Αποχώρηση

Ανακοινώσεις και νέα σχετικά με την σελίδα μας.

Συντονιστής: Συντονιστές

ANDA
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 13, 2007 6:00 am

Δημοσίευση από ANDA »

andronikos έγραψε:
ntinoula έγραψε:Όποιος φεύγει δεν το διατυμπανίζει. Φεύγει απλά. :D Απλά αυτός είναι ένας τρόπος για να πείσεις τον εαυτό σου να το κάνει. :P
:wav:
Γειά σας,

ntinoula και andronikos νομίζω ότι έχετε παραξηγήσει τον φίλο μας Ευθύμη. Ούτε διατυμπάνησε, ούτε το ανακοίνωσε με σκοπό να του πούμε μείνε και νομίζω ότι η παρουσία του στο φόρουμ όσο και η δουλειά που έχει κάνει είναι οι καλύτεροι μάρτυρες γιά αυτό. Απλώς ήθελε να πει αντίο σε όλους μας.

efthumhs, προσωπικά θέλω να σε ευχαριστήσω για όλα τα ψυχοφελή θέματα που έχεις ανεβάσει και να σου πω ότι θα μας λείψεις. Καταλαβαίνω τους λόγους σου καθότι πολλές φορές και εγώ δεν θέλω καν να διαβάζω μερικές από τις συζητήσεις. Καλή τύχη φίλε μας.
Άβαταρ μέλους
ntinoula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Θεσσαλῶν Νίκη

Δημοσίευση από ntinoula »

Ξέρω ότι ο Ευθύμης θέλει να εκφράσει την πικρία και το παράπονό του. Αλλά άλλο αυτό. :)

ΥΓ Δεν το γλυτώνω το ξύλο μου φαίνεται. :D
Το χαμόγελο είναι το φως του προσώπου μας που δείχνει πώς η καρδιά μας είναι μέσα.
PRETORIAN
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 561
Εγγραφή: Δευ Μαρ 05, 2007 6:00 am

Δημοσίευση από PRETORIAN »

ntinoula έγραψε:Ξέρω ότι ο Ευθύμης θέλει να εκφράσει την πικρία και το παράπονό του. Αλλά άλλο αυτό. :)

ΥΓ Δεν το γλυτώνω το ξύλο μου φαίνεται. :D
ΜΠΑ. ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΛΟΓΩ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗΣ....ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!
-Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με τον αμαρτωλό και ανάξιο δούλο σου.
-Γνώρισόν μοι, Κύριε, οδόν, εν ή πορεύσομαι, ότι πρός σέ ήρα τήν ψυχήν μου.
-Εξομολογήσομαί σοι είς τον αιώνα, ότι εποίησας και υπομενώ το όνομά σου ότι χρηστόν εναντίον των οσίων σου.
andronikos
Έμπειρος Αποστολέας
Έμπειρος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 279
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 08, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: Περιστέρι

Δημοσίευση από andronikos »

Eυθύμη με τίποτε δεν ηθελα να σε πικράνω αν το έκανα ζητάω συγνώμη .
Να σου προτείνω κάτι άλλο αντι για αποχώρηση ?Αποστασιοποίηση απο τα εδώ δρώμενα, πράγμα που κάνω και εγώ για πολλούς λόγους που οι περισσότεροι είναι ίδιοι με τους δικούς σου.
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΕ ΠΙΚΡΑΝΑ :oops: :oops: :oops: ](*,) ](*,) ](*,)
Υ.Γ.
Μακάρι να ήξερες πόσες φορές έγραψα ότι αποχωρώ από εδώ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ
Αββά Ισαάκ του Σύρου
ΠΑΝΤΟΤΕ και δια κάθε ζήτημα να πιστεύης πως έχεις ανάγκη διδασκαλίας και εις όλην σου την ζωήν θα αποδειχθής σοφός.
Άβαταρ μέλους
filotas
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4117
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 11, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Κοζάνη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από filotas »

Ευθύμη, νά 'σαι καλά αδελφέ. Κατάφερες να ξαναγράψουν στο forum, φίλοι από καιρό εξαφανισμένοι, όπως η Ντίνα και ο Ανδρόνικος.

Αδέλφια υπάρχουν κι άλλα θέματα τι λέτε θα μας πείτε την άποψή σας και σ' εκείνα.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις του agiooros.net”