Τι θα λέγατε για shoutbox??

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.agiooros.net.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση

Θα θέλατε shoutbox στην κεντρική σελίδα?

ΝΑΙ
7
88%
ΟΧΙ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΔΕ ΜΕ ΑΦΟΡΑ
1
13%
 
Σύνολο ψήφων: 8

emilgr
Συστηματικός Αποστολέας
Συστηματικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 161
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 10, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Μακεδονία

Τι θα λέγατε για shoutbox??

Δημοσίευση από emilgr »

Μια πρόταση θέλω να κάνω και ίσως συμφωνήσουν πολλοί για το αγαπημένο μας αυτό site...
Λοιπόν τι θα λέγατε να υπάρχει ένα shoutbox στη κεντρική σελίδα να λέμε ένα καλημέρα η κάτι άλλο σύντομο?Δεν ξέρω βέβαια κατά πόσο είναι εύκολο για τους Διαχειριστές να το κάνουν αυτό..Ακούω τις γνώμες σας και φυσικά την επίσημη άποψη του Διαχειριστή..
Ευχαριστώ...
g_aggelos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1474
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 24, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Άγγελος @ Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από g_aggelos »

Θα περιμένουμε τον Διαχειρηστή μας να μας πει αν είναι δυνατόν να γίνει.

Και δεν ξέρω αν αποτελεί άλλη μία "τρύπα" για τους hackers... :(
paroikos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1253
Εγγραφή: Δευ Μάιος 15, 2006 5:00 am

Re: Τι θα λέγατε για shoutbox??

Δημοσίευση από paroikos »

emilgr έγραψε:Μια πρόταση θέλω να κάνω και ίσως συμφωνήσουν πολλοί για το αγαπημένο μας αυτό site...
Λοιπόν τι θα λέγατε να υπάρχει ένα shoutbox στη κεντρική σελίδα να λέμε ένα καλημέρα η κάτι άλλο σύντομο?Δεν ξέρω βέβαια κατά πόσο είναι εύκολο για τους Διαχειριστές να το κάνουν αυτό..Ακούω τις γνώμες σας και φυσικά την επίσημη άποψη του Διαχειριστή..
Ευχαριστώ...
Πράγματι! Πολύ ωραία ιδέα!!!! Ανυπομονούμε!!!!
chaodis
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 11, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από chaodis »

Mias kai milate gia hackers... analoga me to sugkekrimeno shoutbox!
Gia paradeigma gia ta Webfroot,Nuked-klan,D2,G-shout,Knusperleicht exoun vre8ei kena asfaleias. Vevaia uparxoun alla asfalh mexri apodei3ews tou anti8etou fusika! :wink:
g_aggelos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1474
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 24, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Άγγελος @ Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από g_aggelos »

Ξέρω ότι τα περισσότερα φόρα που χρησιμοποιούσανε το shoutBox, το αφαιρέσανε γιατί αποτελούσε μια τεράστια πόρτα για τους κακούς... :(
paroikos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1253
Εγγραφή: Δευ Μάιος 15, 2006 5:00 am

Δημοσίευση από paroikos »

Ας μη φοβούμαστε τους κακούς και εξαιτίας των κακών δεν μπορούμε να ανταλλάξουμε μια ανθρώπινη "Καλημέρα". Εσείς τι λέτε επί του θέματος;
chaodis
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 11, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από chaodis »

Sumfwnw kai egw, ka8ws mporoun na par8oun ta katallhla metra kai to shoutbox na leitourghsei an 8ewrh8ei aparaithto.
Gia parageigma na einai orato stous registered users mono kai kata to registration newn users na elegxetai h ip kai na sugkrinetai me tis xwres/paroxeis ap'opou exoun pragmatopoih8ei oi prohgoumenes epi8eseis.Vevaia h ip mporei eukola na parapoih8ei kai na dhlw8ei mia allh mesw proxy server, alla apotelei ena paradeigma gia au3hsh ths asfaleias.
emilgr
Συστηματικός Αποστολέας
Συστηματικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 161
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 10, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Μακεδονία

Δημοσίευση από emilgr »

g_aggelos έγραψε:Ξέρω ότι τα περισσότερα φόρα που χρησιμοποιούσανε το shoutBox, το αφαιρέσανε γιατί αποτελούσε μια τεράστια πόρτα για τους κακούς... :(

Δεν θα συμφωνήσω μαζί σου Άγγελε διότι γνωρίζω πολλά forum με shoutbox,θα μου πεις όμως ότι χρησιμοποιούν άλλη "πλατφόρμα" αλλά και πάλι δεν είχαν ποτέ πρόβλημα...Πάντως μου έχει τύχει να μπω πολλές φορές στο site και να μην έχω να γράψω τίποτα(μπορεί και να βαριέμαι :lol:) αλλά θέλω να πω ένα καλημέρα τι κάνετε...
Θα περιμένουμε νεώτερα πάντως..
emilgr
Συστηματικός Αποστολέας
Συστηματικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 161
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 10, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Μακεδονία

Δημοσίευση από emilgr »

Τελικά το shoutbox "έφαγε" άκυρο σαν ιδέα?Και εγώ που νόμιζα με το που ανοίξει το site ξανά θα μας έκανε και ένα δωράκι.... :roll: :roll:
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”