Λειτουργία του Φόρουμ

Ανακοινώσεις και νέα σχετικά με την σελίδα μας.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση

Θέλετε να συνέχιση την λειτουργία του το FORUM?

ΝΑΙ
57
93%
ΟΧΙ
4
7%
 
Σύνολο ψήφων: 61

konstantinoupolitis
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1080
Εγγραφή: Τετ Ιαν 17, 2007 6:00 am
Τοποθεσία: Μακεδονία

Δημοσίευση από konstantinoupolitis »

1) Προσωπικά θα ήθελα να πάψουμε να είμαστε εσωστρεφείς και να βγούμε έξω απο τα όρια του virtual. Τόσα μέλη υπάρχουν και τόσοι χρήστες με διάθεση. Ας γνωριστούμε, ας δημιουργήσουμε μικρούς πυρήνες ανα πόλη και ας εκμεταλλευτούμε αυτόν τον αριθμό τον συμμετεχόντων διοχετεύοντας αυτήν την δύναμη προς κάτι το δημιουργικό. Ας οργανώσουμε κοινές δράσεις κατα τόπους ή ακόμα και εκδηλώσεις στο μέτρο του δυνατού. Αλλιώς σε μεγάλο βαθμό χάνουμε το χρόνο μας.

2) Παράλληλα με το Forum ας συνταχθούν και θέματα δημοσιεύσεων απο όπου κάποιος να μπορεί να αντλεί συγκεκριμένα στοιχεία για τρέχοντα ζητήματα.

3) Όσον αφορά τον συντονιστή παρατηρήσεις και διαγραφές μηνυμάτων που έχουν περάσει τα όρια αρκούν. Το τρεις την ώρα κλείδωμα κούρασε !
Melpomeni
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1750
Εγγραφή: Τετ Σεπ 28, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: USA

Δημοσίευση από Melpomeni »

konstantinoupolitis έγραψε:1) Προσωπικά θα ήθελα να πάψουμε να είμαστε εσωστρεφείς και να βγούμε έξω απο τα όρια του virtual. Τόσα μέλη υπάρχουν και τόσοι χρήστες με διάθεση. Ας γνωριστούμε, ας δημιουργήσουμε μικρούς πυρήνες ανα πόλη και ας εκμεταλλευτούμε αυτόν τον αριθμό τον συμμετεχόντων διοχετεύοντας αυτήν την δύναμη προς κάτι το δημιουργικό. Ας οργανώσουμε κοινές δράσεις κατα τόπους ή ακόμα και εκδηλώσεις στο μέτρο του δυνατού. Αλλιώς σε μεγάλο βαθμό χάνουμε το χρόνο μας.
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Συμφωνω !
...ΚΑΙ ΙΔΟΥ ΕΓΩ ΜΕΘ`ΥΜΩΝ ΕΙΜΙ ΠΑΣΑΣ ΤΑΣ ΗΜΕΡΑΣ ΕΩΣ ΤΗΣ ΣΥΝΤΕΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΟΣ. ΑΜΗΝ.
nefeli
Απλό Μέλος
Απλό Μέλος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Παρ Μάιος 04, 2007 5:00 am

Re:

Δημοσίευση από nefeli »

Evi_J έγραψε:Μπορεί να σκέφτηκε το αντίθετο από σένα.

Εγώ εχω χαθεί, ψάχνω να βρώ μιαν ερώτησή μου (την έγραψα το πρωϊ ) και περιμένω απάντηση.
Δεν βρησκω την πρώτη σελίδα, ειχα καιρό να μπω λόγο προβλημάτων μου, και μου φαίνεται διαφορετικό.
ΘΈΛΩ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΆΣ ΜΟΥ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΊ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑς ΦΩΤΙΖΕΙ.
Εγώ το έχω ανάγκη, θέλω να διαβάζω, υπάρχουν κενά μεσα μου και ερωτηματικά, ελπίζω να βρώ απαντήσεις
Καλό ξημέρωμα, και ο Θεός μαζί μας
Άβαταρ μέλους
Harrys1934
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 28, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: ¨οπου γη και Πατρις
Επικοινωνία:

Re: Re:

Δημοσίευση από Harrys1934 »

nefeli έγραψε:
Evi_J έγραψε:Μπορεί να σκέφτηκε το αντίθετο από σένα.

Εγώ εχω χαθεί, ψάχνω να βρώ μιαν ερώτησή μου (την έγραψα το πρωϊ ) και περιμένω απάντηση.
Δεν βρησκω την πρώτη σελίδα, ειχα καιρό να μπω λόγο προβλημάτων μου, και μου φαίνεται διαφορετικό.
ΘΈΛΩ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΆΣ ΜΟΥ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΊ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑς ΦΩΤΙΖΕΙ.
Εγώ το έχω ανάγκη, θέλω να διαβάζω, υπάρχουν κενά μεσα μου και ερωτηματικά, ελπίζω να βρώ απαντήσεις
Καλό ξημέρωμα, και ο Θεός μαζί μας[/quote

Τι είπες;;;; Έχεις χαθεί;;; Εγώ να δεις..
Άλλο ψάχνω να βρώ αλλού απαντώ, και τελικά εκείνη που ψάχνω δεν το βρίσκω.. Και μια και βρίσκω άλλο θέμα εξ' ίσου καλό απαντώ σε εκείνο.. Εγώ δικαιολογούμε είμαι αμάθητος με τα μαύρα κουμπιά και δεν έχω μέλλον μπροστά μου, να προλάβω να μάθω. Και ευτυχώς που είναι κάποιοι που με αγαπούν και με βοηθάνε συνέχεια. Αλλιώς δεν θα με βλέπατε εδώ αυτήν τη στιγμή Μα τι μπορώ να προσφέρω, άλλο από το να προσεύχομαι για αυτούς. Άλλη δύναμη δεν έχω, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΣΤΩ ΆΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΣ ΑΓΠΑΩ
]
[Αλλά ;ώς ο ληστής ομολογώ Σοι,
Μνύσθητί μου, Κύριε,
Εν τη Βασιλεία Σου.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις του agiooros.net”