Υπέροχο βιβλίο

Διαβάσατε ένα καλό Ορθόδοξο Χριστιανικό βιβλίο; προτείνετε το και σε μας.

Συντονιστής: Συντονιστές

ginodim
Τακτικό Μέλος
Τακτικό Μέλος
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 13, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: athina

Υπέροχο βιβλίο

Δημοσίευση από ginodim »

ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ...ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΡΟ ΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΛΙΔΑ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΥΝ ΕΔΩ ΤΑ ΜΕΛΗ.θΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΣΑΣ(ΜΑΣ) ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΕΝΑΣ ΜΟΝΑΧΟΣ ΣΤΟ ΑΓΙΟ ΟΡΟΣ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΞΙΩΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΥΤΩ. ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΙΤΛΟΦΟΡΕΙΤΑΙ ΄΄ ΟΙ ΓΚΟΥΡΟΥ, Ο ΝΕΟΣ ΚΑΙ Ο ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΠΑΊΣΙΟΣ΄΄.ΕΙΜΑΙ ΒΕΒΑΙΟΣ ΟΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ,ΟΜΩΣ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΕΙ , ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΔΩΡΟ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ, ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ .ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟΜΥΘΟΠΟΙΕΙ ΚΑΙ ΞΕΣΚΕΠΑΖΕΙ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΣΑΡΛΑΤΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΜΑΓΟΥΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΕΠΟΧΗΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΠΝΙΞΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΔΙΑΦΗΜΙΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΦΕΛΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ ΣΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΗΣ ΤΗΛΈΟΡΑΣΗΣ .ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΥΜΝΟΣ ΣΤΗΝ ΑΓΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΕΡΟΝΤΑ ΠΑΙΣΙΟΥ, ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ.
ilias
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 04, 2005 6:00 am

Δημοσίευση από ilias »

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΙΑΣ ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
ginodim
Τακτικό Μέλος
Τακτικό Μέλος
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 13, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: athina

,,

Δημοσίευση από ginodim »

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΦΑΡΑΣΙΩΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΑ ΒΙΒΛΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΑ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΑ. ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ,ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΚΔΟΤΙΚΟΣ ΟΙΚΟΣ.
stratos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 2298
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 14, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Ηλίας @ Θεσσαλονίκη

.

Δημοσίευση από stratos »

stratos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 2298
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 14, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Ηλίας @ Θεσσαλονίκη

.

Δημοσίευση από stratos »

ΠΕΡΕΙΜΕΝΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΕΙΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΥΣ, Η ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ .. ΟΤΙ ΟΛ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ. ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΣΥ ΣΑΝ ΕΞΥΠΝΟΤΕΡΟΣ ΟΛΩΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ....ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ [ΣΚΟΠΙΜΑ] ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΓΕΡΟΝΤΑ ? ΑΥΤΗ ΔΗΛΑΔΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΥΠΗΡΞΑΝ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΤΗΣ ΑΓΙΟΤΗΤΟΣ ΤΟΥ.ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΙΔΕΟΛΟΓΙΕΣ ,ΔΟΓΜΑΤΑ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΘΕΟΙ. ΑΥΤΟΙ ΟΛΟΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΓΥΡΙΣΑΝ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΣΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΒΙΩΣΑΝ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ...
pan
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 736
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 11, 2005 5:00 am

Δημοσίευση από pan »

Αγαπητοι -ες χαιρετε εν Κυριο.

Δυστηχως πολλοι περνουν ενα βιβλιο στα χερια τους και αντι να μαθουν την ουσια για την οποια μιλαει αυτο το βιβλιο αρχιζουν και κατηγορουν τα παντα. Απο μάρτιρες του βιου του, μεχρι τον ιδιο τον τον βιογραφο που περισυνελεξε πληροφοριες για να διορθωθουμε εμεις οι αμαρτολοι. Αντι να κραταμε τα καλα κραταμε νομιζω οτι μας συμφερη. Αρχηζουμε και να αμφισβητουμε στην εποχη της ''ξερωλας'', και τους Αγιους-Αγιες της Εκκλησιας μας.
ginodim
Τακτικό Μέλος
Τακτικό Μέλος
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 13, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: athina

Re: .

Δημοσίευση από ginodim »

stratos έγραψε:ΠΕΡΕΙΜΕΝΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΕΙΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΥΣ, Η ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ .. ΟΤΙ ΟΛ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ. ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΣΥ ΣΑΝ ΕΞΥΠΝΟΤΕΡΟΣ ΟΛΩΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ....ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ [ΣΚΟΠΙΜΑ] ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΓΕΡΟΝΤΑ ? ΑΥΤΗ ΔΗΛΑΔΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΥΠΗΡΞΑΝ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΤΗΣ ΑΓΙΟΤΗΤΟΣ ΤΟΥ.ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΙΔΕΟΛΟΓΙΕΣ ,ΔΟΓΜΑΤΑ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΘΕΟΙ. ΑΥΤΟΙ ΟΛΟΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΓΥΡΙΣΑΝ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΣΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΒΙΩΣΑΝ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ...
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΦΙΛΕ ΣΤΡΑΤΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ.ΕΓΩ ΑΜΦΙΣΒΗΤΩ ΤΟΝ ΓΕΡΟΝΤΑ??ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ??ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΥΡΙΟΙ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΠΩΣ Ο ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΠΑΙΣΙΟΣ ΣΥΝΕΤΡΙΨΕ ΤΟ ΔΑΙΜΟΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΕΝΟΣ ΠΛΑΝΕΜΕΝΟΥ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΚΟΥΡΟΥ. ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ Ο ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΠΑΙΣΙΟΣ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΙΣΧΥΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΘΕΟ ΜΑΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΤΡΑΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ .ΛΕΣ ΟΤΙ ΣΚΟΠΙΜΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΓΕΡΟΝΤΑ, ΔΗΛ ΤΗΝ ΑΓΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ. ΜΑ , ΣΤΡΑΤΟ, ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ SITE ΕΠΕΙΔΗ ΕΞΥΜΝΕΙ ΤΗΝ ΑΓΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΕΡΟΝΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ!!!! ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ!
stratos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 2298
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 14, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Ηλίας @ Θεσσαλονίκη

Re: .

Δημοσίευση από stratos »

ginodim έγραψε:
stratos έγραψε:ΠΕΡΕΙΜΕΝΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΕΙΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΥΣ, Η ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ .. ΟΤΙ ΟΛ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ. ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΣΥ ΣΑΝ ΕΞΥΠΝΟΤΕΡΟΣ ΟΛΩΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ....ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ [ΣΚΟΠΙΜΑ] ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΓΕΡΟΝΤΑ ? ΑΥΤΗ ΔΗΛΑΔΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΥΠΗΡΞΑΝ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΤΗΣ ΑΓΙΟΤΗΤΟΣ ΤΟΥ.ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΙΔΕΟΛΟΓΙΕΣ ,ΔΟΓΜΑΤΑ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΘΕΟΙ. ΑΥΤΟΙ ΟΛΟΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΓΥΡΙΣΑΝ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΣΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΒΙΩΣΑΝ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ...
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΦΙΛΕ ΣΤΡΑΤΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ.ΕΓΩ ΑΜΦΙΣΒΗΤΩ ΤΟΝ ΓΕΡΟΝΤΑ??ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ??ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΥΡΙΟΙ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΠΩΣ Ο ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΠΑΙΣΙΟΣ ΣΥΝΕΤΡΙΨΕ ΤΟ ΔΑΙΜΟΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΕΝΟΣ ΠΛΑΝΕΜΕΝΟΥ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΚΟΥΡΟΥ. ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ Ο ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΠΑΙΣΙΟΣ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΙΣΧΥΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ
ΧΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΘΕΟ ΜΑΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΤΡΑΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ .ΛΕΣ ΟΤΙ ΣΚΟΠΙΜΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΓΕΡΟΝΤΑ, ΔΗΛ ΤΗΝ ΑΓΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ. ΜΑ , ΣΤΡΑΤΟ, ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ SITE ΕΠΕΙΔΗ ΕΞΥΜΝΕΙ ΤΗΝ ΑΓΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΕΡΟΝΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ!!!! ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ!
τωρα :!: οπως βλεπω ειναι σαν να απανταω στο δικο σου μηνυμα..δεν ειναι ομως ετσι ,εγω αυτα τα ειπα σε εναν [ανωνυμο] ο οποιος εγραψε ενα κατεβατο κατα του γεροντα.Τωρα βλεπω οτι το εχουν σβησει..αν και θαπρεπε να μεινει για να βλεπει ο κοσμος με τι αστειοτητες προσπαθουν μερικοι να κανουν το ασπρο μαυρο....οσο για το βιβλιο φυσικα και το διαβασα και οπως εγραψα ποιο πανω ειναι πραγματι φοβερο..
g_aggelos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1474
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 24, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Άγγελος @ Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από g_aggelos »

Παιδιά, ζητώ άπειρα συγγνώμη...

Ήταν δικό μου το λάθος. Έσβησα το μήνυμα του γνωστού-άγνωστου "ανώνυμου" λίγο βιαστικά χωρίς να σας ειδοποιήσω.

Σας ζητώ χίλια συγγνώμη, αλλά ο φώρτος εργασίας μου, με πίεσε και δεν μπόρεσα να κάνω ένα μήνυμα για να σας ειδοποιήσω και να σας κατατοπήσω..

Χίλια συγγνώμη
g_aggelos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1474
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 24, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Άγγελος @ Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από g_aggelos »

Στράτο, δεν μπορώ να αφήνω τέτοιου είδους μηνύματα να "βόσκουν" εδώ. Άλλωστε αν τα άφηνα θα είχαμε άπειρα αυτήν την στιγμή. Ο γνωστός-άγνωστος, μέχρι πριν λίγο καιρό επώνυμος και τώρα ανώνυμος, δεν κάνει άλλη δουλειά από το να κατηγορεί τους Πατέρες αλλά και τους Αρχιερείς μας για ότι του κατέβει στο κεφάλι.

Λυπάμαι που σας αναστάτωσα άδικα...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Λέσχη Αναγνωστών - Βιβλιοπροτάσεις”