Οι «ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΕΙΣ» των αναρτήσεων...

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.agiooros.net.

Συντονιστής: Συντονιστές

vasilisalt
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6173
Εγγραφή: Παρ Ιουν 19, 2009 12:19 pm

Re: Οι «ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΕΙΣ» των αναρτήσεων...

Δημοσίευση από vasilisalt »

χα χα χα χα.
Δεν παίζεσε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
marinam
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1018
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 08, 2010 3:47 pm
Τοποθεσία: ΕΝ ΙΩΑΝΝΙΝΟΙΣ

Re: Οι «ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΕΙΣ» των αναρτήσεων...

Δημοσίευση από marinam »

Βασιλάκη μου αν γελάς με τον gap τι να σου πω καημένε μου :oops: :oops: :oops: , τι να σου πω;;;; :102 :102 :102 :102 :102 θα σου τρίξω τα :angry5 :angry5 αν ματασυμβεί.

Ποιός κάθεται απόψε μέχρι αργά να δει Βουλή;;; Θα πέσει ή δεν θα πέσει;;; ιδού το ερώτημα!!!

to pesi the government or not to pesi the government????

Ότι γίνει πάντως παιδιά ας δώσει ο Θεός έλεος να είναι για καλό μας.

Επειδή μεγάλωσα με τον παππού και την γιαγιά τον θυμάμαι να βλέπει Βουλή και μέσα στο σπίτι να μην ακούγεται ούτε η ανάσα, εγώ έπαιζα. Άνοιγε η γιαγιά μου την πόρτα επιτηδες και μάλωνανε γιατι έκανε φασαρία. Θέλω να ακούσω έλεγε.

Τώρα για τα βατράχια αν ξαναμαζοχτείτε (ξαναβρεθείτε σημαίνει) με την Τούλα να στείλω.


Σε έκανα και γέλασες τουλάχιστον καλέ μου!!!
Μὴ χωρίσεις μὲ τῆς δόξης τῶν μαρτύρων σου γλυκύτατε Ἰησοῦ ὅτι τέτρωμαι τῆς σῆς ἀγάπης ἐγώ ἀλλὰ ἐνίσχυσον μὲ διὰ τὸ μέγα σου ἔλεος, Χριστέ * Τίς Θεὸς μέγας ὡς ὁ Θεὸς ἡμῶν; σὺ εἶ ὁ Θεὸς ὁ ποιῶν θαυμάσια μόνος * Κύριε Ἰησοῦ Χριστέ Υἱὲ τοῦ Θεοῦ ἐλέησόν με
Άβαταρ μέλους
faviola
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 17, 2011 4:39 pm
Τοποθεσία: Άννα, Κόρινθος

Re: Οι «ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΕΙΣ» των αναρτήσεων...

Δημοσίευση από faviola »

Κανονικά θα πρέπει να υποκλινόμαστε στην Αγγελική που αντεχει τις φλυαρίες μας και τους καβγάδες μας. Και το κυρίοτερο: να της κάνουμε την ζωή ευκολότερη.
Αγγελικά από μένα ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ(όπως και στον Νίκο) και ένα συγγνώμη εάν κάπου σε έχω δυσκολέψει..... :8 :8 :8 :8 :8 :8
Κύριε τό σόν θέλημα γενέσθω και μή τό 'εμόν.


Κύριε Ιησού Χριστέ ελέησόν με.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”