Διαχείριση ιστοσελίδας ΑΓΙΟΥ ΟΡΟΥΣ.

Ανακοινώσεις και νέα σχετικά με την σελίδα μας.

Συντονιστής: Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Teri
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 2330
Εγγραφή: Δευ Απρ 07, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Αικατερίνα@Θεσσαλονίκη

Re:

Δημοσίευση από Teri »

Teri έγραψε:
agiooros έγραψε:Επίσης θα ήθελα να επισημάνω σε όλους πως θα ήταν προτιμότερο να γράφομε Ελληνικά και όχι greeklist. Αυτό θα ήθελα να γίνει και για το Forum και το Guestbook. Ξέρω πως είναι δύσκολο για ορισμένους όπως και για εμένα αλλά ας προτιμήσομε την γλώσσα μας.

Ο Διαχειριστής του Athos.edo.gr
Θα συμφωνήσω και με όλο το θάρρος θα ήθελα να παρακαλέσω αν είναι εύκολο να γράφετε με μικρά γράμματα: Τα κεφαλαία χρησιμοποιούνται όταν θέλουμε να τονίσουμε κάτι. Αν κάποιος παραθέτει όλο το κείμενο του με κεφαλαία είναι σαν να φωνάζει...
Και πάλι συγγνώμη αν φέρνω κάποιους σε δύσκολη θέση.
Ευχαριστώ
Αγαπητοί συμφορουμίστες δεν είναι και τόσο δύσκολο...... Τι λέτε;;;;

Χρόνια πολλά!
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25042
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re:

Δημοσίευση από aposal »

agiooros έγραψε:Επίσης θα ήθελα να επισημάνω σε όλους πως θα ήταν προτιμότερο να γράφομε Ελληνικά και όχι greeklist. Αυτό θα ήθελα να γίνει και για το Forum και το Guestbook. Ξέρω πως είναι δύσκολο για ορισμένους όπως και για εμένα αλλά ας προτιμήσομε την γλώσσα μας.

Ο Διαχειριστής του Athos.edo.gr
ΧΑ! ΧΑ! ΧΑ!
Εδώ ταιριάζει το "Δάσκαλε που δίδασκες και λόγους δεν εκράτεις"!
Επιτέλους βρήκα ένα (το πρώτο) ψεγάδι σ' αυτόν τον άνθρωπο!

Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
agiooros
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 2732
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Εύβοια
Επικοινωνία:

Re: Re:

Δημοσίευση από agiooros »

aposal έγραψε:
agiooros έγραψε:Επίσης θα ήθελα να επισημάνω σε όλους πως θα ήταν προτιμότερο να γράφομε Ελληνικά και όχι greeklist. Αυτό θα ήθελα να γίνει και για το Forum και το Guestbook. Ξέρω πως είναι δύσκολο για ορισμένους όπως και για εμένα αλλά ας προτιμήσομε την γλώσσα μας.

Ο Διαχειριστής του Athos.edo.gr
ΧΑ! ΧΑ! ΧΑ!
Εδώ ταιριάζει το "Δάσκαλε που δίδασκες και λόγους δεν εκράτεις"!
Επιτέλους βρήκα ένα (το πρώτο) ψεγάδι σ' αυτόν τον άνθρωπο!

Χα χα το χαχα ειναι με ελληνικα :mrgreen:
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25042
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Διαχείριση ιστοσελίδας ΑΓΙΟΥ ΟΡΟΥΣ.

Δημοσίευση από aposal »

Νίκο είναι μάλλον μη ορθόν, Χριστιανικά, να γράφω καλά λόγια για σένα, οπότε σταματάω εδώ!
Δόξα σοι ο Θεός!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25042
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Διαχείριση ιστοσελίδας ΑΓΙΟΥ ΟΡΟΥΣ.

Δημοσίευση από aposal »

Πρέπει όμως να καταγράψω ότι εντυπωσιάστηκα από τις ικανότητες της Αικατερίνης (Teri) που, ως άλλο λαγωνικό, ανακάλυψε την ενότητα και μας έκανε να ευθυμήσουμε, για άλλη μία φορά!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις του agiooros.net”