Αρχείο!!!!!

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.agiooros.net.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
pan
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 736
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 11, 2005 5:00 am

Αρχείο!!!!!

Δημοσίευση από pan »

Καλημέρα καλή Σαρακοστή σε όλους όλες.
Θα παρακαλούσα τους διαχειριστές του φόρουμ να δημιουργήσουν ένα αρχείο, και να βάζουν εκεί, αυτά που διαγράφουν, και να είναι ορατό μόνο από τα μέλη, ώστε να μην χολώνουν τους αδελφούς -ες.
Ευχαριστώ, καλημέρα.
angieholi
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 3227
Εγγραφή: Τρί Μάιος 05, 2009 5:25 pm
Τοποθεσία: Αγγελική@Αθήνα

Re: Αρχείο!!!!!

Δημοσίευση από angieholi »

Τότε δεν θα αποτελούσε αρχείο Διαγραφέντων Θεμάτων αλλά θέμα στο Κλειστό Φόρουμ.

Από την αρχή λειτουργίας του φόρουμ τα θέματα που διαγράφονται δεν είναι ορατά στα μέλη παρά μόνο στους Διαχειριστές και τους Συντονιστές.
Αλλιώς δεν έχει νόημα και η διαγραφή, αν παραμένει ορατή...

Και το καταλαβαίνω ότι κάποιοι μπορεί να "στεναχωριούνται"όταν σβήνονται τα θέματα τους, αλλά συνήθως αυτό γίνεται όταν τα θέματα ξεφεύγουν από τη θεματολογία του φόρουμ ή όταν γίνονται παρεκτροπές στα γραφόμενα.

Και αν κάποιος συνεχίζει να επιμένει ότι κακώς σβήστηκε το θέμα του αφού δεν ανήκει σε καμία από τις παραπάνω κατηγορίες, ας σκεφτεί τότε ποιο το πνευματικό όφελος της δημοσίευσής του και αν πραγματικά υπάρχει λόγος ύπαρξης... και τότε αν βρει ότι είναι πολύ σημαντικό, ας επικοινωνήσει με τον αρμόδιο Συντονιστή και ευγενικά ας εκφράσει το "παραπονό" του, διότι και ο Συντονιστής δεν είναι αλάθητος και μπορεί από κακή κρίση ή "κεκτημένη ταχύτητα" ή έλλειψη χρόνου να προβεί σε μια διαγραφή ή σε κάποια άλλη ενέργεια, εσφαλμένα.
Φώς στους μοναχούς είναι οι Άγγελοι... και φώς στους κοσμικούς οι Μοναχοί...
Άβαταρ μέλους
ΜΙΧΣ
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5035
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 23, 2012 9:24 am

Re: Αρχείο!!!!!

Δημοσίευση από ΜΙΧΣ »

Αγγελική μπορείς να κανονίσεις αλλαγή ονόματος. Δεν μπορώ να σου στείλω μήνυμα. Δεν σε αναγνωρίζει το σύστημά μου... Αγγελική Καλημέρα! Μπορείς να αλλάξεις το όνομα χρήστη από mixs σε ΜΧΣ; Δεν μπόρεσα να το κάνω εγώ ήταν το μόνο που δεν μπορώ να αλλάξω στην ρύθμιση του προφίλ μου. Σ' Ευχαριστώ!
+Η ελπίς μου ο Πατήρ, καταφυγή μου ο Υιός, σκέπη μου το Πνεύμα το Άγιον, Τριάς Αγία, δόξα σοι.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”