================



ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ Η ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ !

Η παρατήρηση σου αδελφέ είναι πολύ σωστή, καί νομίζω ότι πρέπει να γίνει μία νέα διαμόρφωση στήν πρόσοψη, μέ τουλάχιστον 15-20 θέματα.

Γιατί τώρα, ένα "καί" , νά πάει να βάλει κάποιος σ΄ ένα ξεχασμένο θέμα τό φέρνει απλώς ή καί τεχνηέντως μπροστά καί βυθίζει τήν επικαιρότητα σε βαθύ πέλαγος...

Άντε μετά να βρείς εσύ τό ενδιαφέρον θέμα πού παρατήρησες πρίν 2 ώρες, καί το σπουδαιότερο άντε να βρείς πού τώρα εχει πάει...

Θά μού πείς ότι μπορεί να τό βρείς από τήν αναζήτηση τών τελευταίων θεμάτων από τότε πού έκανες Αποσύνδεση, καί εάν θυμήθηκες να κάνεις καί Αποσύνδεση, οπότε καλό ξέμπλεγμα...
Merkourios
Άβαταρ μέλους
Harrys1934
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 28, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: ¨οπου γη και Πατρις
Επικοινωνία:

ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ

Δημοσίευση από Harrys1934 »

Φίλε μου σε ευχαριστώ που υποστηρίζεις να γίνει αλλαγή στην πρώτη σελίδα που είναι απαραίτητη και καλά θα ήταν να το υποστήριζαν κι' άλοι. Χτές έβαλα δύο θέματα για τον Ιορδάνη ποταμό. Το ένα εξαφανιστηκε σε δύο ώρες και το άλο λίγο αργότερα. Ρωτώ κύριε Νίκο είναι δικαιο αυτός Μα για να μπορέσω να γράψω το θέμα έκανα πιο πολύ ώρα από ότι ώρα χριαζόταν να εξαφανιστεί. Επί τέλους πήτε μας γιατί μένετε αμετακίνητος από την αρχή. Πήτε μας κάτι που να δικαιολογεί αυτήν την άρνηση σας Εκτός πάλι και έχετε κάποια διαταγή από άνωθεν να δουλέψει έτσι το σίστημα.
Αυτό το αίτημα εείναι πολύ λογικό που ζητάμε.
NIKOSZ
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6135
Εγγραφή: Τετ Οκτ 04, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευση από NIKOSZ »

alithis έγραψε:μαλιστα!
ολα πολυ ωραια!αλλα ηθελα να παρακαλεσω ιδιως τον nikoz,να μη βαζει τα πολυ ωραια κοπι πειστ του σε διαφορετικα θεματα,αλλα να ηταν ολες μαζεμενες σε ενα θεμα,ουτως ωστε να μην γεμιζει ο καταλογος με νεα θεματα ολα με κοπι πειστ-που επαναλαμβανω οτι ειναι ωραια-,διοτι ετσι πανε πισω κ χανονται απο ...τα επικαιρα θεματα,καποια θεματα κ ερωτησεις κ αποριες αδελφων...κ ειναι κριμα οντως......!
γι αυτο προτεινω ολα αυτα τα κοπι πειστ σε ενα θεμα μαζεμενα-εκει σ'αυτο μα ,μπαινουν κ τα καινουρια-ουτως ωστε να διευλολυνεται ο ζωντανος διαλογος κ οι αποριες ,προς χαριν των πιο...διστακτικων αδελφων μας...
καλη χρονια.ετη πλειστα κ ευλογημενα εις ολους
Ενταξει φιλε μου αλλα ολα τα θεματα δεν εχουν το ιδιο αντικειμενο !

Δηλ καποιο μπορει να εχει θεμα τη ταπεινωση και αλλο την αναδασωση !

Μπορει να μπουν σε ενα θεμα ;

Παντως αν σε ενοχλει καλυτερα να τα σταματησω !

Να'σαι παντα καλα !

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ'ΧΟΥΜΕ !
Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησον με τον αμαρτωλό
Melpomeni
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1750
Εγγραφή: Τετ Σεπ 28, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: USA

Δημοσίευση από Melpomeni »

NIKOSZ έγραψε:
alithis έγραψε:μαλιστα!
ολα πολυ ωραια!αλλα ηθελα να παρακαλεσω ιδιως τον nikoz,να μη βαζει τα πολυ ωραια κοπι πειστ του σε διαφορετικα θεματα,αλλα να ηταν ολες μαζεμενες σε ενα θεμα,ουτως ωστε να μην γεμιζει ο καταλογος με νεα θεματα ολα με κοπι πειστ-που επαναλαμβανω οτι ειναι ωραια-,διοτι ετσι πανε πισω κ χανονται απο ...τα επικαιρα θεματα,καποια θεματα κ ερωτησεις κ αποριες αδελφων...κ ειναι κριμα οντως......!
γι αυτο προτεινω ολα αυτα τα κοπι πειστ σε ενα θεμα μαζεμενα-εκει σ'αυτο μα ,μπαινουν κ τα καινουρια-ουτως ωστε να διευλολυνεται ο ζωντανος διαλογος κ οι αποριες ,προς χαριν των πιο...διστακτικων αδελφων μας...
καλη χρονια.ετη πλειστα κ ευλογημενα εις ολους


Μπορει να μπουν σε ενα θεμα ;

Παντως αν σε ενοχλει καλυτερα να τα σταματησω !

Νικο,μην κανεις κανενα αστειο ! Γιατι μας κοψοχολιαζεις παιδι μου ;
Ας βαλουμε ολοι την φαια ουσια μας σε ενεργεια και θα βρουμε μια λυση.
Ισως εναν τιτλο που να τα περικλειει ολα.Κατι σαν : " σκεψεις και προβληματισμοι σταλμενοι απο τον Νικο", η, "γραμμα απο τον Νικο", ,η
"Ορθοδοξοι προβληματισμοι", κλπ.
Αντε σκεφτητε και σεις τιποτα,ολα εγω θα σας τα λεω ; :-x
...ΚΑΙ ΙΔΟΥ ΕΓΩ ΜΕΘ`ΥΜΩΝ ΕΙΜΙ ΠΑΣΑΣ ΤΑΣ ΗΜΕΡΑΣ ΕΩΣ ΤΗΣ ΣΥΝΤΕΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΟΣ. ΑΜΗΝ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”