Ζητείται διερμηνέας

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.agiooros.net.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Harrys1934
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 28, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: ¨οπου γη και Πατρις
Επικοινωνία:

Ζητείται διερμηνέας

Δημοσίευση από Harrys1934 »

Κάτι δεν μου πάει καλά μέχρι τώρα. Δεν έυρισκα άλλον χώρο να γράψω γιαυτό χρησημοποίησα αυτόν εδώ. Χτες έγραψα ένα θέμα με τον τίτλο ο Μυστικός Δείπνος. προσπαθώ να μπω στην σειρά των θεμάτων για να δώ και τι άλλο είναι γραμμένο και αν είναι κάτι που θέλει συζητηση Εκτος αυτός εδώ ο τόπος που γράφω τώρα θα πρέπει να υπάρχει κι' άλλος. Πως θα πάω και γιατί θέλει κάποιον να με οδηγήσει εκεί; Θα πει ότι δεν είναι απλός ο τρόπος του σχεδιασμού όπως πρώτα Θα με φωτίσεται να δώ γιατί το κάνατε δίσκολο και όχι απλο όπως ήταν πρώτα; Ευχαριστό

Άν μου απαντίσεται εδώ είναι σίγουρο ότι δεν θα το βρώ, γιαυτό να μου στείλετε ΕΜΑΙΛ
nkope
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1347
Εγγραφή: Σάβ Απρ 08, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Κοζάνη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nkope »

Φίλε Χάρη η δημοσίευσή σου ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΔΕΙΠΝΟΣ βρίσκεται στο link
http://www.athos.edo.gr/modules.php?nam ... pic&t=4012

προσπάθησε σε παρακαλώ οι δημοσιεύσεις σου να είναι λίγο πιο κατανοητές.
Άβαταρ μέλους
Harrys1934
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 28, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: ¨οπου γη και Πατρις
Επικοινωνία:

ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ

Δημοσίευση από Harrys1934 »

Γιατί βρίσκεται το θέμα ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΔΕΙΠΝΟΣ σε αυτό το Λινκ που μου γράφεις; και πως δεν είναι στην πρώτη σελίδα;. Ποιος αλήθεια σχεδίασε αυτόν τον τρόπο εμφάνησις; Αν κάνω κι' εγώ κάποτε δικό μου σάιτ μια και έγινε πολύ της μόδας θα φωνάξω τον ίδιο τον δικό σας, αυτός που σχεδίασε το δικό σας να κάνει και το δικό μου. Και πως λες να είναι πιο κατανοητά τα θέματα που γράφω; Αφού είναι στην πιο απλή γλώσσα που μπορεί να είναι; Θα σε δώ στο πλοίο όταν αυτό βρεί καλό λιμάνι Για για τώρα.
agiooros
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 2732
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Εύβοια
Επικοινωνία:

Re: ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ

Δημοσίευση από agiooros »

Harrys1934 έγραψε:Γιατί βρίσκεται το θέμα ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΔΕΙΠΝΟΣ σε αυτό το Λινκ που μου γράφεις; και πως δεν είναι στην πρώτη σελίδα;. Ποιος αλήθεια σχεδίασε αυτόν τον τρόπο εμφάνησις; Αν κάνω κι' εγώ κάποτε δικό μου σάιτ μια και έγινε πολύ της μόδας θα φωνάξω τον ίδιο τον δικό σας, αυτός που σχεδίασε το δικό σας να κάνει και το δικό μου. Και πως λες να είναι πιο κατανοητά τα θέματα που γράφω; Αφού είναι στην πιο απλή γλώσσα που μπορεί να είναι; Θα σε δώ στο πλοίο όταν αυτό βρεί καλό λιμάνι Για για τώρα.
Xari to exome pi kai paleotera.
Stin proti selida emfanizonte panta oi teleftees dimosiefsis.
An xanadimosiefsis sto sigekrimeno topic xanaemfanizete pali proto.
Panta litourgouse etsi.
dalitis
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: Παρ Σεπ 08, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Λεμεσός

Δημοσίευση από dalitis »

Πραγματικά ζητείται διερμηνέας..
Πώς να μπορέσουμε να συνεννοηθούμε γιά τόσο απλά πράγματα.
Φίλε Χάρυ, cool..
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”