Aς βοηθήσουμε όλοι-Ένα συγνώμη

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.agiooros.net.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
theodosis79
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1260
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 10, 2008 6:00 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από theodosis79 »

Αδελφοί μην ξεφεύγουμε απο το στόχο μας. Τι έχουμε να χωρίσουμε;
Και αν διαφωνούμε ή αν δεν μας αρέσουν τα ίδια πράγματα δεν χρειάζεται να επιτεθόμαστε ή να ζητάμε "καταδίκες". Πρέπει να μας ενώνει η αγάπη!
agiografoc
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 102
Εγγραφή: Τετ Ιαν 09, 2008 6:00 am

Δημοσίευση από agiografoc »

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ'ΓΩ ΕΝΑΝ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ
Melpomeni
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1750
Εγγραφή: Τετ Σεπ 28, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: USA

Δημοσίευση από Melpomeni »

agiografoc έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ'ΓΩ ΕΝΑΝ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ
Καλως ωρισες ! σε λαθος θεμα μπηκες,αλλα καλα εκανες,εχουμε αναγκη απο ενα φρεσκο και φιλικο χαιρετισμο !
...ΚΑΙ ΙΔΟΥ ΕΓΩ ΜΕΘ`ΥΜΩΝ ΕΙΜΙ ΠΑΣΑΣ ΤΑΣ ΗΜΕΡΑΣ ΕΩΣ ΤΗΣ ΣΥΝΤΕΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΟΣ. ΑΜΗΝ.
kleanthis
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: Τρί Ιαν 02, 2007 6:00 am
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από kleanthis »

agiografoc έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ'ΓΩ ΕΝΑΝ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ

χαχααχαχαχαχαχχα.... το αλλο με τον τοτο το ξερεις? χαχααχχα

Μπραβο, μεκανες αι γελασα αδελφε.....
agiografoc
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 102
Εγγραφή: Τετ Ιαν 09, 2008 6:00 am

Δημοσίευση από agiografoc »

kleanthis έγραψε:
agiografoc έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ'ΓΩ ΕΝΑΝ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ

χαχααχαχαχαχαχχα.... το αλλο με τον τοτο το ξερεις? χαχααχχα

Μπραβο, μεκανες αι γελασα αδελφε.....
κοιταξε να σου πω και αυτο καλο ειναι πρεπει να εχεις υποψη σου οτι ειναι λιγοι οι ανθρωποι που κανουν τους συνανθρωπους τους να γελουν,
βεβαια θα μπορουσες να γελασεις χωρις να το γραψεις, και να μην με κομπλαρης και μενα απο το πρωτο μου μηνυμα.
yianvla
Τακτικό Μέλος
Τακτικό Μέλος
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 21, 2006 6:00 am

Δημοσίευση από yianvla »

Καλό είναι να κάνεις τους συνανθρώπους σου να γελάνε (ή έστω να χαμογελάνε)...πόσοι το κάνουνε πια έτσι που έχουμε (μας έχουν;) καταντήσει;

Καλως ήρθες λοιπόν.... :)
yianvla
Τακτικό Μέλος
Τακτικό Μέλος
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 21, 2006 6:00 am

Δημοσίευση από yianvla »

yianvla έγραψε:Καλό είναι να κάνεις τους συνανθρώπους σου να γελάνε (ή έστω να χαμογελάνε)...πόσοι το κάνουνε πια έτσι που έχουμε (μας έχουν;) καταντήσει;

Καλως ήρθες λοιπόν.... :)
φάνηκε σαν emoticon (!!!) το πρώτο 'στραβό' χαμογελάκι, αλλα βασικα έκλεινα την παρένθση και έβαζα ερωτηματικό....

(σορρυ....ψιολάσχετη διόρθωση...)
yianvla
Τακτικό Μέλος
Τακτικό Μέλος
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 21, 2006 6:00 am

Δημοσίευση από yianvla »

Οπς....μια ακόμα διευκρίνηση για να μην παρεξηγηθώ. Σαφώς και δεν είμαι δικηγόρος του Κλεάνθη (ούτε και χρειάζεται βέβαια) αλλά πιστέυω οτι δεν είχε σκοπό να σε προσβάλει...χιούμορ έκανε και αυτός (όχι εναντίον σου....στο 'πολύ ωραια παρέα' αναφερόταν....καμιά φορά δεν τα καταφέρνουμε και πολύ καλά...τουλάχιστον προσπαθούμε....ελπίζω!) :)

Και μια και το θέμα αναφέρεται στη 'συγγνώμη', συγγνώμη και από εμένα για τις συνεχείς - και ελαφρώς άσχετες και κουραστικές - απαντήσεις!
Melpomeni
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1750
Εγγραφή: Τετ Σεπ 28, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: USA

Δημοσίευση από Melpomeni »

agiografoc έγραψε:
kleanthis έγραψε:
agiografoc έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ'ΓΩ ΕΝΑΝ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ

χαχααχαχαχαχαχχα.... το αλλο με τον τοτο το ξερεις? χαχααχχα

Μπραβο, μεκανες αι γελασα αδελφε.....
κοιταξε να σου πω και αυτο καλο ειναι πρεπει να εχεις υποψη σου οτι ειναι λιγοι οι ανθρωποι που κανουν τους συνανθρωπους τους να γελουν,
βεβαια θα μπορουσες να γελασεις χωρις να το γραψεις, και να μην με κομπλαρης και μενα απο το πρωτο μου μηνυμα.

Αδελφε Αγιογραφε ,προς Θεου μην κομπλαρεις ,ειναι γιατι η παρεα μας δεν ηταν και τοσο "ωραια" σημερα ! Με αυτο γελασε ο Κλεανθης ,οχι με σενα ! Το χαρουμενο και φιλικο σου χαιρετισμα ηταν ενα ωραιο ξαφνιασμα ,για ολους εμας που ημασταν σε τροχια γκρινιας :rant:
...ΚΑΙ ΙΔΟΥ ΕΓΩ ΜΕΘ`ΥΜΩΝ ΕΙΜΙ ΠΑΣΑΣ ΤΑΣ ΗΜΕΡΑΣ ΕΩΣ ΤΗΣ ΣΥΝΤΕΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΟΣ. ΑΜΗΝ.
NIKOSZ
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6135
Εγγραφή: Τετ Οκτ 04, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευση από NIKOSZ »

Melpomeni έγραψε:για ολους εμας που ημασταν σε τροχια γκρινιας :rant:
Αντε να μη νευριάσω κι εγώ τώρα... :lol: :lol:

Εικόνα

Κάντε μου τη χάρη !

Ακους Κλεανθη ; :D
Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησον με τον αμαρτωλό
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”