Περί forum και δημοσιεύσεων

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.agiooros.net.

Συντονιστής: Συντονιστές

Melpomeni
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1750
Εγγραφή: Τετ Σεπ 28, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: USA

Δημοσίευση από Melpomeni »

giouvani έγραψε:Kalispera Melpomeni. Euharisto gia tin Erotisi. Poly Eugeniko ek merous sou.
Alla. Den Apantao pia se Eroteisis. Na Eise Kala. Kalo Brady kai propanton
Eulogimeno. Tha Mporouses Esy Kalesta na mas peis Ti? se TraBikse se auto to Forum. Kai propanton pros ti? H? Erotisi se mena. :wink:
Ειναι λιγο...μυστηριωδες αυτο το φορουμ.Αυτο με τραβηξε !
...ΚΑΙ ΙΔΟΥ ΕΓΩ ΜΕΘ`ΥΜΩΝ ΕΙΜΙ ΠΑΣΑΣ ΤΑΣ ΗΜΕΡΑΣ ΕΩΣ ΤΗΣ ΣΥΝΤΕΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΟΣ. ΑΜΗΝ.
Domna
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6147
Εγγραφή: Τετ Μαρ 29, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Γερμανία
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Domna »

Kalimera, Niko !

Se euxaristo gia tin simbarastasi sou !!!
Den ksero giati aftos o filos giouvani antidraei etsi ???? Ego apla ithela na matho ti lene ta meloi tou dikou mas forum gia afto to thema giati me endiaferei oi gnomes tous !!!
Ean omos ekana kati kako tote zito siggnomi kai den to ksana kano allo !!! Isos na itan kai lathos mou pou den egrapsa oti to pira apo allo forum .
Domna
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6147
Εγγραφή: Τετ Μαρ 29, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Γερμανία
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Domna »

Apo edo to pira kai borite na diabasate kai tin apantisi tou ierea :

http://athos.edo.gr/modules.php?name=Fo ... ply&t=4257
Domna
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6147
Εγγραφή: Τετ Μαρ 29, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Γερμανία
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Domna »

Niko , ean pistebeis oti den einai sosto na dimosieboume erotiseis apo alla forum sto diko mas forum , tote na mas to grapseis gia na to kseroun tote ola ta meloi !!!
Ο αληθινός χριστιανός έχει τρία γνωρίσματα:
1. Διαβάζει τον Λόγο του Θεού (Αγία Γραφή).
2. Τον εφαρμόζει στη ζωή του.
3. Φροντίζει να τον διαδίδει για να σώζονται και οι άλλοι και να γίνονται κοινωνοί του θαύματος που έζησε.
nkope
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1347
Εγγραφή: Σάβ Απρ 08, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Κοζάνη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nkope »

Δόμνα μου εσύ καλά έκανες. Το θέμα της μοίρας αυτό είμαι βέβαιος ότι έχει ξανασυζητηθεί σ΄αυτό το forum παλιότερα και το ξανασυζητάμε για να εκφράσουν άποψη και τα νεότερα μέλη. Ποτέ δεν είναι περιττό να συζητάμε πνευματικά θέματα έστω κι επαναλαμβάνοντας κάποια που έχουν ξαναειπωθεί, γιατί μπορεί ν΄ακουστεί και μια καινούργια άποψη που να μας ωφελήσει πνευματικά.

Όσο για το φίλο giouvani και κάθε φίλο που δεν του αρέσει κάτι στο forum μπορεί να κάνει την πρότασή του με κόσμιο τρόπο κι αν δεν ικανοποιηθεί, μπορεί να επιλέξει όποιον άλλο χώρο θεωρεί ότι τον αναπαύει.

Εμείς όλοι μαζί με ειλικρινή διάθεση προσφοράς κάνουμε προσπάθεια να διατηρήσουμε αυτό το forum σε πνευματική πορεία, προς δόξαν Θεού, χωρίς να προσδοκούμε τίποτε σε αντάλλαγμα παρά μόνο το Έλεός Του για τις αμαρτίες μας.
Domna
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6147
Εγγραφή: Τετ Μαρ 29, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Γερμανία
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Domna »

Se euxaristo therma, Niko mou, na sai panta kala !!!
O Triadikos Theos kai i Yperagia Theotokos panta na se skepazoun!!!
Ο αληθινός χριστιανός έχει τρία γνωρίσματα:
1. Διαβάζει τον Λόγο του Θεού (Αγία Γραφή).
2. Τον εφαρμόζει στη ζωή του.
3. Φροντίζει να τον διαδίδει για να σώζονται και οι άλλοι και να γίνονται κοινωνοί του θαύματος που έζησε.
lovethink
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5014
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am

Δημοσίευση από lovethink »

ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΒΑΡΟΛΟΓΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ?
Δίνετε Βάση σε κάθε ΒΛΑΚΕΙΑ που θα πει ο ένας κι ο άλλος ?
ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ? Σας είχα για πιο έξυπνους
Τι είναι το ίντερνετ ? ΠΗΓΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ
Εγώ που όλη την ώρα κάνω copy paste από το site της oode ?
Τι πρέπει με το ζόρι να γίνω συγγραφέας Θεολογικών κειμένων για να μη "κλέψω" την έμπνευση άλλου ?
Αν είναι δυνατόν
Γράψτε παιδί μου εκεί πέρα ότι σας αρέσει από θεματολογία
Σιγά μην φωνάξουμε και την AΕΠΙ για να κατοχυρώνουμε ότι γράφουμε εδώ ή σε άλλα φόρουμ
Καλή Σαρακοστή
Domna
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6147
Εγγραφή: Τετ Μαρ 29, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Γερμανία
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Domna »

aaa, re Manolio ....... kala pou eisai kai esi edo .....
Ο αληθινός χριστιανός έχει τρία γνωρίσματα:
1. Διαβάζει τον Λόγο του Θεού (Αγία Γραφή).
2. Τον εφαρμόζει στη ζωή του.
3. Φροντίζει να τον διαδίδει για να σώζονται και οι άλλοι και να γίνονται κοινωνοί του θαύματος που έζησε.
lovethink
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5014
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am

Δημοσίευση από lovethink »

Domna έγραψε:aaa, re Manolio ....... kala pou eisai kai esi edo .....
GEIA SOU DOMNA ARXONTISA
Kai ta grafo kai GREEGLISH gia na mporei na ta diavasei o filos mas :p
Καλή Σαρακοστή
g_aggelos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1474
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 24, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Άγγελος @ Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από g_aggelos »

Μαρία (giouvani) καλημέρα.

Πολλές απορίες δημιουργούνται σε διάφορους ανθρώπους και τίθονται σε διάφορα Φόρουμ, περισσότερο για να δουν τι άποψη έχουν και οι υπόλοιποι άνθρωποι για τα ερωτήματα αυτά.
Πολλές φορές έχω δει και εγώ κάποιο θέμα σε άλλα φόρα και τα έχω θέσει ή τα έχω απλά αναφέρει για να μάθει όσο περισσότερος κόσμος τα τεκτενόμενα. Πόσο περισσότερο, όταν πρόκειται για Θεολογικά ζητήματα, που ίσως βοηθήσουν κάποιον άνθρωπο να βρει το σωστό δρόμο.
Ίσως η Δόμνα να το πήρε από το athos.gr. Αλλά ίσως και να θεώρησε ότι τίθοντας το ερώτημα και εδώ, θα είχαν βοήθεια και άλλοι άνθρωποι από τις απαντήσεις που θα δινόντουσαν.
Πιστεύω πάντως ότι αν υπήρχε πρόβλημα θα το έθετε ο Διαχειρηστής του athos.gr. Υποθέτω ότι όχι μόνο δεν έχει πρόβλημα, αλλά χάρηκε που ένα μήνυμα από το φόρουμ του, που βοηθάει ίσως τους ανθρώπους, θα κυκλοφορήσει και σε άλλα φόρουμ.
Οπότε, εγώ προσωπικά ευχαριστώ την Δόμνα που το έκανε, γιατί ίσως βοήθησε κάποιόν άνθρωπο. Έστω και ένας να ωφελήθηκε από αυτό το ερώτημα της Δόμνας είναι τεράστια η αποστολή...

Καλώς ήρθες και εδώ λοιπόν. Σε καλωσορίζω, αν και είμαι ο πιο αναρμόδιος για να το κάνω
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”