Εισηγήσεις για λειτουργικές διορθώσεις στον ιστοχώρο μας.

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.agiooros.net.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
Christos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1870
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 12, 2005 6:00 am
Επικοινωνία:

Εισηγήσεις για λειτουργικές διορθώσεις στον ιστοχώρο μας.

Δημοσίευση από Christos »

Αγαπητά μέλη, σε συνέχεια της δημοσκόπησης
http://www.athos.edo.gr/modules.php?nam ... =0&thold=0
μπορείτε να καταγράψετε εδώ τις εισηγήσεις σας για λειτουργικές βελτιώσεις στον ιστοχώρο μας.



Ο Γενικός Συντονιστής

Christos
Εικόνα
alexios71
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Πέμ Απρ 19, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: athina

Δημοσίευση από alexios71 »

Παιδιά συγνώμη για την πρωτοβουλία που παίρνω,είμαι νέος στο forum και μου κανε ασχημη εντύπωση οταν πήγα να βάλω avatar και ειδα τους σταυρους και τα κομποσκοινια μαζί με τις φατσες που κοροιδευουν κ.τ.λ.Θα ήταν καλύτερα πιστεύω να βρισκόντουσαν σε διαφορετικά σημεία.
filtor
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 871
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 28, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Κοζάνη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από filtor »

Χθες μιλούσαμε με φίλους τους φόρουμ.
Συζητήσαμε μία ενδιαφέρουσα ιδέα την οποία την θέτω προς συζήτηση :
να γίνει διαβάθμιση των μελών
1ο - Αυτών που με κάποιο τρόπο θα διασταυρώνεται το ονοματεπώνυμό τους και με αυτό θα μπαίνουν μέσα στο σάιτ
2ο - Αυτών που για κάποιο λόγο δεν θα μπορούν να δώσουν το ονοματεπώνυμό τους και θα εισέρχονται με το nick name τους.

Η διαφορά των μεν από τους δε, θα είναι ότι οι μεν πρώτοι αφού θα έχουν το ονοματεπώνυμό τους θα μπορούν να φέρουν την ευθύνη των λόγων τους ενώ οι "ανώνυμοι" θα υφίστανται - αν χρειαστεί - τον έλεγχο αφού δεν θα μπορούν - για οποιοδήποτε λόγο - να σηκώσουν το βάρος αυτών που λένε.

Έτσι νομίζω θα υπάρχει ένα κίνητρο ώστε με τον καιρό όλα τα μέλη, επώνυμα πλέον να εισέρχονται στο σάιτ και να αναλαμβάνουν το βάρος των λόγων τους.
Εξ' άλλου αν δεν μπορούμε επώνυμα να γράφουμε αυτά που πιστεύουμε θεωρώ ότι δεν είμαστε πραγματικοί χριστιανοί και καλλιεργούμε ένα φοβικό σύνδρομο το οποίο θα το δούμε στα παιδιά μας και μπροστά σ' αυτό ο ΚΑΦΚΑ θα είναι απλό ανέκδοτο...
Επί πλέον δεν μπορεί ο καθένας να κρύβεται πίσω από την ανωνυμία του και να γράφει λόγια τα οποία δεν έχει το θάρρος να υποστηρίξει επώνυμα και να αξιώνει από τους άλλους να σηκώσουν το ξένο βάρος.

Τα αναφέρω αυτά προς συζήτηση γιατί σίγουρα θα υπάρχουν και πλευρές - π.χ. νομικές - που δεν μπορώ να δω από την πλευρά μου.

Τόρτοκας Φίλιππος
nkope
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1347
Εγγραφή: Σάβ Απρ 08, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Κοζάνη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nkope »

Φίλιππε, νομίζω ότι προς το παρόν δεν είναι ώριμο να βάλουμε θέμα να ζητούνται τα πλήρη στοιχεία των μελών του forum. Αφού η πολιτική με την οποία λειτούργησε μέχρι σήμερα το forum ήταν να μη ζητούνται τα πλήρη στοιχεία, δεν είναι η κατάλληλη στιγμή να βάλουμε τέτοιο θέμα.

Πρώτα απ΄όλα πρέπει με τη λειτουργία μας σαν Γενικοί Συντονιστές του forum ν΄αποδείξουμε στα μέλη την αξιοπιστία μας και τις προθέσεις μας, πριν ζητήσουμε οποιαδήποτε σημαντική αλλαγή.

Θα ήθελα να διαβεβαιώσω όλα τα μέλη ότι οποιαδήποτε αλλαγή χρειαστεί να γίνει μελλοντικά για την καλύτερη λειτουργία του forum, θα συζητηθεί διεξοδικά μαζί σας, γιατί πιστεύουμε ότι o χώρος αυτός ανήκει σε όλους εμάς τα μέλη του και όλοι μαζί συμβάλλουμε στη λειτουργία του.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”