Mελη και Επισκεπτες

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.agiooros.net.

Συντονιστής: Συντονιστές

NIKOSZ
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6135
Εγγραφή: Τετ Οκτ 04, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Αθηνα

Mελη και Επισκεπτες

Δημοσίευση από NIKOSZ »

Απ'οτι βλεπω συνηθως στις συζητησεις κοιτωντας τη λιστα των μελων και των επισκεπτων παρατηρω οτι οι επισκεπτες ειναι αρκετα πολλαπλασιοι των μελων.
Θεωρω κριμα τοσα πολλα ατομα που θα ειχαν ενδιαφεροντα πραγματα να πουν και να εξιστορησουν να μην γραφουμ σε αυτο εδω τον χωρο.Δεν ξερω ποια ειναι η γνωμη σας αλλα ειμαι υπερ της πολυφωνιας και τον διαφορων ακουσματων.

Ευχαριστω
kleanthis
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: Τρί Ιαν 02, 2007 6:00 am
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από kleanthis »

ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ? ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΕΣ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΝΟΜΙΖΩ. ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΡΙΣΤΕ.......
NIKOSZ
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6135
Εγγραφή: Τετ Οκτ 04, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευση από NIKOSZ »

kleanthis έγραψε:ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ? ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΕΣ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΝΟΜΙΖΩ. ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΡΙΣΤΕ.......
Συμφωνω οτι δεν μπορουμε αλλα και ουτε ειναι σωστο να πιεσουμε καποιον να κανει κατι που δεν ερχεται απο μεσα του αλλα συνεχιζω να αισθανομαι οτι καποιοι εκει στους επισκεπτες θα ειχαν ΠΟΛΥ ενδιαφεροντα πραγματα να μας πουν.Θα'θελα πολυ να ακουω ολο και περισσοτερα ατομα στις συζητησεις μας

Να ειστε ολοι καλα
kleanthis
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: Τρί Ιαν 02, 2007 6:00 am
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από kleanthis »

ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΛΥΠΕΙ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΛΕΒΩ ΑΠΟ ΤΟ SITE (ΑΜΕΤΡΗΤΑ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑΤΑ, ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ,ΙΔΕΕΣ, LINKS,) ΚΑΙΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΚΑΤΙ. ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ!!!!!!
Άβαταρ μέλους
Evi_J
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 17, 2006 6:00 am

Δημοσίευση από Evi_J »

Kleanthis την επόμενη φορά που θα πας σε μοναστήρι πάρε μια φωτογραφική μηχανή μαζί σου και αμέσως έτοιμες μερικές φωτογραφίες. :D
Christos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1870
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 12, 2005 6:00 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Christos »

kleanthis έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΛΥΠΕΙ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΛΕΒΩ ΑΠΟ ΤΟ SITE (ΑΜΕΤΡΗΤΑ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑΤΑ, ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ,ΙΔΕΕΣ, LINKS,) ΚΑΙΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΚΑΤΙ. ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ!!!!!!
Μήν στεναχωριέσαι φίλε,
αυτή είναι η τάξη των πραγμάτων. Τώρα παίρνεις και γεμίζεις τις "αποθήκες" σου, θα έλθει η ώρα σου και ο τόπος/τρόπος που θα κληθείς να δώσεις σε άλλους που το έχουν ανάγκη.
Εικόνα
Ionas
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1964
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Ionas »

kleanthis έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΛΥΠΕΙ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΛΕΒΩ ΑΠΟ ΤΟ SITE (ΑΜΕΤΡΗΤΑ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑΤΑ, ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ,ΙΔΕΕΣ, LINKS,) ΚΑΙΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΚΑΤΙ. ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ!!!!!!
Kleanthi

Αυτά τα λόγια σου είναι συγκινητικά και δίνουν θάρρος στους ανθρώπους που γράφουν, φανερώνουν δε ωραία αισθήματα και ταπεινό φρόνημα. Μην στεναχωριέσαι όμως που τώρα "συνέχεια κλέβεις", γιατί γι' αυτό το πνευματικό κλέψιμο γίνεται όλη αυτή η φασαρία. Αυτό δεν μας είπε ο Χριστός; " Μη θησαυρίζετε επί της γης όπου κλέπτες ανοίγουν και κλέβουν...θησαυρίζετε στους ουρανούς όπου κανένας δεν μπορεί να σας πάρει το θησαυρό αυτό...".
Αυτή λοιπόν είναι η αγία "κλοπή" που ευλόγησε ο Χριστός. Θα έχεις , φίλε Κλεάνθη, και περίσσευμα και θα δίνεις στους άλλους αφού συλλέγεις τόσο επιμελώς...
Γνώσεσθε την αλήθεια και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς
g_aggelos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1474
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 24, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Άγγελος @ Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Mελη και Επισκεπτες

Δημοσίευση από g_aggelos »

NIKOSZ έγραψε:Απ'οτι βλεπω συνηθως στις συζητησεις κοιτωντας τη λιστα των μελων και των επισκεπτων παρατηρω οτι οι επισκεπτες ειναι αρκετα πολλαπλασιοι των μελων.
Θεωρω κριμα τοσα πολλα ατομα που θα ειχαν ενδιαφεροντα πραγματα να πουν και να εξιστορησουν να μην γραφουμ σε αυτο εδω τον χωρο.Δεν ξερω ποια ειναι η γνωμη σας αλλα ειμαι υπερ της πολυφωνιας και τον διαφορων ακουσματων.

Ευχαριστω

Νίκο μου, από αυτό το στάδιο περάσαμε όλοι νομίζω. Γραφόμαστε κάπου, διαβάζουμε τι λένε οι υπόλοιποι έτσι ώστε να εγκληματιστούμε καλύτερα στην παρέα. Θυμάμαι τότε που πρωτοάνοιξε αυτό εδώ το φόρουμμ που έγραφα μόνος μου και έστελνα μηνύματα σε όλους να συμμετέχουν.
Σιγά-σιγά γίνονται όλα και θα δεις ότι σε λίγο καιρό, όλο και περισσότεροι θα συμμετέχουν στις συζητήσεις μας και στις συναντήσεις μας... ;) ;) ;)

kleanthis έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΛΥΠΕΙ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΛΕΒΩ ΑΠΟ ΤΟ SITE (ΑΜΕΤΡΗΤΑ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑΤΑ, ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ,ΙΔΕΕΣ, LINKS,) ΚΑΙΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΚΑΤΙ. ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ!!!!!!

Μην σε στεναχωρεί φίλε μου αυτό. Θα έρθει και η ώρα να μας προσφέρεις και εσύ κάτι. Αν και να σου πω, μόνο η παρουσία σου μας τιμά στην σελίδα μας... ;) ;) ;)
NIKOSZ
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6135
Εγγραφή: Τετ Οκτ 04, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Mελη και Επισκεπτες

Δημοσίευση από NIKOSZ »

g_aggelos έγραψε:Νίκο μου, από αυτό το στάδιο περάσαμε όλοι νομίζω. Γραφόμαστε κάπου, διαβάζουμε τι λένε οι υπόλοιποι έτσι ώστε να εγκληματιστούμε καλύτερα στην παρέα. Θυμάμαι τότε που πρωτοάνοιξε αυτό εδώ το φόρουμμ που έγραφα μόνος μου και έστελνα μηνύματα σε όλους να συμμετέχουν.
Σιγά-σιγά γίνονται όλα και θα δεις ότι σε λίγο καιρό, όλο και περισσότεροι θα συμμετέχουν στις συζητήσεις μας και στις συναντήσεις μας... ;) ;) ;)
Το ευχομαι Αγγελε και μακαρι να γινει συντομα!!
συνεχιζω να αισθανομαι οτι καποιοι εκει στους επισκεπτες θα ειχαν ΠΟΛΥ ενδιαφεροντα πραγματα να μας πουν.
agiooros
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 2728
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Εύβοια
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από agiooros »

Niko os episkeptes ine kai oi mixanes anazitisis pou psaxnoun gia nea themata sto Forum.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”