Λογοκρισία

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.agiooros.net.

Συντονιστής: Συντονιστές

Ioanath
Έμπειρος Αποστολέας
Έμπειρος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 241
Εγγραφή: Παρ Μάιος 05, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Ioanath »

Βλέπω έχετε μεγάλη γκάμα ρόλων : από λογοκριτής, κριτής και σύμβουλος αμαρτωλών, τώρα και θύμα.

Συμπεριασματικά θα πω ότι είναι πολύ καλύτερα κανείς να επιδίδεται στον αυνανισμό (να μη το πω διαφορετικά και λογοκριθώ) παρά να παίζει με τις ψυχές των συνανθρωπων του κάνοντας το δάσκαλο και τον κριτή. Αν περισεύει λίγη αγάπη από αυτή με την οποία τρέφουμε τον εαυτούλη μας ας τη ξοδέψουμε για να στηρίξουμε τον (όποιον) άλλο στην αδυναμία του και όχι να τον καταδικάσουμε.

Σε εσας κύρε Συντονιστά και σε όλους που φεύγουν, Καλές Διακοπές και καλή μας Φώτιση!
g_aggelos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1474
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 24, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Άγγελος @ Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από g_aggelos »

Ποιος έκανε τον δάσκαλο και τον κριτή (εκτός από σένα) ??

Απλά έσβησα 2 μηνύματα που ειρωνεύονταν τους συνομιλητές....

Και ποιος καταδικάστηκε ?


Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω το πρόβλημά σου...

Σου εξήγησα ότι τα μηνύματα τα δικά σου τα έσβησα γιατί φαίνονταν "στον αέρα", μετά την διαγραφή των 2 μηνυμάτων...

Τι να πω πια....
VASILHS
Τακτικό Μέλος
Τακτικό Μέλος
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Τρί Αύγ 08, 2006 5:00 am

ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!

Δημοσίευση από VASILHS »

Διαφωνώ ριζικά και εγώ με την λογοκρισία που συνέβηκε στο περι αυνανισμού ερώτημα. Ήμουν και εγω ένα θύμα της λογοκρισίας. Μάλιστα τάχθηκα ότι είναι αμαρτία ο αυνανισμός και παρέπεμπα στην σοφή και σωστή γνώμη του π.Αντωνίου.
Παρακαλούμε να επιστραφούν τα μηνύματα και να απαντήσουμε στις αβάσιμες εντάσεις των υποστηριζόντων τον αυνανισμό, για να μην νομίσουν οτι δεν έχουμε και επιχειρήματα... Να επιστραφούν για να αποδειχθεί και ότι δεν υπήρχε και ουδεμία ειρωνία εκ μέρους μου, τουλάχιστον.
"ΜΕΘ'ΗΜΩΝ Ο ΘΕΟΣ"
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”